Lukasz
Lukasz
  9 czerwca 2014 (pierwszy post)

Likwidacja pokoju "wolni" i opcji "utwórz pokój" czy jak tam ona się zwie. I tak nikt z niej nie korzysta. Jedynie pseudotrolle.
Dopięcie pokoju sex do tych "wbudowanych" czy jak to nazwać, tak żeby nikt nie miał ownera, bo po co jakiś ćwierćmózg ma się bawić gagami.
Co o tym myślicie?
Zapytam sławnego tu FT

test
test:
hm?
ps wolni jak to wolni, jest to większy % użytkowników czatu, bo przecież poszukują szczęścia, więc po co tworzyć taki pokój :zonk:
Lukasz
Lukasz
  9 czerwca 2014

2ps na tym pokoju siedzi max 30 userów, z tego odzywa się z 5 fejczurów tzw ludzi z permem - dożywotnim zakazem wstępu na czat no i z 3-4 użytkowników coś tam się odzywa. Reszta tylko "wisi" "afk".
Inaczej Czatowa minimelina

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  9 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: Dopięcie pokoju sex do tych "wbudowanych" czy jak to nazwać, tak żeby nikt nie miał ownera, bo po co jakiś ćwierćmózg ma się bawić gagami.

Od dłuższego czasu to forsuję, również w którymś z tematów poruszana była ta sprawa.
Stricte jestem za.

Lukasz
Lukasz: Likwidacja pokoju "wolni" i opcji "utwórz pokój" czy jak tam ona się zwie. I tak nikt z niej nie korzysta. Jedynie pseudotrolle.

Likwidacja opcji utworzenia pokoju prywatnego nie przejdzie Łukasz. Chociażby z uwagi na to, że nie ma już regionalnych room-ów.
Ja bym była bardziej za ograniczeniem możliwości jakie obecnie ma założyciel. Mianowicie zlikwidowaniem opcji gag-owania. Zostawiłabym jedynie swobodę wypraszania.

Co do troll pokoi
- niech sobie tworzą, niech będą. przynajmniej dzieciaki mają się gdzie wyżyć, a potencjalny user/ka nie musi tam wcale wchodzić.

Likwidacja room-u "wolni", jak już wspomniałam to pokój też prywatny, więc go nikt nie zlikwiduje. Sam wiesz, że zbiera się tam określona grupa osób (zazwyczaj) i jak powyżej - niech się bawią.
Kwestia nazwy: tworzona jest już z przyzwyczajenia.

Lukasz
Lukasz: 2ps na tym pokoju siedzi max 30 userów, z tego odzywa się z 5 fejczurów tzw ludzi z permem - dożywotnim zakazem wstępu na czat no i z 3-4 użytkowników coś tam się odzywa. Reszta tylko "wisi" "afk".

Oj nie nie, potrafi tam być do 70 osób. Fejki - były, są i będą. Co zrobisz jak jeden czy druga oberwie gaga/bana, ale zechce jeszcze popisać - grzecznie d83dde02?
Ja to bym nawet z "Wolni" zrobiła oficjalny pokój czatu, bo jest na nim więcej osób niż przykładowo na +25, +35 :P.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  9 czerwca 2014

Ten pokój sam zniknie, jeżeli nikogo tam nie będzie. Został on przez kogoś założony i dlatego pokazuje się na liście.

Lukasz
Lukasz
  9 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: regionalnych room-ów.

BliskoMnie Pozdrawiam.
test
test: Ten pokój sam zniknie, jeżeli nikogo tam nie będzie. Został on przez kogoś założony i dlatego pokazuje się na liście.

No tak, i o 6 rano zmartwychwstanie śmieciska xd... A co sądzisz o tej funkcji z tworzeniem pokoi? I tak nikt jej nie używa... Co sądzisz o odebraniu komendy "/gag" dla opów? Eh.. Już raz uczyłem MG że ta komenda powinna być zabrana, zgagowałem 200 osób i nagle im się nie spodobało, ale jak op gaguje wybrane osoby to jest oks. Dostałem bana bo pokój okazał się nagle publicznym a nie założonym przeze mnie.
esquilo
esquilo: Likwidacja room-u "wolni", jak już wspomniałam to pokój też prywatny, więc go nikt nie zlikwiduje. Sam wiesz, że zbiera się tam określona grupa osób (zazwyczaj) i jak powyżej - niech się bawią. Kwestia nazwy: tworzona jest już z przyzwyczajenia.

A potem moderacja narzeka, że mają skargi eh...
esquilo
esquilo: Ja to bym nawet z "Wolni" zrobiła oficjalny pokój czatu, bo jest na nim więcej osób niż przykładowo na +25, +35 :P.
Te 2 ostatnie jeszcze istnieją? XD
Ogółem zgodzę się z tobą, pokój oks, ale ten Owner xd... Gagulce od usera itp xD...
Lukasz
Lukasz
  9 czerwca 2014

sorry massiv edit

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  9 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: BliskoMnie Pozdrawiam.

