Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 czerwca 2014 (pierwszy post)

Funkcjonalność znana nam dobrze z Facebooka, myślę że tutaj o wiele bardziej by się przydała. Co o tym myślicie?

W dzienniku przykładowo można byłoby sprawdzić:
- profile na których się było
- zdjęcia które się oceniło
- prezenty otrzymane i rozdane
- osoby którym się powiedziało tak lub nie w Magnesie
- założone przez nas grupy, blogi w grupach dodane, tematy na forum dodane, komentarze napisane
- Kamerki transmisje na których się było
- zdjęcia które się przesłało do serwisu czy to na profilu, w grupach, forum itd.
- osoby które nas dodały na czarną listę, kiedy nas ktoś usunął
- profile które doszły do naszej listy znajomych i kiedy kogoś usunęliśmy
- Forum tematy i posty napisane

To chyba najważniejsze, jak czegoś jeszcze brakuje to piszcie :)

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

edit: gdzieś przepadło
- komentarze napisane i otrzymane

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  16 czerwca 2014

Powiadomienia o dodaniu na czarną listę, usunięciu ze znajomych, itd. kiedyś były. No ale oczywiście komuś się nie podobały i trzeba było usunąć, bo po co mają być jak może ich nie być, nie?

Dee
Dee
  16 czerwca 2014
gregbond
gregbond: Funkcjonalność znana nam dobrze z Facebooka, myślę że tutaj o wiele bardziej by się przydała. Co o tym myślicie? W dzienniku przykładowo można byłoby sprawdzić: - profile na których się było - zdjęcia które się oceniło - prezenty otrzymane i rozdane - osoby którym się powiedziało tak lub nie w Magnesie - założone przez nas grupy, blogi w grupach dodane, tematy na forum dodane, komentarze napisane - Kamerki transmisje na których się było - zdjęcia które się przesłało do serwisu czy to na profilu, w grupach, forum itd. - osoby które nas dodały na czarną listę, kiedy nas ktoś usunął - profile które doszły do naszej listy znajomych i kiedy kogoś usunęliśmy - Forum tematy i posty napisane To chyba najważniejsze, jak czegoś jeszcze brakuje to piszcie :)

o niczym innym nie marze, miec tylko zawalone powiadomienia jeszcze wieksza kupa crapu. wiem kogo usuwam, wiem komu pisze komentarze i wysylam prezenty. tworzenie takich list w nadmiarze nie jest ok...
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 czerwca 2014
Dee
Dee: o niczym innym nie marze, miec tylko zawalone powiadomienia jeszcze wieksza kupa crapu.

Tak jak na fb, nie chcesz to tam nie zaglądasz...
Dee
Dee: wiem kogo usuwam, wiem komu pisze komentarze i wysylam prezenty. tworzenie takich list w nadmiarze nie jest ok...
Pomyśl czasem o innych użytkownikach tego serwisu... Pamiętasz wszystkie osoby co im powiedziałaś tak lub nie w Magnesie (oczywiście ta zabawa Cię nie interesuje), pamiętasz gdzie w jakim temacie napisałaś post miesiąc temu? :)
Dee
Dee: tworzenie takich list w nadmiarze nie jest ok...

Właśnie taka lista odciążyłaby, chociaż tak już nie przychodzą niektóre informacje.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dee
Dee
  16 czerwca 2014
gregbond
gregbond: Tak jak na fb, nie chcesz to tam nie zaglądasz...


ale fb juz istnieje :) po co robic drugi?

gregbond
gregbond: Właśnie taka lista odciążyłaby, chociaż tak już nie przychodzą niektóre informacje.

co by odciazala? dla mnie to jest po prostu kolejna niepraktyczna rzecz i tyle

gregbond
gregbond: Pomyśl czasem o innych użytkownikach tego serwisu.

pomysl mi sie nie podoba. i tyle. nie popre czegos co mi sie nie podoba.
nie widze sensu w monitorowaniu kazdego kroku jaki robie na fotce... wprowadzmy jeszcze statusy - kiedy idziemy sie wyprozniac! :)
Shaitan
Shaitan
  16 czerwca 2014

Jak dla mnie to najbardziej sensowna propozycja spośród wszystkich pojawiających się tutaj ostatnimi laty. Co prawda rodem z facebooka, ale byłoby to przydatne. Niestety obawiam się, że nie m szans na przejście z powodu sporego nakładu pracy koniecznego, by to wykonać.

