MartaKarinka
MartaKarinka
  21 czerwca 2014 (pierwszy post)

Otrzymujesz blokadę na dodawanie zdjęć. Koniec blokady 2014-07-21 17:31.

o co im chodzi?

JohnyBrown
JohnyBrown
  24 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 3730
Endorfina
Endorfina: widocznie ten co kasował fotke nie interesował się kim ty tu byłeś i nie znał Cię, jedynym dowodem potwierdzenia jest weryfikacja.


Nie, najpierw sie patrzy na historie konta a potem sie usuwa zdjec. Bo zdjecie dodalem i od razu po 5 minutach zostalo usuniety. FP ma najpierw myslec a nie jak robot naduzywac swoich praw. FP to wyrozniona ekipa ktora nazywaja "najlepszych", a jezeli wybieraja gorszego FP niz zalozono no to taka osoba nie nadaje sie na taka funkcje. Mozemy cala noc o tym rozmawiac nie ma problemu. ;)
JohnyBrown
JohnyBrown
  24 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj modkami zostaja same nowocioty


No nie wiem, bez mojego pokolenia czat fotki.pl by nie istnial ;). Stworzylismy taka solidna grone ze my rozkreczylismy wszystkie dzialy na forum i na czacie. Jak ktos pamieta czat glowny i czat flirt ;)
Endorfina
Endorfina
  24 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, najpierw sie patrzy na historie konta a potem sie usuwa zdjec. Bo zdjecie dodalem i od razu po 5 minutach zostalo usuniety. FP ma najpierw myslec a nie jak robot naduzywac swoich praw.

niektórzy FP byli FP mieli fotki usuwane, bo juz ich nikt nie znał, pojawili sie po kilku latach i nagle.
"Ja byłem tu fp, jak mogli mi fotki wywalic", jakby to był jakis immunitet na weryfikacje.
Nie wiem czy ty byłes weryfikowany, i co miałes w info w sumie...idę spać.
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem, bez mojego pokolenia czat fotki.pl by nie istnial ;)

facktycznie.
JohnyBrown
JohnyBrown
  24 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 4708
Endorfina
Endorfina: Nie wiem czy ty byłes weryfikowany,


przeciez wspomnialem Ci ze jestem od 2006 xD weryfikacja wtedy bylo na poziomie telefonu tak? W tamtych czasach nie mialem profesjonalnej sesji, a ze ktos byl zazdrosny bo wstawilem sobie takie dobre foto no to juz nie moja wina. (Na zdjeciu jest wyrazny podpis kto go zrobil bo w czasie kiedy go dodalem to Pcasso byl jeszcze FP.) Mogl sie go zapytac czy rzeczywiscie mialem pozwolenie na dodawanie tych fot czy nie.

Endorfina
Endorfina: "Ja byłem tu fp, jak mogli mi fotki wywalic", jakby to był jakis immunitet na weryfikacje.


Moderatorem czatu. Kazdy moderator czy FP ma obowiazek miec zdjecie profilowe, a przeciez rowniez wspomnialem ze moja morda sie nie zmienila ;) tak to jest immunitet na weryfikacje bo w kazdym profilu istnieje tabelka z informacjami i historie konta gdzie kazdy z FP mogl sobie wejsc i sprawdzic czy dany profil mial zdjecie, bana, kiedy , co i jak. Jak widzisz nawet o tym Ty nie wiesz co sie kryje za profilami a ja wiem ze taka opcja istnieje.

Juz mniejsza z tym faktem ze FP go usunal bo wiedzialem ze to byl nowy swiezy FP ktory mnie nie znal, ale ze to zdjecie zostalo usuniety zaraz po jego dodaniu swiadczy o tym ze taki FP w ogole nie przeanalizowal informacji na moim koncie, baaa nawet mogl zapytac swojego mentora (bo kazdy nowy FP ma swojego mentora) czy rzeczywiscie ja jestem ja czy nie.

Dla przykladu Marte prawie kazdy zna na forum no i po co ten ban na miesiac na dodawanie foty? Az sam musialem prosic Gothiclady (dinozaurka FP) zeby przywrocila mi zdjecia bo na nią zawsze mozna bylo liczyc. Gdybys byla na moim miejscu tez bys sie wkurzala
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  24 czerwca 2014

A najlepsze jest to ze w historii nie ma tej operacji :woot:

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Endorfina
Endorfina
  24 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybys byla na moim miejscu tez bys sie wkurzala

Mi fotek nikt nie chciał usuwać ani weryfikować, no w sumie kto by chciał takie fotki kraść hah.
binoleq
binoleq: A najlepsze jest to ze w historii nie ma tej operacji


No właśnie, jak nie było w info adnotacji, to nawet znajomości z Papieżem nie pomogą.
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  24 czerwca 2014

Jonson nie grzej sie tak pomylki sie zdarzaja to normalne ty nigdy nie pomyliles sie ?(:
ps:wszystko wrocilo do normy bana nie masz fotki tez przywrocone...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

MordaPsa
MordaPsa
  24 czerwca 2014

a co z marta?

JohnyBrown
JohnyBrown
  24 czerwca 2014
binoleq
binoleq: A najlepsze jest to ze w historii nie ma tej operacji


Ciekawe :swir:
binoleq
binoleq: Jonson nie grzej sie tak pomylki sie zdarzaja to normalne ty nigdy nie pomyliles sie ?(:


Nie grzeje sie :P opowiadam tylko :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: a co z marta?


A co z nia? no pewnie dalej ma tego bana :D
JohnyBrown
JohnyBrown
  25 czerwca 2014

Praksyda ladnie tak ze mna dyskutowac? :rotfl:

MordaPsa
MordaPsa
  25 czerwca 2014

to nie jej konto

MartaKarinka
MartaKarinka
  25 czerwca 2014

co ta MordaPsa wyprawia?

MordaPsa
MordaPsa
  26 czerwca 2014

hahahaha

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.