Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  17 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Witajcie,
Upraszczamy Menu Fotki. Najpopularniejsze opcje, czyli Nowe, Online oraz Kamerki znajdują się na niebieskim pasku. Tak jak wcześniej na Swój profil możemy trafić poprzez klikniecie w avatar, gdzie znajdują się również ustawienia. Klub Gwiazd umieściliśmy obok Wiadomości.

Już 906 252 par powiedziało sobie "TAK". Teraz wchodząc na Fotkę możesz od razu zdecydować kto pasuje do Ciebie i z kim masz ochotę się spotkać.

Miłego klikania. ;)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: facebook jakoś się nie zmienia

Dawno widać nie byłeś na fb, nie dawno była zmiana i też użytkownicy narzekają, każdy serwis musi się zmieniać bo inaczej staje się nudny.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: facebook jakoś się nie zmienia


To chyba Twój d83dde01
:mrgreen:
PanJigsaw
PanJigsaw
  19 kwietnia 2014

A dlaczego w tym całym Magnesie wyskakują profile które ostatni raz logowały się rok lub 2 lata temu?

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  26 kwietnia 2014

Grupy zniknęły, beznadzieja. Ja rozumiem fotki telewizja naśladowanie tvn Polsat, statystyki, no ale żeby grup nie było? Lipa jak nic

RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  26 kwietnia 2014

walic grupy

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  26 kwietnia 2014
:lol: w sumie racja bo kto normalny systematycznie udziela się jeszcze na fotce? Czacik i forum dla pajaców fotki wystarczy XD
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  26 kwietnia 2014

Wszystko super, tylko wywalcie ten magnes z głównej...

Lemody
Posty: 22 (po ~281 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 14
Lemody
  28 kwietnia 2014

Jak dla mnie nowa nawigacja na górze jest dobra. Uproszczona, wszystko ma swoje miejsce. Chcę zobaczyć nowe zdjęcia, wchodzę w nowe, chcę ludzi online - mam online. Ogółem oceniam zmianę na lepsze, aczkolwiek wrócę do tematu poruszanego nie raz na forum, czyli pogorszeniu po wprowadzeniu nowego systemu powiadomień .

/błażej

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.