True
True
  18 maja 2014 (pierwszy post)

Witam was moi drodzy fotkowicze.

Treść którą chcę wam dziś przekazać podzielę na pare głównych punktów.

1. Fotka Team (FT)

2.'' Hejterzy '' - Perm Ban na czacie.

3. Moderatorzy / Czat Przyjaciele.

4. Moderatorzy Globalni (MG)

1. Fotka Team (FT).

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za rozwinięcie, przyszłość tego portalu. Ale spoglądając wstecz na ostatni rok mogę wam powiedzieć że daję wam jeszcze góra 5 lat. Wprowadzacie zmiany, w waszych oczach są to wyłącznie polepszenia dla tego Portalu. Niektóre z tych zmian są zbędne. Nie dość że utrudniają obsługę portalu to jeszcze brakuje wam czasu na inne problemy. Przykładowo funkcjonalność czatu. Często są tam jakieś błędy, bądź też na kamerkach. Ale wy wolicie inwestować więcej czasu w rozwinięcie aplikacji Fotka.pl. A jeśli już ktoś zajmie się podstawowymi częściami fotki (czat, kamerki, forum) to robi to w sposób tak nieumiejętny, że brak na to słów. Myślę, że mogę wymagać, że na tak ''Profesjonalnej'' (nazwijmy to tak) stronie, meldunki będą wyświetlane w poprawnej polskiej pisowni. Widocznie nawet to jest dla was zbyt duży wysiłek. Mała rada dla was. Jeśli zatrudniacie nowych pracowników, to niech nie biorą się za rzeczy, na których się nie znają (głównie oddział Obsługi Użytkowników). Jeśli już muszą się zajmować, n.p. sprawami dotyczącymi Czatu, to niech skonsultują się z FP, żeby poprawnie wykonać pracę, a nie tak jak im się to podoba.

2. ''Hejterzy'' - Perm Ban na czacie.

Moim zdaniem ci ''hejterzy'' są osobami z najmniejszym poziomem inteligencji. Nie wiem czy jest to ich celem życia, by kogoś załamać psychicznie, ale w moich oczach pokazuje to tylko, że nie mają zdrowego rozsądku. Jako przykład podam użytkownika niepełnosprawnego, który wchodząc na czat od razu musi czytać teksty które sięgają poniżej pasa. Te osoby nie posiadają jakiegokolwiek honoru. Jako wynik takich i innych akcji zostają Permanentnie zbanowani, co oznacza, że w ogóle nie mają na niego wstępu. I szczytem bezczelności jest to, że potrafią jeszcze mieć o to pretensje, lub trzymają się teorii, że jest to wbrew Prawu. Mówią (lepiej powiedziane płaczą), że takiej notatki nie ma w Regulaminie ani w Netykiecie. Także hejterzy bez honoru. Tutaj moje przesłanie dla was. Odnajdźcie jakieś człowieczeństwo w sobie i dorośnijcie. I na pewno Fotka da wam drugą szanse jak wykażecie się rozsądni.

3. Moderatorzy / Czat Przyjaciele.

Ogólnie nie mam nic do większości z was. Są Moderatorzy (typu: Mandarino, Destiny, Blaugrana, TobiXywa, Ariel) którzy neutralnie wykonują swoją czynność. Zawsze mili i pomocni. Są trudne momenty w których człowiek może stracić nerwy, ale wy macie je doskonale pod kontrolą. Doceniam waszą Pracę i mam nadzieje że jak najdłużej zostaniecie. Mogę sobie pozwolić aby wyróżnić Destiny (Alicje) osobno. Jak na swój wiek jest bardzo dojrzała, i radzi sobie z prawie każdym problemem na czacie. Niestety jestem zmuszony aby przejść do negatywnej części tego punktu.Niektórzy z was (nie będe pisał nazw) nie są w stanie utrzymać porządku na czacie. Obserwuje niektórych już przez dłuższy czas, i nadal znajduję po drodze liczne błędy, których nie będe tutaj publikował. Szczytem chamstwa jest Moderator Slavkowy23 ,który został wybrany mimo tego iż ubliżał Moderatorce publicznie na czacie ogólnym (pokój główny, są na to liczni świadkowie). Moim zdaniem jest to bezsens skoro moderator powinien oddawać wzór zachowania dla pozostałych użytkowników.

