Jaymz84
Posty: 3 (po ~171 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 150
Jaymz84
  8 maja 2014 (pierwszy post)

Witam, mam nie tyle co problem co raczej zagwozdkę - codziennie od paru dni jeden profil (dzisiaj doszedł drugi) wchodzi do mnie dokładnie 255 razy na dobę (każdego dnia tak samo) - jakiś nowy bot czy co ? :) Ktoś też tak ma ?

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  12 maja 2014

Pobijcie to ;-)

Nessaya22
25 lat
1020 wizyt

Ale gadałem z panną i wygląda normalnie. Sama też pisała, że kilka osób jej zwróciło uwagę, że u nich też jest wielokrotnie na profilu.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 maja 2014

Diagnozujemy ten problem, występuje on na tyle sporadycznie, iż trudno jest go złapać. Jednak mimo to chcemy go znaleźć i poprawić.

Monique2
Monique2
  13 maja 2014

coś się po prostu zacięło, bo mnie tez juz ktoś niby podglądał 780 razy.. ale po co się tym przejmować ?

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 maja 2014

Problem pojawił się kilka dni temu, więc diff ostatnich zmian powinien pomóc w namierzeniu. Plus logowanie na konkretne osoby, bo u mnie to zawsze ta jedna wspomniana wyżej. W sumie ilekroć danego dnia zagląda, widzę 255 wizyt.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 maja 2014

Problem dotyczy aplikacji mobilnej i występuje w niezdiagnozowany sposób. Już jest zabezpieczenie przed zduplikowanym wysyłaniem odwiedzin (tak robią niektóre telefony, mimo iż nie powinny). Zapewne dziś, będzie już na produkcji kolejne rozwiązanie. Zmiana będzie taka, iż liczyć będziemy jednorazowo wizytę na profilu, niezależnie od liczby przeglądanych zdjęć.

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 maja 2014

A to akurat szkoda, bo to dla nas jedyna informacja czy ktoś wpadł i wypadł, czy jednak nasz profil go jakoś zainteresował i poklikał więcej.
Szczególnie, że (nie wiedzieć dlaczego) usunęliście podglądacza pod poszczególnymi fotkami :(

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 maja 2014

Jeżeli ktoś wejdzie ponownie na profil to nadal będzie to widoczne jako kolejna wizyta ;)

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 maja 2014

Rzadko zdarzają się rewizyty. To raczej wejście i poklikanie po kilku fotkach vs wejście na główną i wyjście. To trochę podpowiada, czy ktoś zajrzał dalej czy olał po pierwszej reakcji.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.