Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  17 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Magnes na głównej?!
Serio? Jednoznacznie dajecie znać, że przestajecie być portalem społecznościowym, a stajecie się nachalnym portalem randkowym?

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

07Migotka
07Migotka
  18 kwietnia 2014

Ten magnes to jakaś paranoja... Jeszcze rozumiem 2 osoby ze statusem ,,wolny/wolna" ale mężatkę z żonatym to może portal zdrada-kropka-pl?;p

Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten magnes to jakaś paranoja

Nom, nom, zwłaszcza, że wyskakują mi tam czasami noworodki :lol:
Niedopracowane ^_^
Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014

Powinno być tam takkk, że ktoś zgłasza zdjęcie po kliknieciu w ten magnes, jakiś pachoł FP siedziałby i akceptował te zdjęcia "tak samo jak przed dodaniem na stronę z nowymi fotkami", aleeeee pooo co ^_^
Ważne, że jest dużo fotuni, i ludziki mają klikać d83dde02 wuj, że noworodki wyskakują, albo zdjęcia samej dupy, aaalbo jakiś pachołek loszki, z którą chcecie człowieka "zeswatać".

Poniżej wuja już spadacie...

quasido25
quasido25
  18 kwietnia 2014

Porażka. Pokazuje kobiety i nawet nie wiem po co bo były ostatnio online ok 2 lat temu. Takich osób w ogóle nie powinno pokazywać. Przedział powinien być do ok miesiąca ostatniej wizyty na fotce ale co my tutaj możemy.

Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Porażka. Pokazuje kobiety i nawet nie wiem po co bo były ostatnio online ok 2 lat temu. Takich osób w ogóle nie powinno pokazywać. Przedział powinien być do ok miesiąca ostatniej wizyty na fotce ale co my tutaj możemy.

Dokładnie, 30 dni max.
No, ale to jeszcze niedopracowane jest ;x tutaj zawsze nowości tak wprowadzają ^^
Jak już się za to wzięły cebulaki, to mogli przynajmniej na start dopuścić osoby ze statusem " wolny/wolna" a nie jak leci ^^
+ Zszokowało mnie w wuj zdjęcie niemowlaka :lol: jak trafię to again, to Wam tu wkleję d83dde02
Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970


Ogólnie to trochę beka.. Ja tam zaznaczone Kobiety mam, a nie dzieciaczki, nude ciężarne i zwierzaczky:zonk:
Teraz najlepsze pytanie... a nawet trzy :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Już 976 897 par powiedziało sobie "TAK" Osobie, na którą zagłosujesz "TAK" damy do oceny Twoje zdjęcie. Jeśli ona również da ci "TAK" - przekażemy wam kontakty do siebie :)


Co to za pary wychodzą z tego mixu? XD
Jak Wy to w ogóle obliczacie? "na bank liczycie tylko osoby które akurat kliknęły tak w 2 strony.."
Czy jak taki piesek da mi "tak" to dacie mu mój adres email, czy tylko link do profilu? ^_^
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie to trochę beka.. Ja tam zaznaczone Kobiety mam, a nie dzieciaczki, nude ciężarne i zwierzaczky

Bo tu ten magnes nie jest dopracowany, w wersji na androida o wiele lepiej to wygląda, można w takim przypadku szybko zobaczyć inne zdjęcia danego użytkownika bez wchodzenia na profil.

A też widać błędnie tu działa wyświetlanie zdjęć ucina je, tak jak na tym zdjęciu co dodałeś z wieżą Eiffla, na nim jest cała dziewczyna.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
gregbond
gregbond: Bo tu ten magnes nie jest dopracowany, w wersji na androida o wiele lepiej to wygląda, można w takim przypadku szybko zobaczyć inne zdjęcia danego użytkownika.

Tam jest taki sam szit jak tutaj, nie ma żadnej kontroli nad tym, wrzuca tam wszystko co user ma w albumie [chore]
Czasami widzę kilka razy tę samą osobę [tylko inny jotpeg], nie wlicza statusu"ogólnie sporo osób nawet go nie ma". a i tak je tam znajdziesz.
Wszystko tutaj kuleje, po wprowadzeniu tego gówna powinni od razu reg. zmieniać ^_^ ale tutaj wprowadza się a gorąco wszystko...
Dalej nie wymieniam i nie pisze, bo i po co :rotfl: będzie jak zrobią i okejsia.

gregbond
gregbond: A też widać błędnie tu działa wyświetlanie zdjęć ucina je, tak jak na tym zdjęciu co dodałeś z wieżą Eiffla, na nim jest cała dziewczyna.


Skalowanie jest ok, takie to zdjęcie po prostu jest :lol:
Mackersdorf
Mackersdorf
  18 kwietnia 2014

Za jakiś czas w głowy wszystkim wszczepią metalowe czipy RFID i wtedy rzeczywiście wystarczy użyć magnesu by się przyciągnąć. d83dde04

Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
Mackersdorf
Mackersdorf: Za jakiś czas w głowy wszystkim wszczepią metalowe czipy RFID i wtedy rzeczywiście wystarczy użyć magnesu by się przyciągnąć.

Śmiechłem nawet :D

Co do samego magnesu to jest z tym tak jak z innymi nowościami..
Pytanie, które się nasuwa w pierwszej kolejności... Po co to wprowadzać na tzw. ŻYWCA? Głuupi pomysł ^^
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  18 kwietnia 2014

Mnie często wskakują tam całe galerie zdjęć czyichś noworodków (mówię o galeriach, bo w wersji mobilnej serwowanych jest więcej zdjęć). Jakby całe konta do nich należały... cholera jasna, ja rozumiem że świeżo upieczone mamuśki czują potrzebę pokazania swojego bachora światu, no ale bez przesady, nie żeby od razu całą galerię na koncie zapełnić jego zdjęciami!!!!!!!!!!

Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie często wskakują tam całe galerie zdjęć czyichś noworodków (mówię o galeriach, bo w wersji mobilnej serwowanych jest więcej zdjęć).

d83ddc47

Konto usunięte
Konto usunięte: Tam jest taki sam szit jak tutaj, nie ma żadnej kontroli nad tym, wrzuca tam wszystko co user ma w albumie [chore]

Strzelałem z tym i trafiłem [jak bardzo mnie to nie dziwi...] ^_^
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby całe konta do nich należały... cholera jasna, ja rozumiem że świeżo upieczone mamuśki czują potrzebę pokazania swojego bachora światu, no ale bez przesady, nie żeby od razu całą galerię na koncie zapełnić jego zdjęciami!!!!!!!!!!

Niech sobie tam i gołą dupę dodają, tylko dlaczego akurat musimy na to patrzeć w momencie wejścia na główną stronę "teraz magnes" :crylol:
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Skalowanie jest ok, specjalnie pomniejszyłem jeszcze kapeczke, bo po prostu nie zmieściłbym całego zdjęcia [w niektórych przypadkach] na ss-ie.

Ok? Już parę osób z uciętym zdjęciem widziałem tam.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
gregbond
gregbond: Ok? Już parę osób z uciętym zdjęciem widziałem tam.

To jeszcze skalowanie do tego dochodzi :lol: lols... amatorzy ;x
Mackersdorf
Mackersdorf
  18 kwietnia 2014

A może nie każdej dziewczynie zależy na zdjęciach z cyckami?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.