Niereformowalny
Niereformowalny
  16 czerwca 2014
gregbond
gregbond: osoby którym się powiedziało tak lub nie w Magnesie


o!
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  16 czerwca 2014
Dee
Dee: gregbond: Tak jak na fb, nie chcesz to tam nie zaglądasz... ale fb juz istnieje :) po co robic drugi?

No pewnie, nie wprowadzajmy jakiejśtam funkcji, bo ona przecież już jest na Facebooku. Człowieku, wsadź sobie podobne komentarze w swoje cztery litery i niech one tam zostaną, ok? Jeśli jakiś pomysł działa już gdzie indziej i świetnie się sprawdza, to POWINNO SIĘ go skopiować lub przynajmniej zaadoptować na innym serwisie. Gdyby wszyscy postępowali w myśl zasady "nie wprowadzę tego i tego bo wprowadził to już ktoś inny", to stalibyśmy w miejscu i nie byłoby postępu...
Dee
Dee
  16 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby wszyscy postępowali w myśl zasady "nie wprowadzę tego i tego bo wprowadził to już ktoś inny", to stalibyśmy w miejscu i nie byłoby postępu...


jakby wszyscy postepowali w mysl zasady kopiuje i nie wymyslam niczego NOWEGO to bysmy stali w miejscu, postep to cos co na poczatku jest nieszablonowe i niespotykane.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  16 czerwca 2014
gregbond
gregbond: osoby którym się powiedziało tak lub nie w Magnesie

To raczej będzie w miejscu obecnych Głosów. Gdyż :Mages: jest bardziej popularny.
Avatar użytkownika testtest
Posty: 3132 (po ~127 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 2
test
  16 czerwca 2014
gregbond
gregbond: Forum tematy i posty napisane

To jest, jako Moje dyskusje, po wejściu na Forum

Większość tych czynności zostawia ślad w historii przeglądarki. Natomiast same czynności teoretycznie możemy wyświetlić, gdyż są one używane do generowania powiadomień dla innych.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  16 czerwca 2014
test
test: To jest, jako Moje dyskusje, po wejściu na Forum


Pół na pół...
Zakładka Moje dyskusje - z tego, co kojarzę, zawiera tego typu informacje z ostatniego tygodnia lub miesiaca, a nie z dluzszego przedzialu czasowego... (cos sie w tym wzgledzie zmienilo? :woot: )
gregbond
gregbond: profile na których się było


To by było ciekawe...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  16 czerwca 2014
test
test: o raczej będzie w miejscu obecnych Głosów. Gdyż :Mages: jest bardziej popularny


Czyżby tabela głosów miała przejść do historii? i jak wtedy będzie z ocenami, coś ala badoo? będzie sie oceniało każde z osobna (ten kto chce)?
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  16 czerwca 2014
gregbond
gregbond: Właśnie taka lista odciążyłaby, chociaż tak już nie przychodzą niektóre informacje.
Dee
Dee: co by odciazala?
Powiadomienia miałem na myśli.

test
test: To raczej będzie w miejscu obecnych Głosów. Gdyż :Mages: jest bardziej popularny.
Raczej czyli jeszcze nie przesądzone? Głosowanie na zdjęcia chcecie zlikwidować?
test
test: To jest, jako Moje dyskusje, po wejściu na Forum
Moje dyskusje są ograniczone czasowo, ta zakładka pomaga tylko w aktualnie prowadzonych dyskusjach, a nie do sprawdzania naszych dawnych tematów czy postów.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.