BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  2 czerwca 2014 (pierwszy post)

Proponuję wstawienie na stałe tego pokoju z ograniczeniem wiekowym.
Z reguły zakładający jest bez mózgiem.
No i spora ilość nie letnich , a jak sama nazwa wskazuje powinien być dla 18+

Co myślicie na ten temat ?

Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
BTOmc
BTOmc: Proponuję wstawienie na stałe tego pokoju z ograniczeniem wiekowym.

Pokój od zawsze jest +18...Moderatorzy wypraszają niepełnoletnie osoby, niedostosowanie się = BAN
BTOmc
BTOmc: Z reguły zakładający jest bez mózgiem.


Ten pokój jest przypięty, nikt go "sobie nie zakłada", możesz mieć tam tylko prawa "OWNERA" jeżeli pierwszy po resecie wejdziesz do pokoju.
BTOmc
BTOmc: No i spora ilość nie letnich , a jak sama nazwa wskazuje powinien być dla 18+

Tak jak pisałem wyżej, pokój jest +18, widać to wyraźnie w momencie wejścia na pokój, masz widoczną grafikę z logiem fotki i wielkim napisem +18, po kliknięciu w obrazek przenosi do NETYKIETY, polecam poczytać + zajrzeć do SJP.
PosterunkowyZeno
PosterunkowyZeno
  2 czerwca 2014

NiC NiE MyŚlee NA teN tEEGo TEmat
Bo JeSteM bEZ mÓzGoWceM

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  2 czerwca 2014
BTOmc
BTOmc: Proponuję wstawienie na stałe tego pokoju z ograniczeniem wiekowym.

Już była o tym mowa. Jestem za. (Coś w stylu niemożności wchodzenia na "piaskownicę" dla starszych. - W tym przypadku dla młodszych.)
Na tym pokoju szczytowo widziałam około 240 osób, niemalże codziennie granica waha się od 100 do 150 pozycji na liście. Często jest po prostu syf (spam linkami, nietrzymana linia, bluzgi) a wiadomo, że główny nacisk kładziony jest na moderację oficjalnych pokoi czatu. Oczywiście pokój jest nadzorowany, można poprosić o interwencję, ale... właśnie nie zawsze jest taka możliwość. Mod człowiek, nie żyje tylko na czacie. To też user korzystający z portalu, a nie będący dla niego.
A założyciel? Ma prawa spore, kwestia jego ogarnięcia. To, że często traktuje swoje większe prawa jako zabawę jest okej. Pomysł pokoju prywatnego w sumie został po to zrealizowany. Sprawa się gmatwa, kiedy posunięcia założyciela są przesadzone, nad-intetpretowane.

Stricte pokój seks - fenomen co fo możliwości założenia pokoju prywatnego - bardzo duża popularność, drugi pod względem ilości userów pokój na czacie - bardzo oficial i mod nań - to mój protip. Pewnie awykonalny pomysł, ale próbować trzeba d83dde0f.
Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014

Nie popieram pomysłu, pokój powinien być widoczny, będzie tam zwyczajnie pusto, a dzieciaki są oddzielone, tak ma zostać.
I tak już są 2 pokoje za dużo :X ale dobrze, ze są :D

+ Moderatorzy mają co robić :rotfl:

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a dzieciaki są oddzielone

Są? Pełno jest "nielotów" - zanim ktoś zainterweniuje. Regułka na wejściu jest pomijana również przez tych dorosłych, więc...
Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Są? Pełno jest "nielotów" - zanim ktoś zainterweniuje. Regułka na wejściu jest pomijana również przez tych dorosłych, więc...

Tak samo będzie i tu ^_^ wiek można szybko zmienić albo ustawić na wejściu inny : D
Bezsensowna zmiana :lol:
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo będzie i tu ^_^ wiek można szybko zmienić albo ustawić na wejściu inny : D

A wiesz, że teraz dałeś protip dla zakładających fejki specjalnie na piaskownicę?
Zmiany i zabawy wiekiem nie uniknie się, ale uważam, że znacznie spałaby liczba nieletnich. I w sumie moderacja chętniej - przy oficjalnym pokoju by zaglądała. Teraz robią to jak muszą poproszeni lub chcą. A syf jest niemiłosierny. Szkoda.
(Nie oszukujmy się netykiety i regulaminy mało kto czyta.)

:-)
Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
esquilo
esquilo: A wiesz, że teraz dałeś protip dla zakładających fejki specjalnie na piaskownicę?

Leje na to w sumie : D
Tylko debil by na to nie wpadł :rotfl:
esquilo
esquilo: Zmiany i zabawy wiekiem nie uniknie się, ale uważam, że znacznie spałaby liczba nieletnich. I w sumie moderacja chętniej - przy oficjalnym pokoju by zaglądała. Teraz robią to jak muszą poproszeni lub chcą. A syf jest niemiłosierny. Szkoda. (Nie oszukujmy się netykiety i regulaminy mało kto czyta.)

Kto będzie chciał wejść, wejdzie i tak, a jak będzie przypięty z blokadą, to raczej zniechęci do częstszego zaglądania :P
Pomysł fatalny : D
Jakby miał się przyjąć, to od razu ustawiliby tak jak na piaskownicy i 35+
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  2 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto będzie chciał wejść, wejdzie i tak, a jak będzie przypięty z blokadą, to raczej zniechęci do częstszego zaglądania :P Pomysł fatalny : D

My nie widzimy piaskownicy, a dzieci nie powinny widzieć "seksów".
Paffeuu
Paffeuu
  2 czerwca 2014
esquilo
esquilo: My nie widzimy piaskownicy, a dzieci nie powinny widzieć "seksów".

Jestem Twoim dzieckiem + chcę widzieć seksy xDD
NIE TROLLUJ MJE :lol:
________________________
Tak rili, to niech patrzą i przygotowują się psychicznie na wejście do tego pokoju :DDD
niech już zostanie jak jest, mode tam zawsze jakiś siedzi w sumie, nie jest źle.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.