ArKKoV13
ArKKoV13
  30 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Siemanko.
Mam takie pytanko, gdy robię np transmisję to mam taki problem że
nie mogę zmienić opisu transmisji, ani uchwyt kamerki się nie zmienia i mam uchwycenie z 3 dni temu. (chodzi o to jak mnie ludzie widzą na stronie z kamerkami)
Czy wy też tak macie czy tylko ja tak mam?
Pozdrawiam.

pyzdraprezenter
pyzdraprezenter
  30 kwietnia 2014

Mam dokladnie ten sam problem.

King6GROH6Kong6
Posty: 1 (po ~13 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
King6GROH6Kong6
  30 kwietnia 2014

dzial mi .

ArKKoV13
ArKKoV13
  30 kwietnia 2014

King chyba tobie tez nie działa bo masz cały czas ten sam uchwyt tez od 3 dni. zobacz sobie sam.
zrob transmisje, otwórz nową karte i zobacz na kamerkach jak wygląda twój uchwyt.

JankesDeeJay
Posty: 1 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
JankesDeeJay
  30 kwietnia 2014

no faktycznie nie działa ale też muszę powiedzieć że fotka strasznie obniża jakość :P

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  30 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko.Mam takie pytanko, gdy robię np transmisję to mam taki problem żenie mogę zmienić opisu transmisji, ani uchwyt kamerki się nie zmienia i mam uchwycenie z 3 dni temu. (chodzi o to jak mnie ludzie widzą na stronie z kamerkami)Czy wy też tak macie czy tylko ja tak mam? Pozdrawiam.

Mogę zmieniać opisy jak i wspomniany "uchwyt" jest inny po odświeżeniu/otwarciu nowej karty.
Sprawdzałam kilkukrotnie, na 2 kontach oraz przeglądarkach.

Może to jest kwestia rodzaju przeglądarki (spróbuj też wyłączyć AdBlocka lub podobną wtyczkę)/Flash-a/wyczyszczenia cache.

Pozdrawiam ;-).
Paulinkaa98
Paulinkaa98
  1 maja 2014

Mam to samo co wy a nie wiecie dlaczego tak jest ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.