SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  11 maja 2014 (pierwszy post)

Witajcie.Od kilki dni wchodzę co jakiś czas w zakładkę "online" i widzę że pozycję poszczególnych kont się nie zmieniają tj. się zawiesiło ? może mi ktoś napisać co się dzieje ? gdy wchodzę na konto jakiejś dziewczyny w zakładce online to te konto zostało wylogowane x minut temu.Czyżby coś jeszcze nie zostało usprawnione czy jakaś inna(nowa) forma "online" ? :)

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  12 maja 2014

Coś popsuli, mi pokazuje osoby co parę godzin temu były online, nawet chwilowa zmiana wieku czy województwa nic nie daje...

Ranking całkowicie popsuty, mimo zgłaszana nic z tym nie robią, już ponad 2 tygodnie go naprawiają mimo przypominania, mogli by go usunąć po co on...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
gregbond
gregbond: Coś popsuli, mi pokazuje osoby co parę godzin temu były online, nawet chwilowa zmiana wieku czy województwa nic nie daje...

Potwierdzone nfo, też to zauważyłem.
gregbond
gregbond: Ranking całkowicie popsuty, mimo zgłaszana nic z tym nie robią, już ponad 2 tygodnie go naprawiają mimo przypominania, mogli by go usunąć po co on...

Spookooojnie, to nie jest high priority, wysypało się przez wprowadzanie nowych wierszy.
To akurat w żaden sposób nie wpływa na ogólne działanie i nie utrudnia poruszania się i komunikowania na serwisie.
Kosmetyczna bzdeta, to może poczekać^^
Teraz magnes jest do zrobienia, czat ostatnio szarpie momentami i jest jeszcze zabawa z powiadomieniami i ważniejszymi rzeczami takimi jak APKA MOBILNA, która jest chyba teraz highest priority [nie dziwie się]
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie.Od kilki dni wchodzę co jakiś czas w zakładkę "online" i widzę że pozycję poszczególnych kont się nie zmieniają tj. się zawiesiło ?

Ostatnio są z tym małe problemy, ale to nic :D
Czasami przywiesza się [tak jakby kombinowali z CDN-em], ogolnie jest oke, napisz do jakiegoś fotka przyjaciela, poproś o odświeżenie profilu, sprawdź czy wszystko jest oke i daj znać [mnie pomogło]
______________________________________________
Spis profili Fotka Przyjaciół znajdziesz na dole strony w zakładce " ZESPÓŁ "
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  12 maja 2014

Mam dziwne wrażenie że ten portal zaczyna być całkowicie w rozsypce i zmiany są robione na odpierdziel i tyle.Zdecydowanie wolałem ten portal kiedyś bo był że tak powiem prosty i wyrazisty a teraz coraz to zmiany, ciągłe zmiany które jak dla mnie źle wpływają na ten portal ale to moje zdanie i tyle a konta nie usuwam bo mam je dość długo i jest jakiś sentyment że od 2009 roku mam już tutaj konto ale mam nadzieje że będzie jak kiedyś bo to wygląda tak jakby ten portal dopiero co otworzył swoją działalność i pracowali ludzie którzy pierwszy raz coś takiego robią chociaż wiadomo że portal ma już troszkę długo :)

Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dziwne wrażenie że ten portal zaczyna być całkowicie w rozsypce i zmiany są robione na odpierdziel i tyle.Zdecydowanie wolałem ten portal kiedyś bo był że tak powiem prosty i wyrazisty a teraz coraz to zmiany, ciągłe zmiany które jak dla mnie źle wpływają na ten portal ale to moje zdanie i tyle a konta nie usuwam bo mam je dość długo i jest jakiś sentyment że od 2009 roku mam już tutaj konto ale mam nadzieje że będzie jak kiedyś bo to wygląda tak jakby ten portal dopiero co otworzył swoją działalność i pracowali ludzie którzy pierwszy raz coś takiego robią chociaż wiadomo że portal ma już troszkę długo :)

Też tak miałem, ale to chyba dlatego, że jesteśmy tutaj dość długo i przywykliśmy do starego stylu funkcjonowania ^_^
Większość tych nowości wydaje się być zbędna, ale jak tak przysiądziesz i się przypatrzysz, a później porównasz z innymi tego typu serwisami, to nie jest nawet najgorzej xD
Właśnie ten sentyment, też tak mam, jakoś nie wyobrażam sobie posiadania konta na innym tego typu serwisie, fotka ma jednak ten swój klimatd83dde0a
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  12 maja 2014

