MartaKarinka
MartaKarinka
  21 czerwca 2014 (pierwszy post)

Otrzymujesz blokadę na dodawanie zdjęć. Koniec blokady 2014-07-21 17:31.

o co im chodzi?

BujajacaWoblokach
BujajacaWoblokach
  21 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: o co im chodzi?


Najlepiej wyjasnij bezposrednio z kims z FP: http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele ;)
Na forum i tak wiekszosc osob nie ma wgladu w to, co Ci znika z profilu...
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  22 czerwca 2014

weryfikacja marta :)

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

MordaPsa
MordaPsa
  22 czerwca 2014

hahahaha
dobrze ci tak placzku

MartaKarinka
MartaKarinka
  22 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 16 kwietnia 0739

a zreszta nic

Asiczkowa
wpis jest ukryty
MartaKarinka
MartaKarinka
  22 czerwca 2014

skoro mam bana do lipca na wgrywanie zdjęć to niech mi chociaż nie pokazują komunikatu odnośnie tego, że mam dodać zdjęcia na profil, bo ciągle muszę klikać w krzyżyk i jest to irytujące.

co to za logika? powinni automatycznie usunąć ten komunikat. proszę o jakąś interwencję, bo nie chcę, żeby mi się co chwilę pokazywał ten komunikat-- płacę za gwiazdę i nie chcę mieć tu zbędnych reklam

Kombatant
Kombatant
  22 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Otrzymujesz blokadę na dodawanie zdjęć. Koniec blokady 2014-07-21 17:31.


Uznano Cie za fejka :woot:
MartaKarinka
MartaKarinka
  22 czerwca 2014

a nie edit, myś,ałam że to temat na hyde

MordaPsa
MordaPsa
  23 czerwca 2014

i jak?

JohnyBrown
JohnyBrown
  24 czerwca 2014
binoleq
binoleq: weryfikacja marta :)


xD to samo mnie spotkalo jakies 2 albo 3 lata temu, ciemnogrod swiezy FP skasowal mi moje wlasne fotki :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Endorfina
Endorfina
  24 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to samo mnie spotkalo jakies 2 albo 3 lata temu, ciemnogrod swiezy FP skasowal mi moje wlasne fotki :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Jak nie było weryfikacji na profilu, to sie nie dziw, taki sławny nie jesteś żeby Cie wszyscy znali na fotce, ciemnogordzie.
JohnyBrown
JohnyBrown
  24 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 16 kwietnia 3463
Endorfina
Endorfina: Jak nie było weryfikacji na profilu, to sie nie dziw, taki sławny nie jesteś żeby Cie wszyscy znali na fotce, ciemnogordzie.


Jestem na fotce od 2006, mam ta sama morde w dodatku moje zdjecie wykonal bylego FP fotograf a ten FP ktory mi go skasowal myslal ze go ukradlem. Bylem rowniez tu moderatorem przez 2 lata wiec na co jeszcze mi weryfikacja skoro wiekszosc FP i i troche FT mnie zna?

A dokladnie chodzilo o te fotke



Nie dosc ze ten FP mi go usunal to jeszcze mi rabnął blokade miesiac na dodawanie zdjec ;)
MordaPsa
MordaPsa
  24 czerwca 2014

tutaj modkami zostaja same nowocioty

Endorfina
Endorfina
  24 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem na fotce od 2006, mam ta sama morde w dodatku moje zdjecie wykonal bylego FP fotograf a ten FP ktory mi go skasowal myslal ze go ukradlem. Bylem rowniez tu moderatorem wiec na co jeszcze mi weryfikacja skoro wiekszosc FP i i troche FT mnie zna?

widocznie ten co kasował fotke nie interesował się kim ty tu byłeś i nie znał Cię, jedynym dowodem potwierdzenia jest weryfikacja.
a jak ktos miałby fotki twoje na profilu i mówił, ze to jego fotki. FT i FP wtedy musieliby je zostawic"No bo przeciez on twierdzi że jego, na pewno nie kłamie, trzeba mu uwierzyć"
nadążasz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.