xFireFighter998x
xFireFighter998x
  23 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Witam wszystkich.
Mam takie pytanko, ktoś mi wysłał propozycję spotkania, wszedłem w powiadomienia i pod informacją: "Fotka przyciąga ludzi. Ktoś widział Twój profil i chce się z Tobą spotkać. Zobacz kto i zdecyduj" wciskam to ostatnie i wyskakuje mi ta osoba, która chce się spotkać, a przynajmniej tak myślałem, że to ta. Wychodzę z profilu, loguję się po jakimś czasie ponownie, żeby jeszcze raz ją zobaczyć, a tu już kompletnie inna. Więc moje pytanie brzmi, jak to w kocu działa? Bo już nie ogarniam tego.

cichynick
cichynick
  23 kwietnia 2014

Normalnie działa widocznie trafiłeś na Fejka który zmienia zdjęcie podaj link do tego profil to coś więcej postaram napisać jestem przewidywalny

xFireFighter998x
xFireFighter998x
  23 kwietnia 2014

tylko, że to drugi raz tak. Do którego profilu? I w ogóle sam dam jakoś radę to naprawić czy to już nie jest ode mnie zależne?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  23 kwietnia 2014

Powiadomienie:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Fotka przyciąga ludzi. Ktoś widział Twój profil i chce się z Tobą spotkać. Zobacz kto i zdecyduj"

Jest systemowym/informuje, że ktoś się zainteresował Tobą i stanowi zachętę do formy zabawy, którą jest "Magnes".
Konto usunięte
Konto usunięte: wciskam to ostatnie i wyskakuje mi

Przypadkowa osoba. I za każdym razem/po ponownym kliknięciu, wyskoczy Ci inna.
Chyba, że akurat natrafisz/przypadkiem na osobę, która kliknęła "tak".
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc moje pytanie brzmi, jak to w kocu działa?

Jeżeli osoba, która Ci się podoba również wybierze "tak" - dostaniecie o tym powiadomienie na pw.
d83dde09
xFireFighter998x
xFireFighter998x
  23 kwietnia 2014
esquilo
esquilo: Jest systemowym/informuje, że ktoś się zainteresował Tobą i stanowi zachętę do formy zabawy, którą jest "Magnes".

ok, to akurat rozumiem.

esquilo
esquilo: Przypadkowa osoba. I za każdym razem/po ponownym kliknięciu, wyskoczy Ci inna. Chyba, że akurat natrafisz/przypadkiem na osobę, która kliknęła "tak".


to na takiej zasadzie, teraz już wiem o co chodzi. Dzięki za pomoc. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.