hahahahahah
hahahahahah
  12 maja 2014 (pierwszy post)

Jak w temacie. Wysłałem sms i przyszło że subskrypcja została zakończona a gwiazda ciągle jest, i nie obchodzi mnie to że bedziecie ją specjalnie trzymać do 14 bo wtedy znowu mi pobierze kase z konta. Napisałem do FT, odczytali wiadomość i nawet nie raczyli mi odpisać, musiałem jeszcze kilka razy pisać. W końcu odpisali mi że ONI NIE MOGĄ d83dde02 tak więc czekam na usunięcie gwiazdy przed 14 maja bo to jest okradanie użytkowników. Pozdrawiam.

Kranik
Kranik
  12 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wysłałem sms i przyszło że subskrypcja została zakończona

Bo została.
Konto usunięte
Konto usunięte: czekam na usunięcie gwiazdy


To pozostaje ci czekać do upływu końca gwiazdy ale wysłałeś sms Stop to już po upływie końca gwiazdy nie będzie pobrania kolejnej opłaty .
hahahahahah
hahahahahah
  12 maja 2014
Kranik
Kranik: To pozostaje ci czekać do upływu końca gwiazdy ale wysłałeś sms Stop to już po upływie końca gwiazdy nie będzie pobrania kolejnej opłaty .


na pewno? bo jak mi znowu pobierze kase to usuwam tu konto bo fotka sie powoli stacza...
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  12 maja 2014

I tak wiemy, że konta nie usuniesz. A jak usuniesz, to zaraz założysz nowe.
Im głośniej ludzie tym "straszą" tym bardziej są przywiązani do portalu. A na tym bazują właściciele.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

hahahahahah
hahahahahah
  12 maja 2014
Beholder
Beholder: I tak wiemy, że konta nie usuniesz. Im głośniej ludzie tym "straszą" tym bardziej są przywiązani do portalu. A na tym bazują właściciele.


no kurde cicho, chciałem postraszyć. w końcu by stracili najlepszego klienta.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  12 maja 2014

Nie wiem kogo, ale raczej nikt się nie zląkł ;]

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

hahahahahah
hahahahahah
  12 maja 2014
Beholder
Beholder: Nie wiem kogo, ale raczej nikt się nie zląkł ;]


moi fani już zaczęli płakać
hahahahahah
hahahahahah
  13 maja 2014

już czaje o ce be

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.