Carmelo
wpis jest ukryty
Shaitan
Shaitan
  16 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierw zablokowali mi konto bo twierdzą, że zdjęcia nie są moje.. ok zdarza się, zrobiłem zdjęcie z kartką i wysłałem do fotka.pl, ale dziś ponownie mi zablokowali konto, czemu? Bo jakaś pusta i wstrętna lala


Konto usunięte
Konto usunięte: wysłała na mnie zgłoszenie. Pierw dostałem od niej trzy jedynki z różnych kont, a teraz zrobiła tak, że mam zablokowane konto.. Pokazała moderatorowi cycki w zamian za moją blokadę czy jak? To, że ktoś jest wymalowanym, wytapetowany i pokazuje publicznie dupe to znaczy, że ma fory na tym serwisie??


Blokadę dostałeś za obrażanie użytkowniczki portalu, takie zachowanie nie jest tutaj tolerowane stąd blokada. Daruj sobie więc teorie o pokazywaniu cycków, bo to naprawdę nie tak działa ;)
A co do ocen, każdy ma prawo oceniać jak chce i może to robić nawet z trzech kont - zgodnie z obowiązującym regulaminem ;)
Carmelo
Carmelo
  16 kwietnia 2014

Żenujące. Nie pozdrawiam ;)

Shaitan
Shaitan
  16 kwietnia 2014

Miło, że potrafisz idealnie określić swoje zachowanie ;)
Pozdrawiam i polecam na przyszłość chwilę się zastanowić, zanim zaczniesz kogoś obrażać ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.