1234567Następna
dvb
dvb
  4 stycznia 2008 (pierwszy post)

Czy na czat zostaną wprowadzone emoty?
Pytanie kieruje do tych co coś o tym wiedzą.

A to już sugestja:
Dla tych co mają fotkę.PRO będzie możliwość posiadania swojej emotki w niewielkich rozmiarach. Co myślicie o takim pomyśle?

tramontane
tramontane
  4 stycznia 2008

emotki urozmaiciłyby torchę czat, tylko czy okno nie wypelni się skaczącymi emotkami wsród których będziemy się dopatrywać tekstu?

zHx
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 111
zHx
  4 stycznia 2008

moga byc emotki ale oprocz pokoju flirt :P nie to ze sie czytac nie da to jeszcze tam emoty dac :) hyhy

ale jestem za

Szukasz Pomocy ? Click !!! ?

supaant
supaant
  4 stycznia 2008

emotki muszą byc !
tak jak na starym czacie :zakochany:

Goska
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Goska
  4 stycznia 2008
supaant
supaant: emotki muszą byc ! tak jak na starym czacie

święta racja:) :zakochany:
Gdy sprawy są pozornie jasne i zrozumiałe należy siać konfuzje leczniczą i owe jasności pozornie pokrywać cieniem niepewności. :zakochany:
dvb
dvb
  4 stycznia 2008
zethaiks:
moga byc emotki ale oprocz pokoju flirt

Właśnie głównym problemem na pewno by było lagowanie na FLIRT. Myślę, że Emotki powinny być Na głównym i ewentualnie na regionalnych ponieważ na Głównym rzadko kogo nie ma, poza tym z tego co się znam można to wszystko zaprogramować aby banowało za za duża ilość emot.
PaniNutella
PaniNutella
  4 stycznia 2008

Hmm ale tylko dla pro? ;/

dvb
dvb
  4 stycznia 2008

PaniNutella to moja propozycja tylko a-pro-po jakichś dodatkowych emotek na życzenie ;) mój własny wymysł.

Dragonnn
Dragonnn
  4 stycznia 2008

to nie jest jeszcze faza koncowa czata :) nadal testujemy... jak bedzie wersja finalowa to beda emotki :)

desur2
desur2
  4 stycznia 2008
dvb:
Czy na czat zostaną wprowadzone emoty?

jeste na nie kiedys chciałem teraz juz nie o by nie dali emotek to takie dziecine jakies obrazki nie jestesmy przeczkoLakami nie dawajcie emot na czata bo łepek ukręce
desur2
desur2
  4 stycznia 2008

lepiej dajcie głosniejszy dzwiek na nad chodzace wiadomosci na priv bo ten dzwiek co teraz jest to jest tak cichy że nawet umyte uszy go nie słysza

baranq
baranq
  4 stycznia 2008
Dragonnn:
to nie jest jeszcze faza koncowa czata :) nadal testujemy... jak bedzie wersja finalowa to beda emotki :)

po co sie wypowiadasz jak nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz?

Emotki beda wprowadzone gdy bedziemy juz mieli moderatorow regionalnych.

Pozdrawiam
dvb
dvb
  4 stycznia 2008
baranq:
Emotki beda wprowadzone gdy bedziemy juz mieli moderatorow regionalnych.

Dzięki uważam, temat za zamknięty.
raul
raul
  4 stycznia 2008
baranq:
Dragonnn:

po co sie wypowiadasz jak nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz?

:crylol: jaka zjeba hahahaha
beciaku
beciaku
  4 stycznia 2008

tak naprawde to bez emotek jest lepiej

jak wprowadzicie ogromna ilosc tych ikonek spamujacych to dopiero flirt bedzie obsrany nimi a co najlepsze "LAG" podejrzewam, ze beda :)

1234567Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.