FejkiemJestem
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 185
FejkiemJestem
  17 maja 2011 (pierwszy post)

zapytanie dotyczy najmniej przydatnej (w mniemaniu administracji portalu) części profilu użytkownika.

Otóż po próbie edycji (dopisania czegoś) w jednej z rubryk opisu najpierw cały tekst w rubryce pojawił się napisany (ni z gruchy ni z pietruchy) największą czcionką a potem nagle cała rubryka znikła.

Jakiś błąd? Kolejna genialna usterka tego portalu?
Sprawdzałem pod trzema przeglądarkami, czyściłem ciasteczka i inne duperele więc oszczędźcie sobie daremne posty.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 maja 2011

od momentu "genialnej" w swej głupocie zmiany designu fotki opis w ogóle nie był ruszany, choć nie wiem czy to może mieć jakikolwiek wpływ.
suma sumarum - edycja opisu jest niemożliwa.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 maja 2011

a teraz dla odmiany wszystko mi się 2-krotnie porozciągało :wtf: (odstępy między wierszami) a do rubryki powróciła stara wersja opisu sprzed 2 lat.
chyba powinienem się położyć :rotfl:

ale żeby nie było, to czas odświeżyć propozyszyn, trudno, przeboleć trzeba to co się wyprawia na moich opisach

ale czemu wskutek zmian szerokośc rubryki z opisami zmalała? :and:
rubryczka na jakieś smiszne dane typu papierosy alkohol dzieci zajmuje nad wyraz dużo niepotrzebnego miejsca a opisy są sukcesywnie dociskane na coraz to mniejszej szerokości ekranu...

Avatar użytkownika BujajacaWoblokachhBujajacaWoblokachh
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
BujajacaWoblokachh
  17 maja 2011

Co do edycji, to ostatnio zmieniałam kilka rzeczy w swoim opisie i nie miałam takich problemów.

Spróbuj jeszcze poprosić kogos z FP o odswieżenie profilu, jesli to nic nie da zostaje pisanie na KONTAKT.

FejkiemJestem
FejkiemJestem: ale czemu wskutek zmian szerokośc rubryki z opisami zmalała?

...bo nie cieszyla sie popularnoscia? :woot:
Słaby nigdy nie wybacza. Przebaczenie jest atrybutem silnych.
Pogromcy Fejkow
Forumowicze
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 maja 2011
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: ...bo nie cieszyla sie popularnoscia?

tak samo jak wyszukiwanie osob po nicku które było jedna z bardziej przydatnych opcji? :ziober2:
na tym portalu to nie ma znaczenia, czy cos jest przydatrne czy nie. To tylko widzimisie miłościwie nam panujących.
Avatar użytkownika BujajacaWoblokachhBujajacaWoblokachh
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
BujajacaWoblokachh
  17 maja 2011
FejkiemJestem
FejkiemJestem: tak samo jak wyszukiwanie osob po nicku które było jedna z bardziej przydatnych opcji?

To akurat oddali :ninja:
(sam zobacz :ziober2:)
Słaby nigdy nie wybacza. Przebaczenie jest atrybutem silnych.
Pogromcy Fejkow
Forumowicze
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 maja 2011
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: To akurat oddali (sam zobacz )

bo jeczałem wespół z kilkunastoma innymi uzytkownikami to oddali. Widać że u nich ktos w dziale 'nowych funkcjonalnosci' nie ma pojecia o tym co robi.

Tak samo regulowanie szerokosci rubryki z opisami jest totalna marginalizacja tejze waznej składowej profilu. A u licha skoro chca juz z tego zrobic randkowy szajs to przeciez opis bedzie sie liczyc przy checi/niecheci poznania drugiej osoby.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.