Vitro290
Posty: 8 (po ~64 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 22
Vitro290
  17 kwietnia 2014 (pierwszy post)

kto jest za a kto przeciw

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  17 kwietnia 2014

Przeciw, oni decydują tak nic nie przywrócą, zmiany muszą być, przyzwyczaj się i tak kiedyś znów zmienią :)

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Sluzbista
Sluzbista
  17 kwietnia 2014

A o który wcześniejszy wygląd ci chodzi? Bo jeśli chodzi o dzisiejszą zmianę, to naprawdę nie ma o co robić burzy, drobne zmiany kosmetyczne.

Vitro290
Posty: 8 (po ~64 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 22
Vitro290
  17 kwietnia 2014

no tak ale wczesniej miales wszystko na jednym a teraz tu wej i dopiero w nasteona strone wchodzi chyba chca do innego portalu sie dostosowac :)

stiwi63
Posty: 3 (po ~91 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
stiwi63
  17 kwietnia 2014

też bym wolał tą co była wcześniej teraz szukasz wszystkiego klikasz po sto razy do kitu moim zdaniem zamiast uprościć to utrudnili przeglądanie portalu

cichynick
cichynick
  17 kwietnia 2014

ja jestem przeciw tu tyle zmian było ze i do kolejnej da się przyzwyczaić
marudzą tylko osoby które logują się raz od święta

Vitro290
Posty: 8 (po ~64 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 22
Vitro290
  18 kwietnia 2014

oj tam od swieta tak jak kolega mowi tylko trzeba klikac i klikac

Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
gregbond
gregbond: Przeciw, oni decydują tak nic nie przywrócą, zmiany muszą być, przyzwyczaj się i tak kiedyś znów zmienią :)


Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem przeciw tu tyle zmian było ze i do kolejnej da się przyzwyczaić marudzą tylko osoby które logują się raz od święta

d83ddc4d

Nic dodać, nic ująć. +
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  18 kwietnia 2014

Gimbaza w zarządach fotki to niby co ma być lepszego O_o Sam syf i paranoja.

Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014

Bez przesadyzmu, nie jest źle, ale kilka nietrafionych "inwestycji" jest, fakt ^_^

Shaitan
Shaitan
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Gimbaza w zarządach fotki to niby co ma być lepszego O_o Sam syf i paranoja.

No ciekawe gdzie ty w zarządzie jak i ogólnie wśród pracowników firmy widzisz gimbazę ;)
ACTIVIA
ACTIVIA
  18 kwietnia 2014

Za jakiś czas pewnie znów coś sie zmieni, pewnie wgląd w nowe profile, albo coś innego, na forum będa powstawały podobne tematy, po czym wszyscy sie przyzwyczają i nikt na to uwagi nie będzie zwracał, tak było od wielu lat i będzie, zacznijcie sie przyzwyczajac do zmian, bo i tak nikt nic nie będzie zmieniał czegoś nad czym pracowali kilka tygodni , bo na forum 2,5 osób napisze,że sie nie podoba, eh..ludzie.

Paffeuu
Paffeuu
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Za jakiś czas pewnie znów coś sie zmieni, pewnie wgląd w nowe profile, albo coś innego, na forum będa powstawały podobne tematy, po czym wszyscy sie przyzwyczają i nikt na to uwagi nie będzie zwracał, tak było od wielu lat i będzie, zacznijcie sie przyzwyczajac do zmian, bo i tak nikt nic nie będzie zmieniał czegoś nad czym pracowali kilka tygodni , bo na forum 2,5 osób napisze,że sie nie podoba, eh..ludzie.

Norma ^^ ja tam czasami lubię poflejmować, bo mają bóle jak loszka przy porodzie :rotfl:
Ale powiem Ci Lok, że jak wlazłem na ten profil google fotkowy i jaaak tam zobaczyłem tooo:



To mało się ze śmiechu nie obesrałem d83dde02

Zmieniać niech sobie zmieniają, ale tak kłamczyć xD
DarkoSzef
DarkoSzef
  18 kwietnia 2014

Wszyscy są za, ale nikt sie nie przyzna, żeby dupe lizać. a za wygląd są odpowiedzialni gimnazjaliści więc takich nie przegadacie:)

VonHaiPaue
VonHaiPaue
  18 kwietnia 2014

już widzę jak gimbaza zmienia wygląd na fotce... nie przesadzajcie, idzie sie przyzwyczaić, mi pasuje taki wygląd jaki jest :x

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.