Gustlik
Gustlik
  15 maja 2014 (pierwszy post)


Sprawa następująca, widzę ciekawy temat na dziale fotki, nie mogę się tam wypowiedzieć, bo była moderatorka, którą publicznie ośmieszyłem x czasu temu dodała mnie na Czarną Listę.
Chcę się wypowiedzieć w temacie, bo mam kilka uwag i nie mogę, dlaczego?
Ogranicza się mnie NA FORUM, tylko dlatego, że założyciel tematu mnie omija?

Dodam na końcu, że bardzo mi to nie pasuje, kolejne ograniczenie na serwisie.
Gustlik
Gustlik
  15 maja 2014

Proszę o wypowiedź kogoś z FT ;)

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  15 maja 2014

napisz z drugiego konta...ograniczenie powstalo x czas temu dla osob ktore spamowaly w danym temacie autorowi tematu i zasmiecaly watek...(reasumujac pretensje miejcie do samych siebie jak sie nie umiecie zachowac)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Gustlik
Gustlik
  15 maja 2014
binoleq
binoleq: napisz z drugiego konta...ograniczenie powstalo x czas temu dla osob ktore spamowaly danym temacie autorowi tematu i zasmiecaly watek...(reasumujac pretensje miejcie do samych siebie jak sie nie umiecie zachowac)

Wiem, kiedy i dlaczego to powstało, ale pierwszy raz się z tym spotykam na dziale Fotki.

Chodziło mi to, że byłoby fajnie, gdyby nie dotyczyło to pewnych sekcji forum.
Mam oczywiście na myśli dział fotki, nie chce zakładać 2 konta, tylko po to, aby wypowiedzieć się w jakimś temacie.
Dział fotki jest stale przez Was monitorowany i każda próba trollingu jest z miejsca udaremniana, spam tak samo, dlatego mogłoby się coś w tym temacie zmienić ;)
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  15 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

nie wnikam moze i masz racje ale wiesz jak tu jest nawet my prosimy o wiele rzeczy to "niestety nie ma takiej opcji" do tej pory nie zmienili tego wiec watpie aby nagle to sie zmienilo (:

ps:nie pozostaje ci nic innego jak przyzwyczaić sie do owej blokady ;]

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Gustlik
Gustlik
  15 maja 2014
binoleq
binoleq: nie wnikam moze i masz racje ale wiesz jak tu jest nawet my prosimy o wiele rzeczy to "niestety nie ma takiej opcji" do tej pory nie zmienili tego wiec watpie aby nagle to sie zmienilo (:

No wiem właśnie d83dde16
binoleq
binoleq: ps:nie pozostaje ci nic innego jak przyzwyczaić sie do owej blokady ;]

Postaram się to jakoś zmienić, a nóż mi się uda : D
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  15 maja 2014

;)

ps:wyjscie jest jedno zaloz drugie konto jezeli nie posiadasz a tak Cie "cisnie" ze chcesz sie wypowiedziec (:

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

agrafka
agrafka
  16 maja 2014
Gustlik
Gustlik: Ogranicza się mnie NA FORUM, tylko dlatego, że założyciel tematu mnie omija?


Dla mnie też jest to niezrozumiały krok ze strony portalu. Są działy takie, jak ten, w których czarna lista nie powinna obowiązywać. Tu użytkownicy szukają wskazówek, pomocy technicznej, tu szukają rozwiązań problemów z fotką lub po prostu zgłaszają bugi. W interesie FT, Ragniego i Andrzeja wg mnie powinno być, aby każdy kto może w danej kwestii pomóc mógł się wypowiedzieć. Wtedy mniej pracy dla FT, jeśli dany user może pomóc w kłopocie.

binoleq
binoleq: ps:wyjscie jest jedno zaloz drugie konto jezeli nie posiadasz a tak Cie "cisnie" ze chcesz sie wypowiedziec (:


Według mnie binoleq, ta złośliwość trochę nie na miejscu. :) To między innymi przez takie podejście portal równią pochyłą kieruje się do upadku. Zaraz pojawi się pewnie informacja, że aby pisać na forum trzeba mieć gwiazdę. Zdaję sobie sprawę, że Fotka to biznes, ale jeśli będzie się zmuszać ludzi do kupowania gwiazdy, to ludzie odejdą.

