Lukasz
Lukasz
  9 czerwca 2014 (pierwszy post)

Likwidacja pokoju "wolni" i opcji "utwórz pokój" czy jak tam ona się zwie. I tak nikt z niej nie korzysta. Jedynie pseudotrolle.
Dopięcie pokoju sex do tych "wbudowanych" czy jak to nazwać, tak żeby nikt nie miał ownera, bo po co jakiś ćwierćmózg ma się bawić gagami.
Co o tym myślicie?
Zapytam sławnego tu FT

test
test:
hm?
ps wolni jak to wolni, jest to większy % użytkowników czatu, bo przecież poszukują szczęścia, więc po co tworzyć taki pokój :zonk:
Nafyrana
Nafyrana
  10 czerwca 2014

bez sensu jest ten cały pokój . Kiedyś jarało wszystkich to "przejmowanie pokoju o 6;00 " ale teraz , wchodzisz na wolnych , "kto ma pokój ? " i codziennie te same osoby , jakieś randomy , Prawdą jest to , że siedzą tam osoby,które mają permy , pare fejków i dużo osób , które wiszą . Wiszą bo czytają i robią screeny , albo nie ma ich ale szkoda wyłączyć czat. Ale ten pokój nadal będzie , nadal będzie tam ten syf .

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  10 czerwca 2014
praksyda
praksyda: moce userów na nich to już raczej pomyłka.

Lukasz
Lukasz: Odebranie gagów

Tylko tego bym chciała. Bo o ile opcja pokoju prywatnego jest sprawą bardzo dobrą, to gag - owanie przez śmieszkowych założycieli jest już wspomnianą przez Madzię pomyłką.
Już pisałam, kick - owanie niech zostanie, chociażby do upadłego.
.
.
.
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem założyciel pokoju sprawdza swoje siły jako moderator czy to ogarnie czy nie.

Mysza ja cię proszę, przecież większość osób zakładających takie pokoje to userzy z fotkowego półświatka, którzy mogą sobie jedynie sie pobawić i okej.
Sama wiesz, że szału nie ma, ale dawać szarakom coś, co powinne być dostępne jedynie dla moderującyh sprowadza karę gaga do poziomu nijakiej. Powstaną kolejne konta, w tym fejkowe. Ok. tylko i właśnie, kara minie się z celem...

Konto usunięte
Konto usunięte: bez sensu jest ten cały pokój . Kiedyś jarało wszystkich to "przejmowanie pokoju o 6;00 " ale teraz , wchodzisz na wolnych , "kto ma pokój ? " i codziennie te same osoby , jakieś randomy , Prawdą jest to , że siedzą tam osoby,które mają permy , pare fejków i dużo osób , które wiszą . Wiszą bo czytają i robią screeny , albo nie ma ich ale szkoda wyłączyć czat. Ale ten pokój nadal będzie , nadal będzie tam ten syf .

Już pisałam, to nie jest pokój oficjalny, a jedynie stale ktoś zakłada nowy room z taką samą nazwą. Weź to proszę pod uwagę.

Na takowym mogą przebywać różne osoby, jeżeli skład listy, userów piszących ci nie odpowiada wyjście jest proste: zmień pokój.W innym przypadku ignoruj lub wyciszaj.
Nie miej pretensji do "wiszących", jedni zapominają, inni celowo to robią, np. nabijają bateryjkę. ich poczynania ich sprawa.
Jest jeszcze jedno wyjście - nawiązując również do wspomnianego "syfu", skoro chcesz aby ten pokój istniał i to pod nazwą "wolni", poświęć swój sen i spróbuj założyć go pierwsza. Będziesz wtedy panią sytuacji.

d83dde0f
Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: Likwidacja pokoju "wolni" i opcji "utwórz pokój"


esquilo
esquilo: Tylko tego bym chciała. Bo o ile opcja pokoju prywatnego jest sprawą bardzo dobrą, to gag - owanie przez śmieszkowych założycieli jest już wspomnianą przez Madzię pomyłką.


Dla mnie to żadna pomyłka, GAGI powinny zostać...
Zakładam sobie swój własny pokój i chcę mieć możliwość wyciszenia każdego prącia jakie mi tam będzie syfić, nie każdy ma ochotę i czas na latanie do modka albo screenowanie jak jakiś yolo kid.
Jak się komuś nie podoba, to niech na taki room nie wchodzi i siedzi na tych podstawowych...

