SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  20 maja 2014 (pierwszy post)

Wszystko jestem wstanie zrozumieć ale czy faktycznie po wygaśnięciu "gwiazdy" nie mogę napisać wiadomości ? wygasła mi gwiazda i chce popisać z kobietami a okazuję się ze muszę mieć aktywną usługę.To jakieś jaja ? jeśli tak faktycznie jest to jestem grubo zawiedziony tą zmianą gdyż uważam że jak już ogranicza się pisanie do kogoś wiadomości i trzeba wykupywać usługę to portal co raz gorzej funkcjonuję.Rozumiem że za otrzymywanie wysokich ocen jak i dawanie ich trzeba było mieć pakiet ale uważam że jeśli faktycznie ta zmiana została wprowadzona(takową nagle zauważyłem) to jestem rozczarowany.Dawna "fotka" to było coś a teraz to już jest kompletnie portal gdzie nawet wiadomości nie można nawet wysłać.Powoli mnie ten portal zawodzi i idzie w złym kierunku.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  20 maja 2014

Bo to fotka jest:D

Masz już o tym temat http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1176238,WIADOMOSCI_PRYWATNE nie ma sensu kolejnego wątku o tym zaczynać...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  21 maja 2014

Może niech lepiej już zaczynają nowe wątki, bo może jeśli obsługa zobaczy, że całe forum jest nimi usrane, to postanowią coś w tym temacie zmienić...

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  21 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: może jeśli obsługa zobaczy

Taki stary "fotkowy" koń, a jeszcze taki naiwny...

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  21 maja 2014

Jakbyś kolego nie wiedział to miałem prawo nie wiedzieć czy takowy wątek istnieje ponieważ rzadko zaglądam do forum a dopiero po Waszej magicznej zmianie utworzyłem ten wątek bo jak już wcześniej wspomniałem skąd mogłem wiedzieć jak nie wiedziałem ,bo jakbym wiedział to bym nie tworzył tego samego tematu.

Terry
Terry
  21 maja 2014
woland
woland: naiwny...

:WOOT:
woland
woland: " koń,

Aa Kto TO TAKI ;lOL:
Gona89
Gona89
  30 maja 2014

a dlaczego nie widać pod zdjęciem osób które podglądały i oceniały zdjęcie? :|

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a dlaczego nie widać pod zdjęciem osób które podglądały i oceniały zdjęcie? :|

Usunęli tą możliwość, może znów przywrócą, dla ciekawskich i zazdrosnych fajna ta opcja była :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Gona89
Gona89
  30 maja 2014

I po co to usuwać... :| fajna opcja była :)

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  30 maja 2014

No jak to po co... żeby za jakiś czas znowu to dodać i się chwalić, że "dodaliśmy nową opcję, popatrzcie jak o was dbamy" ;)

beq
beq
  1 czerwca 2014

- ,,- Gdzie jest Andrzej .

Mandarino
Mandarino
  4 czerwca 2014
beq
beq: - ,,- Gdzie jest Andrzej .

Tu jestem :> w czym mogę pomóc ? :>
dziubus79
Posty: 20 (po ~95 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 702
dziubus79
  11 czerwca 2014

Mam kupione gwiazde od ponad roku kupuje regularnie co zwiadomosciami ze tak dochodza ograniczone sa?jak jest jakis wykup prosze o namiary ale i tak to do mnie smieszne

Jesteś zbokiem nie pisz do mnie.

dziubus79
Posty: 20 (po ~95 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 702
dziubus79
  11 czerwca 2014

prosze o szybka wiadomosc

Jesteś zbokiem nie pisz do mnie.

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  11 czerwca 2014
dziubus79
dziubus79: prosze o szybka wiadomosc


Powinno już działać, był chwilowy problem i został poprawiony. Patrząc po statystykach to ilość wysyłanych wiadomości jest poprawna ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.