Czarna lista została stworzona po to, aby nie zaczepiały nas osoby, z którymi kontaktu mieć nie chcemy. Aby nie podglądała naszego profilu, aby nie komentowała, nie wysyłała PW czy nie zaczepiała na czacie. Jeśli chodzi o dział techniczny... w mojej opinii wypada to słabo, bo jak napisał już Gustlik, tu się nie hejtuje, nie dyskutuje też o dupie Maryni.
Gustlik
Gustlik
  16 maja 2014
agrafka
agrafka: Tu użytkownicy szukają wskazówek, pomocy technicznej, tu szukają rozwiązań problemów z fotką lub po prostu zgłaszają bugi.

Dokładnie, zwłaszcza, że..
Gustlik
Gustlik: Dział fotki jest stale przez Was monitorowany i każda próba trollingu jest z miejsca udaremniana, spam tak samo, dlatego mogłoby się coś w tym temacie zmienić ;)

To i tak niczego nie zmieni, Andrzej dziś jednoznacznie odpisał mi na PW, ja już sobie daruję pisanie na tym forum i udzielanie się, bo i tak nic do nich nie trafia, a problemy "FIXUJĄ" wybiórczo, wg. uznania, jak nie umieją sobie z czymś poradzić, to zwyczajnie człowieka oleją i nie odpisują nawet w temacie, na pw to samo...
Daję za wygraną, hejsia :ziober2:
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  16 maja 2014

Zgłoś to do prokuratury, i się skończy

Shaitan
Shaitan
  16 maja 2014
agrafka
agrafka: Dla mnie też jest to niezrozumiały krok ze strony portalu. Są działy takie, jak ten, w których czarna lista nie powinna obowiązywać. Tu użytkownicy szukają wskazówek, pomocy technicznej, tu szukają rozwiązań problemów z fotką lub po prostu zgłaszają bugi. W interesie FT, Ragniego i Andrzeja wg mnie powinno być, aby każdy kto może w danej kwestii pomóc mógł się wypowiedzieć. Wtedy mniej pracy dla FT, jeśli dany user może pomóc w kłopocie.


Wiesz.. kiedyś na tym dziale baaaaardzo dużo się działo, co chwilę powstawał jakiś temat i albo był masakryczny offtop albo hejt, więc CL ukrócała ten proceder. A teraz? Sama popatrz, czy jest sens się tym martwić jak tematów powstaje.. tyle ile powstaje ;)
agrafka
agrafka
  16 maja 2014
Shaitan
Shaitan: był masakryczny offtop albo hejt


Tak jak wspomniałeś: kiedyś.

Shaitan
Shaitan: Sama popatrz, czy jest sens się tym martwić jak tematów powstaje.. tyle ile powstaje ;)


Chyba jest. FT rzadko udziela się na forum, a userzy otrzymują pomoc albo od FP, albo od innych userów. Ale to tylko moje zdanie. :)
Gustlik
Gustlik
  16 maja 2014
Shaitan
Shaitan: czy jest sens się tym martwić jak tematów powstaje.. tyle ile powstaje ;)


Choćby miał powstać jeden temat na rok, to forum powinno spełniać wymagania Użytkownika.
Wydaje mi się, że to najważniejszy dział jaki tutaj jest. Zgłaszane są tutaj problemy techniczne, sugestie odnośnie "usprawnień" i skargi.
_______

Skoro powstaje coraz więcej limitów i są coraz większe naciski na kupno GWIAZDY, to tak, jest sens...
Jeżeli mam zapłacić za ten śmieszny pakiet, to zapłacę dopiero wtedy, gdy wszystko będzie mi pasowało, to chyba logiczne.

Równie dobrze mogłeś napisać: Skoro tak rzadko ktoś tu pisze, to usuńmy forum.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  16 maja 2014
agrafka
agrafka: Chyba jest. FT rzadko udziela się na forum, a userzy otrzymują pomoc albo od FP, albo od innych userów.

Piszemy do takich osób w PW, nie ma sensu zaśmiecać forum problemami pojedynczych osób.
rejestrowanybzikac
rejestrowanybzikac
  16 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodam na końcu, że bardzo mi to nie pasuje, kolejne ograniczenie na serwisie.


skisłem z bólu dupy (śmiech)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.