Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  24 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Witajcie,

Od dziś możecie znaleźć najciekawsze filmiki udostępnione na Fotce, w jednym miejscu. Wystarczy wejść tutaj. :)

Dodanie filmu jest proste. Pod każdym wideo na YouTube znajduje się zakładka "Udostępnij".

Wybierz ją i kliknij w ikonkę Fotka.pl.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  25 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: oko tam jest stare "ładne"


A faktycznie - nie zauważyłem tego fejla :P

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
Paffeuu
  25 kwietnia 2014
woland
woland: A faktycznie - nie zauważyłem tego fejla :P

Widzisz : D
Ja po kilku minutach dopiero tak o tym pomyślałem ^_^

@Edit

To znak, że czas wrócić do starego oka XD
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  25 kwietnia 2014
woland
woland: jest
No to widzisz. Jedni mają, inni nie. Ja nie mam. W ogóle mi tego nie brakuje, ale skoro jedna osoba nie ma, to nie ma zapewne więcej.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  25 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: też mamMoże ma lewą przeglądarkę albo po prostu nie dane mu, bo napisał, że nie chce używać
Proszę. Mhm, specjalna przeglądarka wycinająca ikonkę Fotki z Youtube. Mhm... ;]

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Paffeuu
Paffeuu
  26 kwietnia 2014
Beholder
Beholder: No to widzisz. Jedni mają, inni nie. Ja nie mam. W ogóle mi tego nie brakuje, ale skoro jedna osoba nie ma, to nie ma zapewne więcej.

Beholder
Beholder: Proszę. Mhm, specjalna przeglądarka wycinająca ikonkę Fotki z Youtube. Mhm... ;]

Nie masz za karę d83dde16

_________________________________________
Tak całkiem serio, to po prostu zaloguj na fotkę, re-lognij konto z googli i obczaj ;>
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  26 kwietnia 2014

Trzeba się przełączyć na polską wersję YouTube, a ja zazwyczaj korzystam z angielskiej i stąd zapewne brak ikony.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Paffeuu
Paffeuu
  26 kwietnia 2014
Beholder
Beholder: Trzeba się przełączyć na polską wersję YouTube, a ja zazwyczaj korzystam z angielskiej i stąd zapewne brak ikony.

Przełącz się w wolnym czasie i daj znać czy pomogło d83ddc4b
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  26 kwietnia 2014

Jakoś nie zamierzam. Przekazałem tylko swoje uwagi, ale w życiu nie skorzystałem z tych ikonek.
Jak chcę coś udostępnić, to po prostu kopiuję link i wklejam gdzie chcę. Tyle w temacie ode mnie.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.