Damnfitt
Damnfitt
  27 maja 2014 (pierwszy post)

Po wysłaniu sms START FOTKA 36j2744 na 60968 dostaje sms , ze podalem nieaktualna lub nieprawidlowo komede coś ktoś ?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  27 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Po wysłaniu sms START FOTKA 36j2744 na 60968 dostaje sms , ze podalem nieaktualna lub nieprawidlowo komede coś ktoś ?

Najlepiej bedzie jesli w tej sprawie skontaktujesz sie administracja serwisu: http://www.fotka.pl/kontakt .
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Esien
Esien
  27 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: 36j2744

ALE COŚ TEGO NIE MA TWÓJ BŁAD ;] TEGO CZEGOŚ TAKIEGO TAM NIE MA 36j2744 MUSISZ WYSYŁAMY NUMER O TREŚCI 60568 START NUMER START FOTKA 2KB9AA9 NAP TAKI A ANULUJĄC TO Aby zakończyć subskrypcję wyślij STOP FOTKA na 60568. Regulamin
Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  28 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: O TREŚCI 60568 START NUMER START FOTKA 2KB9AA9

UWAGA! Każdy użytkownik po START FOTKA podaje swój unikalny kod, nie przepisujcie proszę kodów podanych przez znajomych. Wszyscy mamy inne kody smsowe, więc proszę zwracać na to uwagę i nie wprowadzać użytkowników w błąd. :)

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team
Choco111
Choco111
  6 czerwca 2014

Nie działa już tydzień, a może i więcej.... Pomoc Team zadaje dziwne pytania i nic nie robią do nadal... Wysłałam 5 sms-ów, na szczęście nie zostałam obciążona... Sieć T-Mobile twierdzi, że u nich wszystko ok.

Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  6 czerwca 2014
Choco111
Choco111: Nie działa już tydzień, a może i więcej.... Pomoc Team zadaje dziwne pytania i nic nie robią do nadal... Wysłałam 5 sms-ów, na szczęście nie zostałam obciążona... Sieć T-Mobile twierdzi, że u nich wszystko ok.


Brak płatności = brak Gwiazdy. Odpowiedz proszę na wszystkie wiadomości od nas, gdyż przyczyn takiej sytuacji może być tysiące, do każdego problemu podchodzimy indywidualnie ;)
Choco111
Choco111
  6 czerwca 2014
test
test: Choco111: Nie działa już tydzień, a może i więcej.... Pomoc Team zadaje dziwne pytania i nic nie robią do nadal... Wysłałam 5 sms-ów, na szczęście nie zostałam obciążona... Sieć T-Mobile twierdzi, że u nich wszystko ok.Brak płatności = brak Gwiazdy. Odpowiedz proszę na wszystkie wiadomości od nas, gdyż przyczyn takiej sytuacji może być tysiące, do każdego problemu podchodzimy indywidualnie ;)


Brak płatności = brak Gwiazdy. Odpowiedz proszę na wszystkie wiadomości od nas, gdyż przyczyn takiej sytuacji może być tysiące, do każdego problemu podchodzimy indywidualnie ;)
Choco111
Choco111
  6 czerwca 2014

W kontakcie jestem już od 30 maja i nic do nadal się nie dzieje...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.