Madzinkaaa17
Posty: 1 (po ~2 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Madzinkaaa17
  28 maja 2014 (pierwszy post)

:)

Paffeuu
Paffeuu
  28 maja 2014
Madzinkaaa17
Madzinkaaa17: :)

Chwilowo to nie możliwe, musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na dodanie poprawionej wersji tego bajeru [o ile to dodadzą]
Shaitan
Shaitan
  28 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chwilowo to nie możliwe, musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na dodanie poprawionej wersji tego bajeru [o ile to dodadzą]


Ten bajer był, niedawno został usunięty ze względu na niską popularność ;)
Paffeuu
Paffeuu
  28 maja 2014
Shaitan
Shaitan: Ten bajer był, niedawno został usunięty ze względu na niską popularność


Nie dziwie się, zbędne całkiem.
______
Weź Boguś [pociągnij za sznurki] i pogadaj o tych powiadomieniach z miszczę, nie chce żeby wszyscy czytali moje komenty, jeden dobry wieczór przy piwie i mam szlaban na wszystkie dupy, bo czytają.:pavarotti:

+Możesz zgłosić też to, że nie widać w powiadomieniach nfo, gdy ktoś doda nas do czarnej listy, to też jest przykre. Prawię płaczę z tego powodu.

Shaitan
Shaitan: ;)

Ślicznie się uśmiechaszd83dde1a
Paffeuu
Paffeuu
  28 maja 2014

Można dopisać jeszcze, że nie widać, gdy ktoś Cię doda lub usunie ze znajomych.
Wiem, że jest panel po prawo w powiadomieniach, ale tam widać tylko oczekujące zaproszenia [uprzedzam fakty i piszę o tym za wczasu] :D

Przydałoby się to fixnąć:ziober2:

Shaitan
Shaitan
  28 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź Boguś [pociągnij za sznurki] i pogadaj o tych powiadomieniach z miszczę, nie chce żeby wszyscy czytali moje komenty, jeden dobry wieczór przy piwie i mam szlaban na wszystkie dupy, bo czytają.


Nie chce mnie się xD Zresztą osobiście mi to nie przeszkadza.

Konto usunięte
Konto usunięte: +Możesz zgłosić też to, że nie widać w powiadomieniach nfo, gdy ktoś doda nas do czarnej listy, to też jest przykre. Prawię płaczę z tego powodu.


Góra doskonale już wie, że wielu powiadomień nie ma. Ale chyba mają aktualnie ważniejsze rzeczy do roboty, nie wiem, podpytam jutro Martę o to (jak nie zapomnę).
Paffeuu
Paffeuu
  28 maja 2014
Shaitan
Shaitan: Nie chce mnie się xD

No wiesz soo Boguś d83dde13
Nie przeszkadza Ci to, bo nie masz tylu fanek xD
Shaitan
Shaitan: Góra doskonale już wie, że wielu powiadomień nie ma

Zdaje sobie z tego sprawę, wiem jak jest.
Shaitan
Shaitan: podpytam jutro Martę o to (jak nie zapomnę).

d83ddc98
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.