Wszystko zostawić jak jest + z pokoju seks zrobić podstawowy i tam zdjąć opcję "ownera"
Tyle w temacie...

Wolni to nie jest jakiś popularny pokój, ale jak już komuś zależy i ma tak wieki ból dupy, to też można przypiąć i op znieść.
Problemy widzicie jak zwykle tam, gdzie ich nie ma..

________________________________

Dlaczego likwidacja możliwości zakładania pokoju, co wam to wadzi?
Example: Jak chcę sobie posiedzieć na czacie ze znajomkami i pogadać o 3 rzeszy, to zakładam sobie pokój prywatny, rozmawiam ile wlezie + nikt nam nie przeszkadza i nikogo nie zrażamy naszymi tematami.
Gdybym zrobił to samo na pokoju Głównym, to zostalibyśmy zbanowani.

Wszystko powinno zostać dokładnie tak jak jest teraz "nie wliczając seks roomu"
Lukasz
Lukasz
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: poświęć swój sen i spróbuj założyć go pierwsza

Inaczej zostań przegrywem
Nie wiem jak można cokolwiek poświęcać dla tego czatu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś jarało wszystkich to "przejmowanie pokoju o 6;00 " ale teraz , wchodzisz na wolnych , "kto ma pokój ? " i codziennie te same osoby , jakieś randomy

I tylko po to aby pomoderować... ehh
Wszystkich tak jara praca za darmo?
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to żadna pomyłka, GAGI powinny zostać...

po kicku i tak wychodzą lol
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: z pokoju seks zrobić podstawowy i tam zdjąć opcję "ownera"

No to jest już kilka osób "za". Miło d83dde0f.

Lukasz
Lukasz: Inaczej zostań przegrywem Nie wiem jak można cokolwiek poświęcać dla tego czatu.

Dlaczego przegrywem? Przecież nie każdy założyciel to idiota (mode nie banuj).
quote=Lukasz]po kicku i tak wychodzą lol
d83ddc4d
Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: po kicku i tak wychodzą lol

Co ma kick do gaga, kickować możesz milion razy, a po powrocie [o ile nie zreflektujesz], kickowana osoba dalej będzie syfić, gagi muszą zostać, jak komuś nie pasi, to niech zwyczajnie idzie na podstawowy pokój.
Konto usunięte
Konto usunięte: bez sensu jest ten cały pokój . Kiedyś jarało wszystkich to "przejmowanie pokoju o 6;00 " ale teraz , wchodzisz na wolnych , "kto ma pokój ?

Dla Ciebie nie ma sensu, a nie raz sama przejmowałaś pokój i siedziałaś ze swoją świtą kryptożydowskich trolli...
No coment :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: " i codziennie te same osoby , jakieś randomy , Prawdą jest to , że siedzą tam osoby,które mają permy , pare fejków i dużo osób , które wiszą . Wiszą bo czytają i robią screeny , albo nie ma ich ale szkoda wyłączyć czat. Ale ten pokój nadal będzie , nadal będzie tam ten syf .

Jak ci to tak baaardzo przeszkadza i jest aż taaak bardzo inwazyjne, to po kiego tam włazisz? oO

Jak jakieś miejsce mi nie pasuje, to je po prostu zmieniam, a nie bóldupię na forum, że coś jest tak bardzo złe, bo mnie tm nie chcą albo płaczę, bo mnie ktoś zgagował...

No nie róbcie z siebie aż takich ofiar losu, dafaq :zonk:
esquilo
esquilo: No to jest już kilka osób "za". Miło

Popieram Madź w 100%, to bardzo popularny pokój, wieczorami śmiało może konkurować z głównym roomem "w ilości loginków insajd"
Lukasz
Lukasz
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Dlaczego przegrywem? Przecież nie każdy założyciel to idiota

Gnije mocno z tych co specjalnie ustawiają sobie budzik tylko po to aby wstać i założyć pokój o 6 rano..
Lukasz
Lukasz
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kickowana osoba dalej będzie syfić

komu będzie się chciało wracać po paru kickach? ja po 1 bym to osrał
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Popieram Madź w 100%, to bardzo popularny pokój, wieczorami śmiało może konkurować z głównym roomem "w ilości loginków insajd"

Taaa, ilość userów na nim waha się od kilkudziesięciu w godzinach porannych do ponad 200 wieczorową porą. Tak tak bardzo już to proponowałam, dziękuję, że się do tego apelu dołączasz :mrgreen:.

