Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  22 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Gratulujemy! Już ponad milion par powiedziało sobie TAK na Fotka.pl.

Chcesz dołączyć do grupy szczęśliwców, którzy znaleźli już swoją drugą połówkę?
Zabawa jest prosta, klikasz TAK lub NIE na osoby z Twojej okolicy. Gdy druga strona również kliknie TAK, przekażemy Wam kontakt do siebie. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Gratuluje:) Tylko dopracujcie jeszcze i dodajcie osoby wyróżnione na stronę gloówną jest na tyle miejsca tam...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
AnkieterHyde
wpis jest ukryty
Paffeuu
Paffeuu
  24 kwietnia 2014
gregbond
gregbond: Gratuluje

Nie ma czego...
Milion przypadkowych kliknięć i powiązań kotów, psów, krajobrazów i niemowląt.
Tutaj akurat duży minus dla threadud83dde16
RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  24 kwietnia 2014

przeciez to sztuczne nabijanie statystyk

Konto usunięte
Konto usunięte: Milion przypadkowych kliknięć i powiązań kotów, psów, krajobrazów i niemowląt. Tutaj akurat duży minus dla threadu


zaraz ci usuna posta stad
Paffeuu
Paffeuu
  24 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez to sztuczne nabijanie statystyk

Nie do końca sztuczne, bo czopexy klikały tam zdrowo ^^
Jednakże trzeba uwzględnić to, że news [magnes] jest skrajnie nieogarnięty, misz maż totalny :lol: z tego względu śmiało można stwierdzić, że co najmniej połowa z tablicy rekordów, to czyste przypadkowe kliknięcia ^^
Liczba na pewno się zgadza, ale ile z tego to prawdziwe połączenia? Takie połączenia gdzie faktycznie dwoje rozumnych osobników dzięki tej funkcji nawiązało jakiś wspólny dialog? To jest dobre pytanie... ale tutaj już tylko domyślać się można, bo w sumie nikt nie jest w stanie tego obliczyć :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: zaraz ci usuna posta stad

Co Ty, nikt mi niczego nie będzie kasował :D
RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  24 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty, nikt mi niczego nie będzie kasował :D


w poscie wyzej napisalem,ze sztucznie nabijaja to siobchan usunela xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednakże trzeba uwzględnić to, że news [magnes] jest skrajnie nieogarnięty, misz maż totalny z tego względu śmiało można stwierdzić, że co najmniej połowa z tablicy rekordów, to czyste przypadkowe kliknięcia ^^ Liczba na pewno się zgadza, ale ile z tego to prawdziwe połączenia? Takie połączenia gdzie faktycznie dwoje rozumnych osobników dzięki tej funkcji nawiązało jakiś wspólny dialog? To jest dobre pytanie... ale tutaj już tylko domyślać się można, bo w sumie nikt nie jest w stanie tego obliczyć


powiedzieli sobie tak,ale co z tego?
watpie zeby chociaż 1/10 z tych osob sie spotkala xD
Paffeuu
Paffeuu
  24 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: w poscie wyzej napisalem,ze sztucznie nabijaja to siobchan usunela xD

Marta jest mega tolerancyjna, pewno mode jakiś zaatakował :D
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzieli sobie tak,ale co z tego? watpie zeby chociaż 1/10 z tych osob sie spotkala xD

Nom, nom, ale w sumie zamysł pewno inny mieli, zawsze to kolejny bajer, który małolatków przyciągnie :D [o to kaman w końcu]
Fajny pomysł z tym mieli, ale to nie na społecznościowy poortal, no bez jaj ^^
Jak juuuuż chcieli z tym szaleć, to przynajmniej mogli to dopracować konkretnie, ale co zrobić.. myślę, że to ogarną w max miesiąc, zobaczymy. Na razie jest to takie 3/10

Idę spać, bo nie wstanę rano :D
Dobranocd83dde18
cichynick
cichynick
  27 kwietnia 2014
Siobhan
Siobhan: TAK

Ale to jest sakramentalne tak czy o jakie tak chodzi
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 kwietnia 2014
Siobhan
Siobhan:


Dopracujcie skalowanie zdjęć, po samych nogach to nie wiem czy mam Tak wcisnąć :D


Na profilu zdjęcied83ddc47
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Lemody
Posty: 22 (po ~281 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 14
Lemody
  28 kwietnia 2014
Siobhan
Siobhan: Gratulujemy! Już ponad milion par powiedziało sobie TAK na Fotka.pl. Chcesz dołączyć do grupy szczęśliwców, którzy znaleźli już swoją drugą połówkę? Zabawa jest prosta, klikasz TAK lub NIE na osoby z Twojej okolicy. Gdy druga strona również kliknie TAK, przekażemy Wam kontakt do siebie. :) Pozdrawiam, Marta, Fotka.Team


Fajnie, ale czy nie wydaje się Wam, że do wyraźnej poprawy jest kilka funkcjonalności - między innymi powiadomienia, co było nie raz wałkowane na forum?

/błażej

Sid
Sid
  29 kwietnia 2014
Siobhan
Siobhan: Gratulujemy! Już ponad milion par powiedziało sobie TAK na Fotka.pl.

Fikcyjne połączenia ;] jak bym chciał to ja z małopolski połączę się pomorskim województwie z jakąś dziewczyną dla mnie dno to jest
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.