roberto567x1
roberto567x1
  14 maja 2014 (pierwszy post)

Klub Gwiazd to zwykli Złodzieje. Wysłałem już dwa smsy aktywujące dostęp a nadal nie mam dostępu. Zwykłe złodziejstwo.

Shaitan
Shaitan
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wysłałem już dwa smsy aktywujące dostęp


Po co aż dwa? Wysłać jeden i czekać cierpliwie. Jak pieniądze zostaną pobrane z konta to nadal cierpliwie poczekać jakiś czas - system dotpay miewa opóźnienia. Jeśli po kilku godzinach nadal dostęp do klubu gwiazd nie zostanie aktywowany, to nie unosić się z tekstami:
Konto usunięte
Konto usunięte: złodziejstwo


Tylko pisać reklamację do działu obsługi użytkownika http://www.fotka.pl/kontakt#formularz a tam na spokojnie twój problem zostanie rozwiązany ;)
roberto567x1
roberto567x1
  14 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

po wyslaniu jest info, że potrwa to max godz a ja czekam już ponad 12 od wyslania piewszego smsa i ponad godz od wyslania drugiego smsa.. Albo ktoś tu jest poważny albo nie !!!

Shaitan
Shaitan
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo ktoś tu jest poważny albo nie !!!


Ale proszę czytać ze zrozumieniem, napisałem wyraźnie, że system dotpay (firma zewnętrzna, niezależna od władz portalu fotka.pl) miewa opóźnienia, czas realizacji zamówienia może potrwać do 24h. Poczekaj więc cierpliwie bądź - jak wspomniałem już wcześniej - napisz reklamację (od razu podając numer telefonu z którego wysłałeś sms) i osoby z helpdesku zbadają tą sprawę ;)
roberto567x1
roberto567x1
  14 maja 2014

czytam ze zrozumieniem ! skoro jest komunikat, że usluga zostanie włączona w ciagu godziny to rozumiem,że tak się stanie. Skandal i skuwysyństwo, zeby czekac juz ponad 12 godz i nadal nie ma tej uslugi !!!

Shaitan
Shaitan
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: czytam ze zrozumieniem ! skoro jest komunikat, że usluga zostanie włączona w ciagu godziny to rozumiem,że tak się stanie.


Ale tego, że ja ci piszę jak bywa w rzeczywistości to już nie rozumiesz? Naprawdę, zamiast agresywnie wylewać swoją złość na forum (co samo w sobie nijak nie rozwiąże problemu) zastosuj się do moich poleceń a wtedy szybko ktoś się tym problemem zajmie i go rozwiąże ;)
roberto567x1
roberto567x1
  14 maja 2014

teraz każą mi szukac w bilingach czy zostala platnosc pobrana z mojego konta,... k... to chyba tylko w Polsce takie okradanie klienta i oszukiwanie. Teraz ja mam udowadniać ,że wyslalem smsy ? jawne sku.:cenzura:.ysyństwo/

PosterunkowyZeno
PosterunkowyZeno
  14 maja 2014

Idź się bulwersować pod sejm Do P.Tuska :-]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.