BartekI987
BartekI987
  17 maja 2014 (pierwszy post)

Sporadycznie kupowałem gwiazdę na 2 tygodnie, z tego co pamiętam płaciłem 2,5pln. Dzisiaj zostałem zaskoczony komunikatem, ze wykorzystałem limit na pw, chociaz napisałem tylko do jednej osoby (swoją drogą niezły limit 1 osoba na dzien...). Zostałem poniekąd zmuszony do zakupu gwiazdy (rozumiem ze takie było założenie administratorów), ale przed wykonaniem przelewu zostałem powtórnie niemiło zaskoczony, gwiazda na 2 tygodnie to juz nie 2,5 ale aż 5zł. Czyli 200% starej ceny. Na miesiąc 10zł to całkiem sporo biorąc pod uwagę "darmowość" wszelakich dobrodziejstw internetu. Administratorzy stają się w coraz bardziej jawny sposób pazerni. Idąc tym tropem, to za kilka miesięcy zalogowanie do serwisu będzie możliwe tylko po uiszczeniu opłaty. OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  17 maja 2014

Zlewnia wszelkich żali na ten temat już istnieje -> http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1176238,WIADOMOSCI_PRYWATNE :)

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

BartekI987
BartekI987
  17 maja 2014

woland, nie wiem czy zauważyłeś ale mój post dotyczył przede wszystkim cen za gwiazdę, a nie wiadomosci prywatnych. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem odpuść sobie pisanie na forum

Lilu
Lilu
  18 maja 2014
BartekI987
BartekI987: przed wykonaniem przelewu zostałem powtórnie niemiło zaskoczony, gwiazda na 2 tygodnie to juz nie 2,5 ale aż 5zł. Czyli 200% starej ceny. Na miesiąc 10zł to całkiem sporo biorąc pod uwagę "darmowość" wszelakich dobrodziejstw internetu.

Nie wiem czy bierzesz pod uwagę to, że ten serwis jak i wiele innych w internecie nie "chodzi na wodę" i też musi na czymś zarabiać żeby móc opłacić ludzi którzy dla niego pracują i wiele innych rzeczy które pozwalają na funkcjonowanie tego serwisu. Nie przesadzaj z tą ceną za gwiazdę, bo 10 zł to nie jest majątek - podejrzewam, że Ty jak i wielu innych fotkowych napinaczy którzy płaczą nad ceną gwiazdy dużo większe kwoty wydają na pierdoły niż te błahe 10zł. Zresztą nad czym tu dyskutować - nikt Cię nie zmusza do kupowania gwiazdy, robisz to dobrowolnie, a jeśli na prawdę nie podoba Ci się działanie i zasady panujące na tym portalu to nie wiem po co jeszcze masz tu konto - nie ma co się zmuszać do bytowania na takim portalu gdzie
BartekI987
BartekI987: Administratorzy stają się w coraz bardziej jawny sposób pazerni

Mam nadzieję iż już wszystko wiesz i wątek może zostać zamknięty.
Pozdrawiam
BartekI987
BartekI987
  19 maja 2014
Ostatnio edytowany: 28 marca 1017
Lilu
Lilu: podejrzewam, że Ty jak i wielu innych fotkowych napinaczy którzy płaczą nad ceną gwiazdy dużo większe kwoty wydają na pierdoły niż te błahe 10zł.


Tym samym nazwałaś mnie fotkowym napinaczem. Nie chodzi o to ze się napinam o 2,5pln tylko o sam fakt, ze cena wzrosła o 100%... Jakby Tobie rachunek za prąd z np 150zł wzrosł do 300zł to pewnie nie uważałabyś siebie za "prądowego napinacza" bo np za kiecke w sklepie zapłaciłaś 400zł... Nie rozumiem jeszcze jednego. Ta cała nagonka na ludzi, którzy myślą troszkę inaczej (albo w ogóle myślą) niz przeciętni userzy... Forum jest po to by wymieniać się poglądami a z tego co widzę jakiekolwiek uwagi pod adresem teamu fotki równoznaczne są z wpisami typu: nikt Cie nie zmusza zeby mieć tu konto, zawsze mozesz skasowac konto itp. To jest trochę żałosne
BartekI987
BartekI987
  19 maja 2014
Lilu
Lilu: Mam nadzieję iż już wszystko wiesz i wątek może zostać zamknięty.