4. Moderatorzy Globalni (MG).

Jako pierwsze powiem: Szkoda że została ich tylko dwójka. I powinniście zrobić jakieś wybory aby doszli nowi Moderatorzy Globalni - mniej obowiązków dla każdego jednego dzieląc prace na więcej osób. Chciałbym pochwalić Edytę (Edytaaa87). Ma bardzo dużo na głowie będąc, że tak powiem, głową czatu. Owszem nie zawsze jest miła. Ale wykonuje swoje obowiązki bardzo dobrze. Co mnie sprowadza do drugiej połowy z której składa się Team - MG. Moim zdaniem czarna nie dorosła jeszcze do takich obowiązków (nie patrząc na wiek). Moderator Globalny który bardzo rzadko wchodzi na czat, a jeśli już wejdzie to nie zajmuje się problemami użytkowników, moim zdaniem nie jest nam potrzebny. Jeśli woli uganiać się za osobnikami przeciwnej płci, niż realizować swoje obowiązki, to niech to z miłą chęcią robi, ale niech ktoś inny zajmie jej miejsce. Jestem absolutnie przekonany, że nie tylko ja dzielę to zdanie. Gdybyś posiadała trochę wstydu, to sama byś zrezygnowała.

Cóż moi drodzy. To jest właśnie to co myślę. ;)

Serdecznie pozdrawiam,
True

Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  19 maja 2014

Pierwsze dwa punkty pozwolę sobie ominąć. Co do dwóch kolejnych napiszę tak. Uważam, że moderatorów mamy dobrych. Oczywiście moderator moderatorowi nierówny i jak widać Ty też wobec jednych pałasz sympatią, a wobec innych oziębłością. Masz do tego prawo, tak samo jak każdy inny użytkownik. Biorąc pod uwagę, że moderator to człowiek a nie robot, to on też ma uczucia oraz lepsze i gorsze dni. Z tego wynika, że jakby każdy z nas nie starał się być obiektywny, to do końca i tak tak się nie da. Zawsze będą nami rządziły jakieś subiektywne odczucia. Staramy się to jak najbardziej niwelować, ale nigdy nie będzie tak, że każdy mod będzie oceniał jakąś sytuację identycznie. Jedni są bardziej wyrozumiali, inni pozwalają userom na nieco mniejszą "wolność słowa" i tak już jest. Netykieta i regulamin fotkowy to nie jest kodeks karny, tam nie ma opisanej każdej możliwej sytuacji. Niektóre rzeczy są zupełnie płynne i musimy brać na to poprawkę. Ciężko mi się odnieść do jakiegoś konkretu, bo też nie wiem o czym i o kim dokładnie mówisz, bo jak sam napisałeś:

True
True: .Niektórzy z was (nie będe pisał nazw) nie są w stanie utrzymać porządku na czacie.