Lukasz
Lukasz: Gnije mocno z tych co specjalnie ustawiają sobie budzik tylko po to aby wstać i założyć pokój o 6 rano..

Kotek, ja wstaję po 5 bez budzika :ziober2:.
Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: komu będzie się chciało wracać po paru kickach? ja po 1 bym to osrał

Nie raz Cie kickowali i wracałeś wiele razy, nie trolluj ^^
Taki przykładowy trollik jak większość obecnych teraz na czacie małolatów, nic sobie z kicka nie zrobi...
Dobrze wiem to ja, tak samo wiesz o tym Ty..
Skoro w pokoju jest xxx osób i jest tam jakaś żywsza dyskusja, to zawsze wracają....
esquilo
esquilo: Taaa, ilość userów na nim waha się od kilkudziesięciu w godzinach porannych do ponad 200 wieczorową porą. Tak tak bardzo już to proponowałam, dziękuję, że się do tego apelu dołączasz .

+ ostatnio myślałem dość sporo o tym ograniczeniu wiekowym..
Nie głupi pomysł z tym wprowadzeniem przymusowego +18, dla młodszych osób pokój powinien być niewidoczny.

p.s. 3 dni temu o 23 było przeszło 300 osób 263a
Lukasz
Lukasz
  10 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 6058
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie raz Cie kickowali i wracałeś wiele razy, nie trolluj ^^

Nie na prywatne pokoje.
o właśnie pokój na hasło rozwiązałby wszelkie problemy
albo pokój zamknięty tylko dla znajomych - rozszerzenie opcji zakładania pokoi! znajomi , znajomi znajomych itp :D
A moderacja zawsze może wejść np.
A gagi out. Pozdrawiam.
Prawa autorskie co do pomysłu zastrzeżone. Nie wyrażam zgody na wykorzystanie tego, bez mojej zgody.
esquilo
esquilo:

co o tym sądzisz?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie głupi pomysł z tym wprowadzeniem przymusowego +18, dla młodszych osób pokój powinien być niewidoczny.

Jak o tym wspomniałam szkalowano mnie, że to głupi pomysł...
A nie wydaje mi się taki. Bo sam zobacz, jak dorośli (+18) nie widzą piaskownicy, tak gówniarzeria nie powinna widzieć seksów.

d83dde0c
Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: Nie na prywatne pokoje.

Jak nie, wolni, to prywatny pokój Łukaszku.
Lukasz
Lukasz: o właśnie pokój na hasło rozwiązałby wszelkie problemy albo pokój zamknięty tylko dla znajomych - rozszerzenie opcji zakładania pokoi! znajomi , znajomi znajomych itp :D

To już ciężka sprawa, bo trzeba przebudowywać cały skryp czatu, który jest zakupionym gotowcem.
Strata czasu i pieniędzy + zysk żaden. Dobrze jest, jak jest.
Nie warto szukać problemów tam, gdzie ich po prostu nie ma ^_^

Pomysł fatalny i nigdy nie przejdzie..
esquilo
esquilo: Jak o tym wspomniałam szkalowano mnie, że to głupi pomysł... A nie wydaje mi się taki. Bo sam zobacz, jak dorośli (+18) nie widzą piaskownicy, tak gówniarzeria nie powinna widzieć seksów.

Coś w tym jest, ostatnio więcej osób wchodzi na czat, sam miałem ownera z 2x i musiałem ich wyganiać jak nikogo nie było, bo trollowali jak jakieś yolo.. CAPSIK SZIFCIK ITEPE HE HE EHH EHH EEH ....
Rzygam już tym...

Pokój można przypiąć i na próbę ustawić blokadę, powiedzmy na 7 dni, po pełnym tygodniu podliczyć głosy mode [jak z banami itp] i zerknąć na samą atmosferę na pokoju.
Tyle w temacie z mojej stronyd83dde18
Lukasz
Lukasz
  10 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 6374
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie warto szukać problemów tam, gdzie ich po prostu nie ma ^_^

Nowości zachęcają. Zobacz ile nowych pokoi by powstawało w gronach.
Bo tak zawsze ktoś wlezie.
Radio dodali to tego nie dadzą rady dodać? Plisss xD
Lukasz
Lukasz
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie, wolni, to prywatny pokój Łukaszku.

Dla mnie on jest jak główny. Tylko gagi mnie irytują i zabawa w modka
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.