calajax17
calajax17
  18 kwietnia 2014 (pierwszy post)

hej mam na imie Monika
i od jakiegoś czasu podoba mi sie taki Krzysiek .A historia zaczela się od ślubu kiedy nie miał kto odprowadzić pana młodego do pani młodej wiec wybrali mnie i siedziałam koło Krzyśka a on spytał mnie czy nie wiem gdzie jego tel powiedziałam ze już wiem bo wibrowało mi coś pod tyłkiema on sie uśmiechnął .Następnie na weselu poszłam do wc kiedy on gdzies szedł spytałam gdzie idzie on odpowiedział i spytał czy nie ide z nim powiedziałam że z nim zawsze tylko najpierw skorzystam z wc .nO I TAK jakoś na pożegnanie mnie przytulił .Jakiś czas pisaliśmy na fb myślał ze mam 19 lat ale głupia ja powiedziałam ze między nami jest 9 lat różnicy .Dostalam wyzwanie na fb na zdj z dzieciństwa wstawiłam i wywalam go a on tylko dał koma ze mam u nigo czekolade bo nie wstawi zdj bo pracuje w Szwajcari .Pisaliśmy nadal z 2 tygodnie ale teraz sie nie odzywa..Bardzo fajnie się mi pisało z nim,ale martwi mnie to ze napisal zebym nie liczyła ze przez fb sie we mnie nie zakocha a ja odpisałam ze na to nie licze
czekam na komentarze i wasze myśli na ten temat d83dde1c

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  18 kwietnia 2014

nie ten dzial..idz na hyde z tym

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

calajax17
calajax17
  18 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

jak usunąć ten?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jak usunąć ten?

Nie usuniesz, zamkną go po prostu :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
calajax17
calajax17
  18 kwietnia 2014

ale głupio jest tu teraz !!!

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale głupio jest tu teraz !!!
Nie przejmuj się tym, jak bardzo Ci zależy na usunięciu tego tematu, możesz napisać taką prośbę do administracji http://www.fotka.pl/kontakt#formularz :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
calajax17
calajax17
  18 kwietnia 2014

dzięki tak zrobie
i bana zeby wlepili temu gejow*

cichynick
cichynick
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jak usunąć ten

Wystarczy Po prosić Pana Putina d83dde2a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.