Bosman84
Bosman84
  19 czerwca 2014 (pierwszy post)

Zawsze mogłem a od dłuższego czasu nie mogę zmienić statusu opisu mimo że wchodzę z opery w telefonie :(

BrzydkiZezol
BrzydkiZezol
  21 czerwca 2014

Mam podobny problem, przyłączam się do pytania.

Bosman84
Bosman84
  25 czerwca 2014

Przecież do tego płace za gwiazdę :(

JohnyBrown
JohnyBrown
  25 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież do tego płace za gwiazdę :(


Bosmanie, Ty wiesz jak ta fotka jest. xD
Bosman84
Bosman84
  25 czerwca 2014

Wiem ale lubie tu być :)

DionizyZlotopolsky
DionizyZlotopolsky
  25 czerwca 2014

jak masz androida to sciagnij jakas lepsza przegladarke,bo zwykla opera to szit

Bosman84
Bosman84
  25 czerwca 2014

Śmiej się ale od lat mam ten sam model czyli starą nokie 500 z symbianem. Nie chce nowszego bo bardzo jestem zadowolony z tego modelu. Mam pokrowiec folię dwie ładowarki słuchawki.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  25 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jak masz androida to sciagnij jakas lepsza przegladarke,bo zwykla opera to szit

On nie ma androida.
Ale fakt, Oera i Fotka na tel. to kiepska sprawa. Niektóre funkcje ogarnia się sprawnie, inne leżą.
Jak dla mnie Chrome lub Fox już jest lepszy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze mogłem a od dłuższego czasu nie mogę zmienić statusu opisu mimo że wchodzę z opery w telefonie :(

Poproś FP o odświeżenie profilu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam
Bosmanie, czy nie możesz skorzystać z usług kafejki internetowej lub pomocy - udostępnienia pc przez kogoś znajomego w celu zmiany statusu?

d83dde09
Bosman84
Bosman84
  25 czerwca 2014

Do zmiany statusu używam Uc browser mało znana przeglądarka która ma wiele zalet.

Biondolomenos
Biondolomenos
  26 czerwca 2014

Też na tej przeglądarce śmigam co Bosman. Jest lepsza od standardowej "internet Explorer" :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.