Jaymz84
Posty: 3 (po ~171 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 150
Jaymz84
  8 maja 2014 (pierwszy post)

Witam, mam nie tyle co problem co raczej zagwozdkę - codziennie od paru dni jeden profil (dzisiaj doszedł drugi) wchodzi do mnie dokładnie 255 razy na dobę (każdego dnia tak samo) - jakiś nowy bot czy co ? :) Ktoś też tak ma ?

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  8 maja 2014

automat, nic nowego

Gustlik
Gustlik
  8 maja 2014
Jaymz84
Jaymz84: Ktoś też tak ma ?

Mam podobnie, jakieś dwie małolatki też się u mnie tak bawią, zauważ, że to tylko pod 1 zdjęciem, także bot ;x
Podeślij link profilu do jakiegoś fotka przyjaciela, na bank to sprawdzą d83dde09
Pjotrek
Pjotrek
  8 maja 2014
Jaymz84
Jaymz84: Ktoś też tak ma ?

tak , problem został wczoraj przesłany do programisty
Gustlik
Gustlik
  8 maja 2014

W sumie fotka przywiesza się czasami..
Wczoraj wystawiało mi po kilka prezentów, jednej osobie rzecz jasna :X
Miałem tak samo z pw i wpisami pod zdjęciemd83dde16
Faktycznie może mieć to coś wspólnego z tymi wizytami.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  8 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wielkie mi halo - ustawiły sobie odświeżanie co określony czas i tyle - a 255? to maksymalna liczba jaką może pokazać ta komórka w bazie (max. FF czyli w dziesiętnym 255)
ps. jak wstawiacie obrazek to twórzcie linka poprzez pw ze screna a potem dodawajcie przez [*img]link[*/img] bo na tym nic nie widać (tylko wywalać gwiazdkę)

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Gustlik
Gustlik
  8 maja 2014
woland
woland: Wielkie mi halo - ustawiły sobie odświeżanie co określony czas i tyle

Właściwie to nie wiemy tego na bank :D
Ciekawe to w sumie.. szczerze powiedziawszy nie wydaje mi się, że taka hot 15 odwiedzająca mój profil miałaby bota ;x
Bardziej jestem w stanie przychylić się tutaj WYJĄTKOWO do wypowiedzi małolata [problem wewnętrzny]. Wydaje mi się, że to ma związek z tym wieszaniem się itd, w trakcie tego jak np przywiesiło mi się na 10s. odwiedziłem wczoraj kumpele 100 iles tam razy, jak dawałem prezent, to na chwilkę mi zwiesiło i dało prezentów x4...
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  8 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Wydaje mi się, że to ma związek z tym wieszaniem się itd,
I dotyczy to w ciągu 3 kolejnych dni tej samej osoby? Taki zbieg okoliczności jest nieprawdopodobny.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Gustlik
Gustlik
  8 maja 2014
woland
woland: I dotyczy to w ciągu 3 kolejnych dni tej samej osoby? Taki zbieg okoliczności jest nieprawdopodobny.

Ja mam co dzień inną osobę, raz jedna osoba miała u mnie 255, a w nocy po 00 wlazła jakoś 50 pare razy, później Ci ssa podrzucę to sobie lookniesz.
Siedziałem i tak właśnie myślałem// bot? ale jak dawałem gifty i komenty, to wieszało mi się tak samo jak przy odwiedzinach [bardzo rzadko tak miałem].
Zobaczymy o co z tym kaman soon :D
MalaMi81
MalaMi81
  8 maja 2014

mam podobnie od 2 dni, z tym że liczba wizyt u mnie to już ponad 760 i liczba profili, która nabija to aż 4

Gustlik
Gustlik
  8 maja 2014
MalaMi81
MalaMi81: mam podobnie od 2 dni, z tym że liczba wizyt u mnie to już ponad 760 i liczba profili, która nabija to aż 4

Oooo, ooo, też tak od 2 dni mam, sprawdziłem podglądacz właśnie i mam dokładnie 6 osób ;x
Jednakże... tak jak pisałem wcześniej, raz jest to np 50 wizyt, za jakiś czas cap [255]
Jestem praktycznie w 100% pewien, że ma to związek z tym przywieszaniem się.
martusiulek
martusiulek
  8 maja 2014

mam to samo juz mam ponad 1000 odslon od jednego chlopaka

Bianka
Bianka
  8 maja 2014

No tez to mam :P

MalaMi81
MalaMi81
  8 maja 2014

Nie wiem jak u Was, ale u mnie profile nabijające mi wizyty w podglądaczu, od tych 2 dni mają non stop status - online przed chwilą, a podglądaczu non stop liczba odsłon w górę :zonk:

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  8 maja 2014

Wysyłajcie nam na pw linki do tych profili będziemy odświeżać Wam i im profile - sprawdzimy też czy to nie automaty.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.