beatusia3456
beatusia3456
  25 kwietnia 2014 (pierwszy post)

drogie dzieci ta wiadomosc jest do zarzadu fotki, wezta sie w garsc za naprawy programu bo nic nie robicie a tylko nasylacie przyjaciol fotki team i zagladaja po 20 razy na profil c...., wezcie sie za naprawe cl, i zeby mozna usunac komentarze osob ktorych sie nie ma w znajomych , bo nie mozna dodac na cl, nie mozna usunac a nie to co nie trzeba opisani jestescie dzis wydrukuje zdjecia wasze i przyjaciol fotki team i uzytkownikow 10 i opisy o was z najgorszej strony i pierwsze miasto jakie wykleje to na litere W , pozniej inne miasta

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  25 kwietnia 2014

pisz tu http://www.fotka.pl/kontakt

Yes,we can!
beatusia3456
beatusia3456
  25 kwietnia 2014

Pixiie pisalam tam i nic nie zrobili ten problem trwa przed swietami i zglosili do programisty tylko ze jakos nie widac naprawy .Unacreatura praddziwa zaglada 20razy

Dee
Dee
  25 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby mozna usunac komentarze osob ktorych sie nie ma w znajomych


komentrze mozna normalnie usuwac

Konto usunięte
Konto usunięte: wezcie sie za naprawe cl


na czarna liste nie dasz osob ktore maja uprawnienia

Konto usunięte
Konto usunięte: dzis wydrukuje


poslugiwanie sie i rozpowszechnianie zdjec do ktorych sie nie ma praw autorskich podpada pod robienie sobie niepotrzebnych problemow z prawem ;)

jak sie tu nie podoba to jest taki latwy sposob - nazywa sie usun konto :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Unacreatura praddziwa zaglada 20razy


obrazasz, nie przestrzegasz regulaminu i dziwisz sie ze cie banuja...
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  25 kwietnia 2014
Dee
Dee:
drogie dziecko, obawiam się, że mama cię nie zrozumie.d83dde1c

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

beatusia3456
beatusia3456
  25 kwietnia 2014

NIe moge usuwac komentarze a o czarna liste nie chodzi o os uptawnione lecz o os ktore mnie blokuja i je nie moge dodac tj dodam wyjde z czarnej i wejde i ich nie mam

beatusia3456
beatusia3456
  25 kwietnia 2014

Aniolkow tu nie ma sa ludzie sami ktorzy mnie tez obrazaja i maja na cl a ja ich dodac nie moge co do komentarzy to usune po pewnym czasie sa znowu

beatusia3456
beatusia3456
  25 kwietnia 2014

Woland odczep sie dziecko kto cie pyta o zdanie i jeszcze nie w temacie co

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  25 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: odczep sie dziecko
Ależ mamo :)
przecież córunie Piixiie i Dee wyjaśniły Ci, że na forum takich spraw się nie załatwia oraz w skrócie o co chodzi.
1. Każdego można dodać na CL za wyjątkiem osób funkcyjnych (MOD, FP, FT)
2. To że kogoś dodasz a ten ktoś ponownie do Ciebie pisze oznacza, że zapewne tak jak ty, założył sobie n-te konto
3. Jeszcze nie widziałem obrażania Ciebie natomiast Twoje groźby i obelgi stały się już wśród moderatorów niemal przysłowiowe
4. Jeśli jednak cię ktoś obraża możesz zgłosić to na kontakt lub bezpośrednio któremuś z FotkaPrzyjaciół.
Z wyrazami niechcianego szacunku
wyrodny syn Woland

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

IzUsKa87
Posty: 4 (po ~392 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 44
IzUsKa87
  26 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Aniolkow tu nie ma sa ludzie sami ktorzy mnie tez obrazaja i maja na cl a ja ich dodac nie moge co do komentarzy to usune po pewnym czasie sa znowu


Dziecko, a ty umiesz w ogole pisac? Za styl pisowni sama bym cie banowala gdybym miala mozliwosc. Zamiast siedziec na fotce powtorz zasady pisowni w jezyku polskim.
beatusia3456
beatusia3456
  26 kwietnia 2014

