Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  15 maja 2014 (pierwszy post)

Skoro już dostałem tę gwiazdę, to otworzyły się przede mną nowe obszary do testowania.

Podglądacz w aplikacji z początku nadal pokazuje tylko 3 osoby i sugeruje wykupienie Gwiazdy celem odblokowania pełnej listy. Dopiero po jakichś 20 minutach się "odświeżył", zauważył Gwiazdę i pokazał pełną listę.

Aplikacja jest też koszmarnie wolna jeśli chodzi o pobieranie danych. Po uruchomieniu z dobrą minutę aktualizuje podglądacza czy powiadomienia. Czasem i dłużej. I prędkość połączenia niewiele tu zmienia. Tak samo wolno jest na 3G jak i na WiFi 40Mbps. O pobieraniu fotek (przy pierwszym wejściu mamy Magnes na twarz) lepiej nie wspominać. Tak jakby łącze miało 13bps ;]

Chyba tylko Filmweb dorównuje powolności. Inne programy chodzą generalnie w porządku.

Nie wiem z czym to jest związane i czy inne osoby też mają takie odczucie?
Może jakaś wersja rozwojowa z logowaniem informacji o postępie dla testerów? Można by wtedy zobaczyć czy to wolne pobieranie czy może sama aplikacja długo coś przetwarza.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  16 maja 2014

Przyczyn możę być wiele, z naszych obserwacji nie wynika aby to czas dogrywania był inny niż na komputerze. Jeśli będziesz online, w momencie gdy są programiści to możemy poszukać przyczyny.

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  16 maja 2014

Jestem online. Przywileje pracy z domu jako programista ;-)
Zagadaj(cie) mnie na prv to mogę potestować co tam trzeba.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
mlfs1988pl
  17 maja 2014

To ja jeszcze dorzucę parę groszy. Opiszę jedną rzecz w następujący sposób:

Wchodzę w magnes -> ładuje mi się czyjaś fotografia, przechodzę na profil użytkowniczki -> tam ta sama fotografia ładuje mi się drugi raz, przeglądam pozostałe fotografie, za chwilę wracam do tej pierwszej -> ta sama fotografia ładuje mi się trzeci raz, bo oczywiście apka ją sobie skasowała (tak mi się wydaje), wracam do magnesu -> ta sama fotografia pobierana jest po raz czwarty. Na litość boską! Czy w tej aplikacji istnieje coś takiego, jak pamięć podręczna? Po jaką cholerę jedną fotkę pobiera od nowa przy każdym wyświetleniu?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.