Czasem rzeczywiście ciężko jest utrzymać porządek, jeśli na konkretnym pokoju jest jeden mod, który ma przeciwko sobie np. 400 osób. Staraj się też być wyrozumiały. I nie mam tu na myśli agresywnego nastawienia do moda, ale czasem po prostu trudno jest w tym samym momencie pilnować czatu, rozmawiać z userami rzeczowo na temat ich zarzutów i np. pomagać userom na priv, czy po prostu swobodnie tam z kimś rozmawiać.
Inna sprawa, że oczywiście pewnie uważasz, że nie ja powinnam to komentować, bo nie jestem obiektywna i jako mg (prawie) zawsze będę broniła modów.
Z tego samego powodu pewnie też nie powinnam być obrońcą we własnej sprawie, czyli nie powinnam odnosić się do punktu czwartego, no ale podejrzewam, że pewnie nikt nie będzie chciał zostać moim adwokatem. Wobec siebie widzę tu zakamuflowany komplement, z tym, że ja nie o tym. Tak, bywam niemiła. Przyznaję się do tego z całą świadomością. Dla mnie to całkiem ludzka sprawa. Jeśli kogoś nie lubię, a taka osoba do mnie pisze w jakiejś konkretnej sprawie, bo ma jakiś problem, to staram się odpowiadać krótko, zwięźle i na temat, a dalszy dialog (niezwiązany z owym problemem) uważam za zbędny.
Co do Kai, to już tych zarzutów w ogóle nie rozumiem. Jest osobą powszechnie lubianą na czacie, wobec każdego jest bardzo cierpliwa, potrafi dogadać się z ogromną większością ludzi na czacie, jest kompetentna, urocza i osobiście ją uwielbiam. Mnie się z nią współpracuje bardzo dobrze, mam nadzieję, że w drugą stronę jest podobnie, dlatego nie wyobrażam sobie żeby miała rezygnować, czy żeby ktoś miał ją pozbawiać tego statusu. Zarzut odnośnie rzadkiego przebywania przez nią na czacie jest absolutnie nieuzasadniony, bo bywa na nim często, z czego ja i pewnie mnóstwo innych osób bardzo się cieszymy, a co do jej rzekomego uganiania się za płcią przeciwną, to chcę tylko zauważyć, że my poza posiadaniem jakiejś funkcji na fotce jesteśmy takimi samymi użytkownikami jak wszyscy inny i też mamy prawo czerpać jakąś przyjemność ze spędzania tu czasu. Dlaczego ma z kimś nie rozmawiać, nie żartować, czy nie robić czegokolwiek na co ma ochotę?
razotka
razotka
  19 maja 2014
True
True: .Niektórzy z was (nie będe pisał nazw) nie są w stanie utrzymać porządku na czacie.

W perspektywie tego jak się rozpisałeś to trochę słabe, że nie podajesz konkretnych loginów.
W sumie jak już argumentujesz coś to z konkretnymi przykładami
:woot:
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  19 maja 2014
d83dde12 Takie nieuzasadnione bóldupienie, jak byś swoich problemów nie miał i swojego życia :-)
praksyda
praksyda
  19 maja 2014

MG i mody poświęcają na to i tak dużo swojego cennego czasu.
Tym bardziej, ze robią to z dobrej woli.
Ludzie mają swoje zycie, pracę, rodzinę, nie mieszkają na czacie zeby siedzieć tam cały etat.

Twoja ocena tu raczej jest mało istotna, tylko po obserwacji czatu, MG mają ciągle PW zasypywane, skargami, pytaniami zwiazanymi z serwisem, a to ze MG mniej siedzi na czacie to nie znaczy, ze nie wie co się tam na nim dzieje.d83dde0f

True
True: Nie wiem czy jest to ich celem życia, by kogoś załamać psychicznie, ale w moich oczach pokazuje to tylko, że nie mają zdrowego rozsądku.

może i niektórzy nie mają zdrowego rozsądku, ale ludzie czesto na te hejty sami sobie dokładają, nie wiedzą gdzie postawić sobie granice, na głupote odpowiadają tym samym, później szukają wsparcia gdziekolwiek, sami za sobą mosty palą.
-----------------------------------
Ludzie już nie potrafią wejśc na czat, porozmawiać o niczym, pozartowac ,pośmiac się nawet z samego siebie i wyjść?
Ale faktycznie są tacy co siedzą "over9000 minut dziennie"(nie mówie o Tobie teraz) przezywają wszystko jakby to miało jakieś znaczenie w ich zyciu po wylogowaniu się.
Czat to jest miejsce rozrywki a nie ośrodek resocjalizacyjny( pozdrawiam tomasa) xd
Jak ktos ma perma, nie znaczy, że po tym permie sie troche nie ogarnie, bo czesto takie dłuższe siedzenie w kozie pomaga.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.