Dee
Dee
  27 kwietnia 2014 (pierwszy post)

...prawie winiary pomysl na...ale...
co myslicie o wprowadzeniu opcji "prezenty tylko od znajomych"

nie wiem jak inni... mi przeszkadza spam od obcych profili i pozniejsze waty, ze nie oddalam jakiegos prezentu....a tak znajomi moga, obcy nie i wszyscy szczesliwi :)

Luthien
Luthien
  28 kwietnia 2014

cześć :>

Dee
Dee: co myslicie o wprowadzeniu opcji "prezenty tylko od znajomych"

Nie kupuję tego :mrgreen: Masz możliwość wykasowania niechcianego prezentu po 24h o ile się dobrze orientuje;) więc w mojej skromnej ocenie wprowadzanie takiej opcji jest zbędne.
Dee
Dee: i wszyscy szczesliwi :)

Większość użytkowników by się bardziej ucieszyła gdyby w końcu była możliwość ukrywania powiadomień o komentarzach znajomych na czyichś profilach :)
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 kwietnia 2014
Dee
Dee: co myslicie o wprowadzeniu opcji "prezenty tylko od znajomych"

Nawet nie głupi pomysł, bo aktualnie jak ktoś nie chce prezentu od obcych to blokuje tak samo możliwość dania prezentu od znajomych, samemu mi się zdarzyło prosić znajomego o włączenie prezentów...

Luthien
Luthien: Masz możliwość wykasowania niechcianego prezentu po 24h o ile się dobrze orientuje;)


Już nie ma tego ograniczenia czasowego, można usunąć prezent negatywny jak każdy inny:)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dee
Dee
  28 kwietnia 2014
Luthien
Luthien: cześć :>Dee: co myslicie o wprowadzeniu opcji "prezenty tylko od znajomych" Nie kupuję tego Masz możliwość wykasowania niechcianego prezentu po 24h o ile się dobrze orientuje;) więc w mojej skromnej ocenie wprowadzanie takiej opcji jest zbędne.Dee: i wszyscy szczesliwi :) Większość użytkowników by się bardziej ucieszyła gdyby w końcu była możliwość ukrywania powiadomień o komentarzach znajomych na czyichś profilach :)

ale ja nie mam zalu o negatywne...pozytywne od obcych tez wywalam;]
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  28 kwietnia 2014
Dee
Dee: "prezenty tylko od znajomych"

Popieram.
Luthien
Luthien: Masz możliwość wykasowania niechcianego prezentu po 24h o ile się dobrze orientuje;) więc w mojej skromnej ocenie wprowadzanie takiej opcji jest zbędne.

Jak już wspomniała Dee, koncepcja tyczy się obu rodzai prezentów i to nie jest może priorytet, ale opcja byłaby pomocna/wygodna.

Spójrz na to tak: mamy możliwość pisania pw: ze wszystkimi, osobami płci przeciwnej, tylko znajomymi lub zablokowanie całkowite. Tak i w "Ustawieniach", przy opcji otrzymywania lub nie (prezentów), taka możliwość mogłaby się pojawić.

Luthien
Luthien: Większość użytkowników by się bardziej ucieszyła gdyby w końcu była możliwość ukrywania powiadomień o komentarzach znajomych na czyichś profilach :)


www.fotka.pl/ustawienia/powiadomienia

Automatycznie masz pewnie wszystko zaznaczone, więc odhaczasz lub nie i po problemie :-).
Luthien
Luthien
  28 kwietnia 2014
Dee
Dee: ale ja nie mam zalu o negatywne...pozytywne od obcych tez wywalam;]

W sumie jeśli tak to rzeczywiście ta opcja by się przydała :)
esquilo
esquilo: Automatycznie masz pewnie wszystko zaznaczone, więc odhaczasz lub nie i po problemie :-).

Tylko, że mam u siebie zaznaczone i nie działa :C dalej dostaje komentarze;( nie wiem jak mam na 2 koncie zaznaczone, ale na tym opcje mam nieaktywną ;c
gregbond
gregbond: bo aktualnie jak ktoś nie chce prezentu od obcych to blokuje tak samo możliwość dania prezentu od znajomych, samemu mi się zdarzyło prosić znajomego o włączenie prezentów...

Są różne powody blokady ja np. zablokowałam, bo dostawałam tylko 7 prezentów na tydzień a jak były jakieś święta to im więcej znajomych tym więcej się otrzymywało i potem był dylemat komu się odwdzięczyć :D
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  28 kwietnia 2014
Luthien
Luthien: Tylko, że mam u siebie zaznaczone i nie działa :C

Wygląda to tak, jak na prezentowanym screenie?
Luthien
Luthien
  28 kwietnia 2014
esquilo
esquilo: Wygląda to tak, jak na prezentowanym screenie?

ok, już wiem w czym problem :| miałam nieodhaczone o wpisach. Dziękuję Magdo za pomocd83dde18
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.