Który nie zdaje egzaminu. Jest bardziej przelotowym room-em ( Jak kiedyś "Główny", który teraz ożył.).

Lukasz
Lukasz: A potem moderacja narzeka, że mają skargi eh...

Podjęcie się obowiązku to jedno, a marudzenie - sprawa ludzka - niezależnie od "pozycji" to drugie.

Lukasz
Lukasz: e 2 ostatnie jeszcze istnieją? XD

Oczywiście. na +25 siedzą niedobitki wspomnieniowe po pokoju +18 (zazwyczaj).
+35 natomiast to swoista komnata demonów. Kto chociaż raz tam był wie co mam na myśli :P. I lepiej dla całego czatu będzie jak ten pokój pozostanie.

Lukasz
Lukasz: Gagulce od usera

Śmieszne czy nie, czasem też są słuszne. Opowiadam się za likwidacją tej możliwości jedynie z uwagi na nakładanie ich dla zabawy i takie znęcanie się na podłożu psychologicznym. To też zniechęca początkujących czatowiczów.

Priv room gag: jakby niechęci względem gościa w swoim pokoju nie można było wyrazić poprzez wyproszenie. Gag zdaje egzamin, ale na oficjalnych pokojach.
Lukasz
Lukasz
  9 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Kto chociaż raz tam był wie co mam na myśli

Byłem , trollowałem, wyśmiałem.
Ogółem śmiechałem tam z dojrzałych ludzisk którzy są niezbyt dobrze nastawieni na krytykę. Ból dupy +50
esquilo
esquilo: Priv room gag: jakby niechęci względem gościa w swoim pokoju nie można było wyrazić poprzez wyproszenie. Gag zdaje egzamin, ale na oficjalnych pokojach.

No, nowych userów pełno wylatuje dla zabawy
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  9 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: A co sądzisz o tej funkcji z tworzeniem pokoi?t

Raz zabraliśmy i był dym, więc narazie zostaje.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  9 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: Byłem , trollowałem, wyśmiałem. Ogółem śmiechałem tam z dojrzałych ludzisk którzy są niezbyt dobrze nastawieni na krytykę. Ból dupy +50

Kotek, ale nie przesadzaj. Mamę masz w podobnym wieku :ziober2:.
Każdy room ma swój osobliwy urok.
.
.
.
Lukasz
Lukasz: No, nowych userów pełno wylatuje dla zabawy

Taki urok, cierpliwy i tak wróci, inny zmieni tylko pokój ;-).
.
.
.

esquilo
esquilo: Likwidacja opcji utworzenia pokoju prywatnego nie przejdzie Łukasz.

d83ddc47
test
test: Raz zabraliśmy i był dym, więc narazie zostaje.

I okej.

Teraz pytam poważnie Andrzeju - rozważaliście zabranie opcji gag-owania dla tworzących pokoje prywatne? "Za" uzasadniłam już w wypowiedziach kierowanych do Lukasz.
praksyda
praksyda
  9 czerwca 2014

na dworze jest ładna pogoda jakbyście nie zauważyli xd

Lukasz
Lukasz: Co o tym myślicie?

przerabiałam ten temat już dawno.
Lukasz
Lukasz: Zapytam sławnego tu FT

szefa wszystkich szefów.
------------------------------------------
co do pokoi to szkoda mi tylko modów, bo gimbusy sie gagują na swoich pokojach i biegają ;
- a On mi dał gaga, musisz mi zdjać, czat całe życie, ja musze tam być i średnio takich jest kilkunastu dziennie na PW.
pokoje pokojami, ale moce userów na nich to już raczej pomyłka.
Lukasz
Lukasz
  9 czerwca 2014
test
test: Raz zabraliśmy i był dym, więc narazie zostaje.

To patrz jaki dym jest przez podwyższenie cen gwiazd i po tym, że za więcej niż 1 pw płacisz :lol:
Po prostu to zignorować
Nowości to nowości , są złe i dobre
Odebranie gagów > droższa gwiazda/płatnepv
KUBUUEK
KUBUUEK
  9 czerwca 2014

O CO TU KURDE ZNOW CHODZI ? ;/

solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  10 czerwca 2014

Ale wy macie głupie pomysly.
Moim zdaniem założyciel pokoju sprawdza swoje siły jako moderator czy to ogarnie czy nie.
A wy ciągle macie problemy :and:

Lukasz
Lukasz
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem założyciel pokoju sprawdza swoje siły jako moderator czy to ogarnie czy nie.

Gdy zgagowałem was wszystkich , to do śmiechu wam nie było. :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.