Johnson
Johnson
  21 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Czesc,

Rozumiem ze wyskakujace reklamy z Megapanelu nie zalicza sie do tego ze my gwiazdy posiadamy? Bo co klik w serwisie wyskaksuje reklamy o jakims szkoleniu, badania itp. Kupilem gwiazdke zeby reklamy nie miec a jednak je mam wiec o co tu chodzi?

Shaitan
Shaitan
  21 kwietnia 2014

Prowadzenie statystyk/ankiet nie jest komercyjną reklamą, pewnie dlatego gwiazdom również wyskakuje, niemniej przyznam iż jest to irytujące, choć już dawno mi nie wyskoczyło, bo blokuję takie śmieci ;)

Johnson
Johnson
  21 kwietnia 2014
Shaitan
Shaitan: Prowadzenie statystyk/ankiet nie jest komercyjną reklamą
Jak to nie komercyjna reklama skoro w tresci wyraznie naciskaja ludzi z informacja o tym zeby sciagnac jakies badziewne oprogramowania? Jak dla mnie to jest reklama.. Raz zamknac wyskakujace okno spoko rozumiem ze raz moze byc no ale co chwile gdzie na fotce nie klikasz to wyskakuja jakies okna.
Shaitan
Shaitan: choć już dawno mi nie wyskoczyło, bo blokuję takie śmieci ;)
Bloknac reklamy to kazdy mysle potrafi ale to mija sie z celem posiadanie gwiazdy bo w tym momencie nie widze powodu zeby tej gwiazdy miec jak ja sam z wlasnej sily mam smieci pozablokowac. Zwlaszcza ze na stronie klub gwiazd jest info za jaka usluge placimy miedzy innymi:
Fotka
Fotka: Brak reklam: Członkowie klubu Gwiazd nie muszą oglądać reklam w serwisie.
cichynick
cichynick
  21 kwietnia 2014

Mam Firefoxa + ABP = Brak Reklam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.