DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  21 maja 2014 (pierwszy post)

Od razu przechodzę do konkretów, tak jak w tytule tematu, czy moderatorzy mogą dodawać użytkowników na czarną listę? To znaczy ogólnie wiem, że mogą i nie mają żadnej blokady tego, ale chodzi o to czy mogą to sobie bezkarnie robić, jak im się podoba? Skoro ich nie można, to mod chyba też nie powinien dodawać nikogo na czarną listę i być dostępny dla każdego użytkownika, a nie jakaś mentalna gimbusiara ma takie widzimisie i dodaje użytkowników hurtowo na czarną listę, bo jej się nie chce ruszyć dupy, żeby zareagować na zgłoszenie.

Shaitan
Shaitan
  21 maja 2014
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek: Od razu przechodzę do konkretów, tak jak w tytule tematu, czy moderatorzy mogą dodawać użytkowników na czarną listę? To znaczy ogólnie wiem, że mogą i nie mają żadnej blokady tego, ale chodzi o to czy mogą to sobie bezkarnie robić, jak im się podoba? Skoro ich nie można, to mod chyba też nie powinien dodawać nikogo na czarną listę i być dostępny dla każdego użytkownika, a nie jakaś mentalna gimbusiara ma takie widzimisie i dodaje użytkowników hurtowo na czarną listę, bo jej się nie chce ruszyć dupy, żeby zareagować na zgłoszenie.

Możemy dodać kogoś na czarną listę, ale to i tak niczego nie zmienia - można wejść na nasz profil i do nas napisać, po prostu na naszych kontach czarna lista nie działa.
A co do brak reakcji na zgłoszenie - kieruj skargę do MG bądź FT.
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  21 maja 2014
Shaitan
Shaitan: Możemy dodać kogoś na czarną listę, ale to i tak niczego nie zmienia - można wejść na nasz profil i do nas napisać, po prostu na naszych kontach czarna lista nie działa.

A to sorki, tego nie wiedziałem, czyli temat wyczerpany, dzięki za odpowiedź.

Shaitan
Shaitan: A co do brak reakcji na zgłoszenie - kieruj skargę do MG bądź FT.

Nie, ja nic nie będę zgłaszał, bo to nie ja zgłaszałem, tylko widziałem taką sytuację i po prostu byłem ciekawy, czy mod może sobie tak dodawać hurtowo na czarna listę.
PosterunkowyZeno
PosterunkowyZeno
  22 maja 2014

Najlepiej to ty tych modków się zapytaj a nie zakładasz tu daremny temat jak Marta na Hyde

KrolSzadolCaponee
KrolSzadolCaponee
  22 maja 2014

o kim mowa?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.