VonHaiPaue
VonHaiPaue
  17 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Dlaczego automatycznie mi doładowuje gwiazde w ciągu kilku dni? konto założyłem 10 kwietnia i w ten sam dzień wykupiłem pakiet, 4 dni później przyszło mi znowu powiadomienie że gwiazda została doładowana chociaż nie wysłałem żadnego smsa.

a i jeszcze jedno pytanie, na zablokowanym koncie gwiazda sama się dezaktywuje? napisałem w tej sprawie do FT i jeden konsultant powiedział że sama się dezaktywuje a drugi że muszę to zrobić samodzielnie wysyłając smsa.

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  17 kwietnia 2014

Witam,

Tak jak pisałam w wiadomości zwrotnej w dniu wczorajszym, w przypadku usługi MT (sms na 14 dni), użytkownik po zablokowaniu konta musi dezaktywować ją samodzielnie poprzez wysłanie smsa o treści STOP FOTKA na numer 60368. Jeśli chodzi o sprawę związaną z ponownym pobraniem pieniążków. Chciałabym zwrócić uwagę, że podczas wykupu usługi, użytkownik informowany jest, że pieniążki będą pobierane 1 i 14 dnia miesiąca, aż do momentu dezaktywacji. Dlatego też dnia 14 kwietnia usługa została przedłużona automatycznie.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

VonHaiPaue
VonHaiPaue
  17 kwietnia 2014

No dobra, ale dlaczego na tym koncie z którego właśnie pisze gwiazda się sama doładowała? Kupiłem gwiazdę i po 4 dniach przyszło mi powiadomienie że gwiazda znowu została aktywowana a nie wysyłałem żadnego smsa.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  17 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra, ale dlaczego na tym koncie z którego właśnie pisze gwiazda się sama doładowała? Kupiłem gwiazdę i po 4 dniach przyszło mi powiadomienie że gwiazda znowu została aktywowana a nie wysyłałem żadnego smsa.
To jest automatyczna subskrypcja gwiazdy, zapisałeś się to Ci pobiera, musiałeś to zrobić wcześniej i 14 ponownie Ci pobrało kasę z konta.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
VonHaiPaue
VonHaiPaue
  17 kwietnia 2014
gregbond
gregbond: To jest automatyczna subskrypcja gwiazdy, zapisałeś się to Ci pobiera, musiałeś to zrobić wcześniej i 14 ponownie Ci pobrało kasę z konta.


ale ja założyłem konto i od razu wykupiłem pakiet, 4 dni później mi znowu pobrało kase i przyszło powiadomienie że gwiazda została doładowana. To jest gwiazda na 14 dni a nie na 4...
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja założyłem konto i od razu wykupiłem pakiet, 4 dni później mi znowu pobrało kase i przyszło powiadomienie że gwiazda została doładowana. To jest gwiazda na 14 dni a nie na 4...

Pani Marta z FT opisała Ci dokładnie jak to działa, jest informacja że pobiera każdego 1 i 14 dnia kasę z konta telefonu, mogłeś się wstrzymać i wysłać 14 dnia.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
VonHaiPaue
VonHaiPaue
  18 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

albo ja nie rozumiem bo jestem śpiący, albo Ty. Jeszcze raz... konto założyłem 10 kwietnia i od razu wykupiłem pakiet, 14 kwietnia mi przyszło znowu powiadomienie że gwiazda została aktywowana (na to samo konto) a nie wysłałem żadnego smsa.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: albo ja nie rozumiem bo jestem śpiący, albo Ty. Jeszcze raz...

Możliwe, niech się wypowie jeszcze kto inny.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze raz... konto założyłem 10 kwietnia i od razu wykupiłem pakiet, 14 kwietnia mi przyszło znowu powiadomienie że gwiazda została aktywowana a nie wysłałem żadnego smsa.

Wszystko poprawnie działa, tak to powinno być, automatycznie Ci przedłuża gwiazdę, jeśli nie chcesz to zakończ wysyłając sms...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
VonHaiPaue
VonHaiPaue
  18 kwietnia 2014
gregbond
gregbond: Wszystko poprawnie działa, tak to powinno być, automatycznie Ci przedłuża gwiazdę, jeśli nie chcesz to zakończ wysyłając sms...


Powinno przedłużać co 14 dni a nie co 4 dni.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinno przedłużać co 14 dni a nie co 4 dni.

Tak powinno ale nie jest, pobiera 1 i 14 dnia miesiąca, mogłeś sie wstrzymać te parę dni.
To jest najbardziej niekorzystna forma wykupienia gwiazdy.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
VonHaiPaue
VonHaiPaue
  18 kwietnia 2014
gregbond
gregbond: Tak powinno ale nie jest, pobiera 1 i 14 dnia miesiąca, mogłeś sie wstrzymać te parę dni. To jest najbardziej niekorzystna forma wykupienia gwiazdy.


Ale z czym sie miałem wstrzymać? Przecież tylko raz wykupiłem pakiet przy zakładaniu konta.
VonHaiPaue
VonHaiPaue
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: gregbond:
Ale z czym sie miałem wstrzymać? Przecież tylko raz wykupiłem pakiet przy zakładaniu konta. edit;Jak to gwiazda

edit:

czyli jak wykupie gwiazde np. 13 maja to 14 maja znowu mi pobierze? bez sensu.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli jak wykupie gwiazde np. 13 maja to 14 maja znowu mi pobierze? bez sensu.

Tak powinno Ci pobrać 13 i 14 tak wynika z tego co informują. Dokładnie jawne okradanie bo mało kto czyta, tylko robi to bardzo szybko.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
VonHaiPaue
VonHaiPaue
  18 kwietnia 2014

To w takim razie pozdrawiam środkowym palcem tego kto tak wymyślił bo do tej pory myślałem że gwiazdę mam przez 14 dni od momentu wykupienia pakietu.

Dzięki za pomoc.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.