Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Avatar użytkownika jarek1983skjarek1983sk
Posty: 23 (po ~214 znaków)
Reputacja: 18 | BluzgometrTM: 1054
jarek1983sk
  2 lipca 2014
esquilo
esquilo: Nie posiadając pakietu gwiazdy możesz rozpoczynać 1 nową konwersację dziennie, gdzie poprzednie kontynuować bez przeszkód.


z osobami z którymi pisało się 2-3(i wiecej) lata temu nie można dalej pisać jeśli już wcześniej do kogoś sie napisało
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  2 lipca 2014

Kupujcie gwiazdy bo majac gwiazde nie bedziecie miec reklam nie bedziecie miec zadnych problemow (procz tych paredziesieciu zglaszanych tutaj przez uzytkownikow ale to pikus) bedziecie mogli pisac sobie wiadomosci bez ograniczenia do jednej nowej dziennie:))) hahahaha

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  2 lipca 2014
jarek1983sk
jarek1983sk: z osobami z którymi pisało się 2-3(i wiecej) lata temu nie można dalej pisać jeśli już wcześniej do kogoś sie napisało

A czy masz rozmowy z tymi osobami zachowane w swoim pw?

PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Kupujcie gwiazdy bo majac gwiazde nie bedziecie miec reklam nie bedziecie miec zadnych problemow (procz tych paredziesieciu zglaszanych tutaj przez uzytkownikow ale to pikus) bedziecie mogli pisac sobie wiadomosci bez ograniczenia do jednej nowej dziennie:))) hahahaha

Taka słaba ta Twoja uwaga.
Problemy były, są i będą. Mniejsze czy większe, tym bardziej w trakcie równoczesnego dokonywania zmian.
Gwiazda daje rozszerzenie możliwości. Ale brak tych opcji u kont bez pakietu wcale nie utrudnia/blokuje użytkowania.

d83dde09.
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  2 lipca 2014

esquilo slaba to ty jestes bo nic wiecej nie potrafisz tylko cytowac i hejterzyc i gdybys uwaznie przeczytala to co napisalem to bys zauwazyla ze ja nigdzie w swojej wiadomosci nie pytalem o to czy problemy byly czy sa i czy nadal beda ani nie pytalem o to co daje gwiazda ani tez czy brak tych opcji u kont bez pakietu utrudnia/blokuje uzytkowanie wiec moze nastepnym razem warto przeczytac cos wolniej i ze zrozumieniem a jak nie to nawet przeczytaj kilka razy (to nie boli) nim sie wyrwiesz przed szereg.Zegnam i zycze milego dnia d83dde0a

Avatar użytkownika jarek1983skjarek1983sk
Posty: 23 (po ~214 znaków)
Reputacja: 18 | BluzgometrTM: 1054
jarek1983sk
  2 lipca 2014
esquilo
esquilo: jarek1983sk: z osobami z którymi pisało się 2-3(i wiecej) lata temu nie można dalej pisać jeśli już wcześniej do kogoś sie napisało A czy masz rozmowy z tymi osobami zachowane w swoim pw?


nie
zauważyłem teraz że wykorzystując limit nie mogę napisać do takiej osoby ale gdy limit jest niewykorzystany to po napisaniu nadal mogę pisać do kogoś nowego
chyba że to tak jednorazowo:) muszę sprawdzić na innych przykładach:)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  2 lipca 2014
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: przeczytaj kilka razy

Wypowiedzi w tym kontekście pozostaw sobie na dział Hydepark lub czat.
Oczywiście postępuj regulaminowo :mrgreen:.

jarek1983sk
jarek1983sk: nie

Ograniczenie dla osób bez gwiazdy ma się następująco: 1 nowo rozpoczęte pw na dobę. Limit nie obejmuje kontynuowania rozmów, ale właśnie tych, które masz już rozwinięte i zawarte w swojej skrzynce pw (niezależnie od tego jak dawno ze sobą pisaliście, przynajmniej ja tak mam na koncie bez "gwiazdy").
jarek1983sk
jarek1983sk: zauważyłem teraz że wykorzystując limit nie mogę napisać do takiej osoby ale gdy limit jest niewykorzystany to po napisaniu nadal mogę pisać do kogoś nowego