wręcz przeciwnie, wydaje mi się ze nie zrozumiałaś sedna sprawy i TOBIE WYDAJE SIĘ ze wątek może zostać zamknięty ale nie Ty o tym decydujesz;)
Lilu
Lilu
  19 maja 2014
BartekI987
BartekI987: Nie chodzi o to ze się napinam o 2,5pln tylko o sam fakt, ze cena wzrosła o 100%...

Cena owszem wzrosła, ale chyba nie sądziłeś, że już do końca istnienia tego portalu cena za gwiazdę będzie wciąż taka sama :) Tym bardziej, że z tego co się orientuje przez bardzo długi czas cena gwiazdy się nie zmieniała.
BartekI987
BartekI987: Jakby Tobie rachunek za prąd z np 150zł wzrosł do 300zł to pewnie nie uważałabyś siebie za "prądowego napinacza"

Średni przykład wybrałeś, bo akurat rachunek za prąd to trochę coś innego niż gwiazda na jakimś tam portalu - bez gwiazdy przeżyjesz, bez prądu będzie raczej słabo.
BartekI987
BartekI987: Ta cała nagonka na ludzi, którzy myślą troszkę inaczej (albo w ogóle myślą) niz przeciętni userzy... Forum jest po to by wymieniać się poglądami a z tego co widzę jakiekolwiek uwagi pod adresem teamu fotki równoznaczne są z wpisami typu: nikt Cie nie zmusza zeby mieć tu konto, zawsze mozesz skasowac konto itp. To jest trochę żałosne

Nie ma żadnej nagonki, bo każdy ma prawo wyrazić swój pogląd na dany temat, tyle że nie wiadomo po co zakładać ciągle to nowe wątki na ten sam temat który już był niejednokrotnie poruszany na forum. Co do mojej wypowiedzi, że nikt nikogo nie zmusza do posiadania konta na tym portalu to nadal tę wypowiedź podtrzymuje. Nie jest to broń boże żadna złośliwość - ja po prostu nie mogę zrozumieć tych waszych żali - każdy portal ma jakieś usługi, płatne i bezpłatne - niektóre mają tańsze opcje inne droższe. I nie ma co się nad tym rozwodzić zbytnio, bo tak już jest że wszystko drożeje - tak jak masło czy mleko w sklepie tak i usługi wirtualne w internecie.
Amen.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  19 maja 2014
BartekI987
BartekI987: woland, nie wiem czy zauważyłeś ale mój post dotyczył przede wszystkim cen za gwiazdę, a nie wiadomosci prywatnych. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem odpuść sobie pisanie na forum

No więc pragnę Cię poinformować, że te tematy są powiązane i w wątku, który Ci podałem padają również argumenty jakie podałeś. Istotnie zgadzam się z Tobą, że należy czytać ze zrozumieniem. Tobie polecam w ogóle zacząć czytać to co piszesz, bo zacząłeś od:
BartekI987
BartekI987: Dzisiaj zostałem zaskoczony komunikatem, ze wykorzystałem limit na pw
pozostały wywód wynika z powyższego, potem przeczytać to gdzie zostałeś odesłany zamiast, jak się okazało, niesłusznie złośliwić.

BartekI987
BartekI987: "darmowość" wszelakich dobrodziejstw internetu
Strasznie suchy żart (bo tylko tak mogę to odebrać) - tak nie ma czegoś takiego jak "obiad za darmo", tak od dawna nie istnieje "darmowość" w internecie. Płacimy za usługi w różny sposób, od faktycznie wydawanych pieniędzy, przez podawanie danych osobowych, a kończąc na konieczności oglądania reklam. To tylko przykłady.

.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.