Detektyw
Detektyw
  14 czerwca 2014 (pierwszy post)

Klub Gwiazd Aktywacja SMS nie działa. Dlaczego? Środki na koncie mam na 100% Czekam już kilka godzin i nic :)

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Klub Gwiazd Aktywacja SMS nie działa. Dlaczego? Środki na koncie mam na 100% Czekam już kilka godzin i nic :)

W pierwszej kolejnosci sprobuj sie wylogowac i zalogowac ponownie. (w wielu wypadkach, to rozwiazuje problem)
Jesli nadal gwiazda sie nie zalaczy, pisz w tej sprawie tutaj: http://www.fotka.pl/kontakt .W tresc wiadomosci podaj: przyblizony czas wyslania sms-a i nr z jakiego go wyslales.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  14 czerwca 2014

Operator nie przekazał płatności. Proponuję sprawdzić billing, jeżeli nie ma obciążenia, to operator nawalił. Zawsze możesz zadzwonić na infolinię i zapytać, dlaczego mimo aktywacji subskrypcji MT na tym nr telefonu, nie pobrali płatności.

Piotrek0900
Piotrek0900
  21 czerwca 2014

wysłałem sms żeby anulować gwiazdę przysłami mi sms że dostep został juz wczesniej anulowany a mimo to automatycznie mi sie przedłuża;/ co robić?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.