Chociaż kiedyś oglądalność mojego profilu oraz otrzymywanie oceń była większa :D

Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż kiedyś oglądalność mojego profilu oraz otrzymywanie oceń była większa :D

starzejemy się xDDDD
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  12 maja 2014

Jak każdy ;]

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  12 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Spookooojnie, to nie jest high priority, wysypało się przez wprowadzanie nowych wierszy. To akurat w żaden sposób nie wpływa na ogólne działanie i nie utrudnia poruszania się i komunikowania na serwisie. Kosmetyczna bzdeta, to może poczekać^^

Wiem że to nie jest najważniejsze, tylko jak już robią zmiany to niech poświęcą czas na poprawienie ewentualnych powstałych błędów. Jak dla mnie to może tego Rankingu w ogóle nie być, tylko wiem że są użytkownicy co interesują się tą rywalizacją i co nawet żadnej informacji że to nie działa.

A co do komunikowania to mogliby naprawić PW, bo wole kogoś poprosić żeby przeszedł na gg niż co chwila odświeżać żeby dostać wiadomość, tak ułatwia dźwięk który tutaj dodałem sobie (napisany przez użytkownika Suchar'a), dzięki niemu wiem że coś przyszło tutaj na PW, tak więc mogli by poświęcić czas na poprawę błędów, bo tak jak jest to zraża do korzystania z tego portalu. Dawniej potrafili podwiesić temat gdzie można było wszystkie drobne błędy zgłosić, a tak jak to widzę robią na kontakcie to tylko przyjmują odpiszą z automatu i koniec, naprawdę to nie zachęca do kolejnych zgłoszeń...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
gregbond
gregbond: Wiem że to nie jest najważniejsze, tylko jak już robią zmiany to niech poświęcą czas na poprawienie ewentualnych powstałych błędów. Jak dla mnie to może tego Rankingu w ogóle nie być, tylko wiem że są użytkownicy co interesują się tą rywalizacją i co nawet żadnej informacji że to nie działa.

Popieram w 100% ale sam wiesz jak jest ;c
gregbond
gregbond: A co do komunikowania to mogliby naprawić PW, bo wole kogoś poprosić żeby przeszedł na gg niż co chwila odświeżać żeby dostać wiadomość, tak ułatwia dźwięk który tutaj dodałem sobie (napisany przez użytkownika Suchar'a), dzięki niemu wiem że coś przyszło tutaj na PW, tak więc mogli by poświęcić czas na poprawę błędów, bo tak jak jest to zraża do korzystania z tego portalu. Dawniej potrafili podwiesić temat gdzie można było wszystkie drobne błędy zgłosić, a tak jak to widzę robią na kontakcie to tylko przyjmują odpiszą z automatu i koniec, naprawdę to nie zachęca do kolejnych zgłoszeń...

Pamiętasz jak kiedyś o tym pisałem? Widzę, że w końcu i Ty to zauważyłeś xD
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  12 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Pamiętasz jak kiedyś o tym pisałem? Widzę, że w końcu i Ty to zauważyłeś xD

Pamiętam, tylko to już od bardzo dawna występuje i nie tylko Ty o tym wspominałeś, mam wrażenie że wszyscy wiedzą o tym nawet pracownicy czy właściciele tylko że im to nie przeszkadza widać, czasy się zmieniły teraz się liczy szybkość wymiany zdań a nie ciągłe odświeżanie...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Gustlik
Gustlik
  12 maja 2014
gregbond
gregbond: Pamiętam, tylko to już od bardzo dawna występuje i nie tylko Ty o tym wspominałeś, mam wrażenie że wszyscy wiedzą o tym nawet pracownicy czy właściciele tylko że im to nie przeszkadza widać, czasy się zmieniły teraz się liczy szybkość wymiany zdań a nie ciągłe odświeżanie...

To nie czasy Memphisa, teraz jest niestety jak jest ;xx
Zauważyłem, że haczy szczególnie jak piszesz z osobą korzystającą z appki mobilnej, ale czasami i normalnie potrafi wariować.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  13 maja 2014

Komuś jeszcze opcja Online dziwnie działa?

Poprzednio był ustawiony zbyt duży czas odświeżania kesza po stronie serwera.

Gustlik
Gustlik
  13 maja 2014

Działa teraz elegancko d83ddc4d

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  13 maja 2014

Też potwierdzam działa:)

test
test: Online

Jest możliwe przywrócenie licznika osób Online?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.