Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 czerwca 2014 (pierwszy post)

Według fotki na coś czekam, tylko że ja jestem w Klubie Gwiazd, nie można to lepiej sprecyzować?

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
JohnyBrown
JohnyBrown
  23 czerwca 2014

Ojejku ale tragedia. Sam fakt ze ktos dolaczyl do klubu gwiazd nie powinno kogos obchodzic a przeciez wiadomo ze Fotka to robi w celach marketingowych.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  26 czerwca 2014

Dziękuje :)



Temat do zamknięcia.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
grzesznyjakaniol
grzesznyjakaniol
  26 czerwca 2014

Jak jesteś takim zdolniacha to sam sobie zamknij
Bo modkowie nie mają jak na razie podstaw do zamknięcia pewnie

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  26 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jesteś takim zdolniacha to sam sobie zamknij

d83ddd12
Jest zakończony, zamknięty, nie wiem jakim cudem udało Ci się napisać i co nowego Twój post wniósł do tego bardzo ważnego tematu? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo modkowie nie mają jak na razie podstaw do zamknięcia pewnie


Wiem, tylko ktoś (FT) z takimi uprawnieniami przegląda tematy, więc nie będzie to stanowiło problemu, zresztą to nie jest ważne...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
JohnyBrown
JohnyBrown
  26 czerwca 2014

Szkoda ze w takim tempie zbytnio nie sluchali uzytkownikow kiedy zaczeli zrobic te wszystkie glupie zmiany tutaj na fotce kilka lat temu.

Jak to powiadal MJ w swojej ksiazce Fastlane Milionerow, zeby strona internetowac uzyskala popularnosc nalezy najpierw sie dowiedziec czego uzytkownicy oczekuja a dopiero wprowadzac zmiany a nie odwrotnie bo ludzie zazwyczaj boja sie zmian a jak juz autor stron probuje cos zmienic to przydaloby sie takim zmianom poprzec komentarzami z uzasadnieniem dlaczego taka zmiana nastapila.

Lukasz
Lukasz
  28 czerwca 2014

Usunąć całe to powiadomienie. Co mnie obchodzi dołączenie do klubu gwiazd o.O

Lukasz
Lukasz
  28 czerwca 2014
gregbond
gregbond: czekam

HAHAHAHA USUNELI TO XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.