majkl85
majkl85
  19 czerwca 2014 (pierwszy post)

Zaczyna to byc irytujace. Wchodze na fotke, pokazuje mi profil fajnej dziewczyny i co ? Okazuje sie ze jak klikam serce w Funkcji MAGNES to ta osoba ostatni raz byla online na fotce rok temu. Albo dziewczyna jest juz w zwiazku. Pytanie co to jest bo mozna oszalec albo portal zeby single poznawali singli albo zabawa w A MOZE WKONCU SIE UDA POZNAC WOLNA OSOBE. Cxy was tez to denerwuje

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  19 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak to mówią "z pustego to i Salomon nie naleje" tak samo fotka nie zaproponuje Ci więcej osób które aktualnie poszukujesz według ustawionych kryteriów, jedyna wyjście je zmienić, przykładowo większe miasto w pobliżu... Osoby które się nie logują, dostają na pocztę e-mail powiadomienie że ktoś im wcisnął tak, więc mogą sobie przypomnieć o fotce i może tu zaglądną :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie co to jest bo mozna oszalec albo portal zeby single poznawali singli albo zabawa

To jest bardziej forma zabawy, ten portal nie jest stricte randkowy, jest społecznościowym :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
praksyda
praksyda
  20 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Cxy was tez to denerwuje

nie, wręcz przeciwnie, ja wchodzę na magnes poprawic sobie humor, nie wiem czy tylko ja trafiam na takie pocieszne gremliny, ale widoki ciekawe so ;D
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  20 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo dziewczyna jest juz w zwiazku.


Osobiscie jestem zdania, ze gdy ktos zaznaczyl funkcje 'w zwiazku' Magnes nie powinien brac go juz po uwage (do chwili, az nie zmieni na inna).

Co zas sie tyczy pozostałych wspomnianych przez Ciebie kwestii nie robi mi to wiekszej roznicy
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
niezgadniesz
niezgadniesz
  22 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie co to jest bo mozna oszalec albo portal zeby single poznawali singli albo zabawa w A MOZE WKONCU SIE UDA POZNAC WOLNA OSOBE

chyba ci się coś pomyliło

to nie jest e-darling tylko fotka.pl
chcesz kogoś poznać, to rusz tyłek młotku
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.