IzUsKa87 nikt cie o zdanie nie prosi a dzieckiem to ty jestes kto ci tu kaze pisac paskudo

beatusia3456
beatusia3456
  26 kwietnia 2014

IzUsKa87, woldand,dee, Pixiie was nie pytam o zdanie , a co do linka od Pixiie to ja o tym wiemi tam pisalam 19.04 mamy 26 i nie zrobili nic tazkze osoby wymienione wyzej nie proszone sa o glosy

beatusia3456
beatusia3456
  26 kwietnia 2014

przecież córunie Piixiie i Dee wyjaśniły Ci, że na forum takich spraw się nie załatwia oraz w skrócie o co chodzi.
1. Każdego można dodać na CL za wyjątkiem osób funkcyjnych (MOD, FP, FT)
2. To że kogoś dodasz a ten ktoś ponownie do Ciebie pisze oznacza, że zapewne tak jak ty, założył sobie n-te konto
3. Jeszcze nie widziałem obrażania Ciebie natomiast Twoje groźby i obelgi stały się już wśród moderatorów niemal przysłowiowe
4. Jeśli jednak cię ktoś obraża możesz zgłosić to na kontakt lub bezpośrednio któremuś z FotkaPrzyjaciół.
Z wyrazami niechcianego szacunku
1. wiem ze os fikcyjnych nie dodal lecz jak nie wiesz ze to nie sa osoby fikcyjne lecz wrogowie ktorzy buintuja innych ci natomiast wlaza na profil po to by zablokowac, bo mysla ze do nich napisze co jest smieszne,
2.nik nie robi nastepnego konta ma te samo jedno konto lecz on ma mni na cl a ja go dodam i wyjde z cl wejde ponownie nie mam go na cl tak jest od 19 i mimo pisania do linku pixiie nic nie skutkuje
3,nie widziales bo nie zajrzales na jednej profil a ona i nie tylko ona bo 4 os inne wypisywali co za maszkara, co za babsztyl uciekaj z fotki nikt tu cie nie lubi a nikt ich o zdanie nie pyta nie pisze do Slonka130, leona374, kici2011,co do corek synow to nie mam a was bym nie chciala miec za nie tj corki i syna wsadz se tew wypociny pod pache

Paffeuu
Paffeuu
  26 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież córunie Piixiie i Dee wyjaśniły Ci, że na forum takich spraw się nie załatwia oraz w skrócie o co chodzi. 1. Każdego można dodać na CL za wyjątkiem osób funkcyjnych (MOD, FP, FT) 2. To że kogoś dodasz a ten ktoś ponownie do Ciebie pisze oznacza, że zapewne tak jak ty, założył sobie n-te konto 3. Jeszcze nie widziałem obrażania Ciebie natomiast Twoje groźby i obelgi stały się już wśród moderatorów niemal przysłowiowe 4. Jeśli jednak cię ktoś obraża możesz zgłosić to na kontakt lub bezpośrednio któremuś z FotkaPrzyjaciół. Z wyrazami niechcianego szacunku1. wiem ze os fikcyjnych nie dodal lecz jak nie wiesz ze to nie sa osoby fikcyjne lecz wrogowie ktorzy buintuja innych ci natomiast wlaza na profil po to by zablokowac, bo mysla ze do nich napisze co jest smieszne,2.nik nie robi nastepnego konta ma te samo jedno konto lecz on ma mni na cl a ja go dodam i wyjde z cl wejde ponownie nie mam go na cl tak jest od 19 i mimo pisania do linku pixiie nic nie skutkuje 3,nie widziales bo nie zajrzales na jednej profil a ona i nie tylko ona bo 4 os inne wypisywali co za maszkara, co za babsztyl uciekaj z fotki nikt tu cie nie lubi a nikt ich o zdanie nie pyta nie pisze do Slonka130, leona374, kici2011,co do corek synow to nie mam a was bym nie chciala miec za nie tj corki i syna wsadz se tew wypociny pod pache


Koleś, weź już nie syf na tym dziale.
http://www.fotka.pl/forum/hydepark/ < === tu poszalej
beatusia3456
beatusia3456
  26 kwietnia 2014

Paffeuu sam tam szalej dziecinada tu pisze i w dodatku nie w tamacie pisza hihi Dee nie pisz tu i do mnie dziecino droga bo na swoj wiek nie wygladasz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.