Gumka69
Gumka69
  28 maja 2014 (pierwszy post)

Nie działa mi transmisja live kamerkowa...

O Co dokładniej chodzi? Nie chce nic się włączyć pisze tylko "Tra zakładanie pokoju"...

Jeśli tu istnieje jakaś administracja , której tutaj szukam ponad tydzień to kuźwea proszę o pomoc z wielkim przytupem!!! -,-

I niech napisze mi ktoś , że słaby komp,kamerka lub internet to pocieszę z góry , że wcześniej wszystko chodziło na +5...

Administracja niech się wykaże...

Pozdro dla kumatych.

LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  28 maja 2014

Już wszystko działa.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  28 maja 2014
Gumka69
Gumka69: administracja , której tutaj szukam ponad tydzień

To gdzieś Ty tyle czasu szukał i w jaki sposób skoro to twój pierwszy wpis na forum na dodatek w niewłaściwym dziale ale to już pal licho.
Dzięki za pozdrowienia
pozdro dla niekumatych :P

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Gumka69
Gumka69
  28 maja 2014

Ja tu nowy jestem i nwm gdzie mam się zgłaszać... Na czat wbijałem to zaczynali mnie tam ludzie irytować to ich ciskałem... Ale to zawsze konczylo sie banem na czat to nigdy tego admina nie widziałem :D

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  28 maja 2014
Gumka69
Gumka69: Ja tu nowy

Na PW wrzucę Ci gdzie masz szukać pomocy

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Gumka69
Gumka69
  1 czerwca 2014

Dalej to samo...

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Gumka69
Gumka69: Dalej to samo...

Nie jestem pewna, co dostales od Wolanda na PW, ale: A rady z zakładki POMOC: http://www.fotka.pl/kontakt ?
Ewentualnie, skoro zabiegi FT nie pomagają, sprobuj skontaktowac sie bezposrednio z administracja ;)

p.s. od siebie zasugerowałabym jeszcze aktualizację dodatków do przegladarki ...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
xkasia512
xkasia512
  8 czerwca 2014

Szczerze to też mam taki problem, cały czas jest taki komunikat, flash zaktualizowany, pamięć i ciasteczka usunięte, pamięć flash również czysta i kicha. Próbowałam nawet odinstalować i zainstalować raz jeszcze flash'a, co niestety nie pomogło. Ma ktoś pomysł?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.