TrueMen
TrueMen
  12 maja 2014 (pierwszy post)

Witam. Wysłałem dzisiaj SMS na konto gwiazdę ze swojego telefonu natomiast gwiazdy na koncie nie otrzymałem. Opłata 11,07zł została pobrana. Wytłumaczy mi ktoś co zrobić w takiej sytuacji?

Shaitan
Shaitan
  12 maja 2014

Napisz reklamację do działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt ;)

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  12 maja 2014

Pamiętaj podaj im numer telefonu z jakiego wysłałeś sms, to przyśpieszy sprawdzenie i włączenie...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
hahahahahah
hahahahahah
  12 maja 2014

ja z kolei wysłałem sms żeby anulować gwiazdę, przyszedł sms że subskrypcja została zakończona ale gwiazda wciąż jest ;x po za tym FT mi pisze że oni nie mogą mi usunąć gwiazdy tylko sam to musze zrobić.

kropkaaaaa
kropkaaaaa
  14 maja 2014

Właśnie jak skasować ten pakiet gwiazdy?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie jak skasować ten pakiet gwiazdy?

Zakończ wysyłając odpowiedni sms.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
WerQusia
WerQusia
  15 maja 2014

Ja nie moge wcale wejść w opcje "klub gwiazd" wyskakuje błąd ;/

xXxKamii
xXxKamii
  15 maja 2014

a mi właśnie przychodzą jakieś wiadomości że za każdego smsa jest jakaś tam opłata czy coś takiego

Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  16 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przyszedł sms że subskrypcja została zakończona ale gwiazda wciąż jest

Po dezaktywowaniu usługi, dostęp do Klubu Gwiazd, za który zapłaciłeś nie jest wyłączany. Wyłączana jest subskrypcja, co oznacza, ze pieniążki nie będą już pobierane co 14 czy 30 dni.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team
danteMazov
danteMazov
  17 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Mam podobny problem co autor wątku. Kasa z konta pobrana, brak gwiazdy. Przy kolejnej z kolei próbie aktywacji dostałem sms że posiadam już aktywną subskrypcję. Wiecie może ile czasu czeka się na reklamację?
Wylogowanie się nic nie daję.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  17 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kasa z konta pobrana, brak gwiazdy

wyloguj się i zaloguj ponownie

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.