Jeżeli wczoraj napisałeś do nowej osoby dzisiaj możesz do kolejnej. Jednocześnie bezproblemowo kontynuując poprzedni (wczorajszy) dialog.
jarek1983sk
jarek1983sk: muszę sprawdzić

Powodzenia, pozdrawiam.

d83dde09.
aril200
aril200
  2 lipca 2014

Nie długo będzie trzeba płacić za dodanie zdjęcia tutaj pazerni niczym firma EA robiące gry

F0X
F0X
  3 lipca 2014

To wszystko przez ADBLOCKA który blokuje reklamy ... ludzie nie kupują gwiazd więc trzeba im doje@@#$ać płatnościami za PW. Bo portal w tym Zarząd / Dział Marketingu / Dział programistów / grafików / administratorów / reklamowy żyją z reklam na portalu i z waszych gwiazd.

JohnyBrown
JohnyBrown
  4 lipca 2014
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 9506
F0X
F0X: To wszystko przez ADBLOCKA który blokuje reklamy ... ludzie nie kupują gwiazd więc trzeba im doje@@#$ać płatnościami za PW. Bo portal w tym Zarząd / Dział Marketingu / Dział programistów / grafików / administratorów / reklamowy żyją z reklam na portalu i z waszych gwiazd.


Co Ty czlowieku pieprzysz :rotfl: kilka lat temu ludzie korzystali z adblocka a fotka juz w tamtych czasach zarobila miliony jak nie wiecej. Kiedy ludzie uzywali ADB+ to nawet nie bylo tych durnych komunikatow ze strony fotki ze ADB jest wlaczony i bylo fajnie wszystko spoko. I to nie wymysl fotki z tym komunikatem nawet tylko to skserowali z innych zagranicznych stron ktore robia to samo ale hej pretensji miec do tworca adblocka nie do userow ;) Niech jeszcze zrobia oplaty za dodawanie fotek to byloby zajebiscie.

Na fotce nic kreatywnego nie zrobili bo tylko ksero ksero z innych stron. Gdyby zarzad fotki mieli chociaz odrobine kreatywnosci wszystko inaczej by wygladalo. Ale niestety facebook robi to, no to fotka tez musi, nasza klasa wprowadzila prezenty no to fotka tez prezenciki sobie zrobila.

Jedyna kreatywnosc ktora im sie udalo zrobic to zalozyc portal o nazwie Fotka i silnik forum (stary forum) nie ten obecny.

Moze zrobia jak Vevo? Ze zaplacisz 50zl za pakiet gdzie mozna dodac 10 zdjec a za kolejne zdjecie 5 zl :rotfl: kappa

Z burdel.pl ja bym jednak zmienil nazwe portalu na ksero.pl .
Y4pko
Y4pko
  5 lipca 2014

Uważam że wprowadzenie ograniczeń wiadomości to jedna wielka pomyłka. Nie zapłacę ani złotówki za takie traktowanie użytkowników. Swoją decyzją spowodowaliście tylko lawinę spamu w komentarzach pod zdjęciami. Teksty typu " napisz do mnie" są nieziemsko irytujące.

Mam nadzieje że odbije się to na liczbie użytkowników, którzy odejdą zrażeni tą zmianą. Taka jest cena za pazerność...

Wyczha
Posty: 117 (po ~135 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 33
Wyczha
  6 lipca 2014

Dzisiaj dopiero to ogarnąłem. Niezła cebula.

mgpk5
Posty: 61 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
mgpk5
  7 lipca 2014

nie o taką fotke walczyłem ... Już od ponad 7 lat jestem użytkownikiem i takiego skandalu nie było. Tylko hajs sie liczy a nie zadowolenie użytkowników

Znajdź cel w życiu pomoże Ci to zmotywować się i brnąć dalej.
Pomagać ludziom jak mogę to moje powołanie :)

Lubieeee
Lubieeee
  10 lipca 2014

Jpd dyskryminacja ludzich biednych! jb to

K8I
K8I
  22 lipca 2014

jak dezaktywować gwiazdunie ? :D

NiggasInParis
NiggasInParis
  22 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dezaktywować gwiazdunie ? :D

wysyłasz smsa STOP FOTKA na jakiś tam numer. :D
ja np aktywowałam tą śmieszną gwiazdę i jej nie mam. d83dde12
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.