Lukasz
Lukasz
  9 czerwca 2014 (pierwszy post)

Likwidacja pokoju "wolni" i opcji "utwórz pokój" czy jak tam ona się zwie. I tak nikt z niej nie korzysta. Jedynie pseudotrolle.
Dopięcie pokoju sex do tych "wbudowanych" czy jak to nazwać, tak żeby nikt nie miał ownera, bo po co jakiś ćwierćmózg ma się bawić gagami.
Co o tym myślicie?
Zapytam sławnego tu FT

test
test:
hm?
ps wolni jak to wolni, jest to większy % użytkowników czatu, bo przecież poszukują szczęścia, więc po co tworzyć taki pokój :zonk:
Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: Nowości zachęcają. Zobacz ile nowych pokoi by powstawało w gronach. Bo tak zawsze ktoś wlezie.

I tak byłby fail, nawet nie byłoby widać tych roomów ze względu na lov populacje.
+ nie wyobrażam sobie tej nafurganej... czy jak jej tam... Tworzącej pokój "JA I MOJ YOLO TEAM EE HHE HE HE ".....
gdzie hasło byłoby "mojastaratoninja" i i tak każdy by tam właził, bo szło by to pocztą "pantoflową"

Głupota.

Jedyne miejsce gdzie brakuje mi "pokoju na hasło" to TV.

Lukasz
Lukasz: Dla mnie on jest jak główny. Tylko gagi mnie irytują i zabawa w modka

Dla Ciebie, ale nie jest to główny pokój, tylko prywatny : D
Podstawowych pokoi jest 5
Piaskownica, główny i flirty + powinien do tej listy dołączyć seks room.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś w tym jest, ostatnio więcej osób wchodzi na czat, sam miałem ownera z 2x i musiałem ich wyganiać jak nikogo nie było, bo trollowali jak jakieś yolo.. CAPSIK SZIFCIK ITEPE HE HE EHH EHH EEH .... Rzygam już tym...

Ja kilka razy przejęłam mimowolnie właśnie pokój z nazwą "Wolni", chyba reakcji mojej, jak i innych userów tłumaczyć nie muszę... d83dde02.

Lukasz
Lukasz: esquilo: co o tym sądzisz?

Pokój na hasło nie przejdzie Łukasz, bo sama możliwość założenia prywatnego i możliwość kick-owania daje dużą swobodę i idącą za tym prywatność - pokój dla znajomków ownera.
Moje zdanie o gagowaniu na prywatnym roomie już znasz d83dde1a.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  10 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne miejsce gdzie brakuje mi "pokoju na hasło" to TV.

W to miejsce jest przecież możliwość transmisji prywatnej.
Fakt, trochę szkoda, bo na transmisji objętej hasłem można było mieć kilku gości...
Paffeuu
Paffeuu
  10 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Ja kilka razy przejęłam mimowolnie właśnie pokój z nazwą "Wolni", chyba reakcji mojej, jak i innych userów tłumaczyć nie muszę... .

Ahahahaha, nawet rykłem xDD
esquilo
esquilo: W to miejsce jest przecież możliwość transmisji prywatnej.

esquilo
esquilo: Fakt, trochę szkoda, bo na transmisji objętej hasłem można było mieć kilku gości...

Wyręczyłaś mnie Madź i odpowiedziałaś za mnie, lubiłem sobie czasami posiedzieć na cam [za czasów wolandziego garage tv] ze znajomymi.
Teraz jestem zmuszony do siedzenia na skejpajach ;x

Sam temat gagów dla mnie jest wyjaśniony, jeżeli ktoś nie zaabsorbował jakiejś części przekazu i ma problem z pojęciem, to już lipka...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.