Luthien
Luthien
  15 maja 2014 (pierwszy post)

Czołem ludki:)
Niedawno zostały wprowadzone zmiany w cenniku klubu gwiazd oraz limity. Myślę, że był to zły pomysł gdyż wielu użytkowników teraz usuwa konto. Prawdopodobnie wzorujecie się na innych portalach a ponieważ dotąd byliście otwarci dla userów dlatego te zmiany im się nie spodobały.
Bynajmniej temat będzie o czym innym :mrgreen: Chciałabym zaproponować 2 pomysły :)

1. Zlikwidowanie reputacji na forum czyli łapek w górę lub w dół i ewentualne wprowadzenie skali oceny tematu od 1 do 5.

(tak mniej więcej zobrazowałam)
2. Promowanie portalu czyli np możliwość zapraszania swoich znajomych z fb i jeżeli Twój znajomy przyjął by zaproszenie to ty otrzymałbyś 10 prezentów bądź inne udogodnienia :D Jest tylko jedno ale można posiadać tu 3 konta więc może lepiej było by zminimalizować ilość posiadanych kont przez zwykłego usera do 2.

Zapraszam do wyrażenia swojej opinii :D

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  16 maja 2014
Luthien
Luthien: i chce, aby ponownie fp mogło zamykać tematy :)

Tego typu sugestie, najlepiej zglaszac bezposrednio do FT :tak:

Osobiście nie mialabym nic przeciwko, gdyby ta opcja wrocila (zarowno dla FP, jak i PF), co pozwoliłoby szybciej reagowac...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
JestemKoksem
JestemKoksem
  16 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

CHCE ZMIAN, TEGO OCZEKUJe, jestem rządny zmian, jesli beda zmiany, będzie zmiana, tyle na ten temat chaos i nieporządek w moim zdaniu był specjalny, nie konsultujcie sie z lekarzem ani farmaceutą, gdyż czytanie tego nie jest szkodliwe dla zdrowia.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.