domqaxd
domqaxd
  23 czerwca 2014 (pierwszy post)

WITAM!
Dobra kompletnie w ogóle nie da się wysłać wiadomości na czerwonym pasku pokazuje się "błąd bazy danych - spróbuj ponownie" mogę w spróbuj ponownie klikać milion razy cały czas jest to samo. Ktoś wie może o co chodzi?

BujajacaWoblokach
BujajacaWoblokach
  23 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: WITAM! Dobra kompletnie w ogóle nie da się wysłać wiadomości na czerwonym pasku pokazuje się "błąd bazy danych - spróbuj ponownie" mogę w spróbuj ponownie klikać milion razy cały czas jest to samo. Ktoś wie może o co chodzi?

Hmmm, u mnie dzialaja bez zarzutu...

Od dawna masz ten problem?

Sprobuj poprosic kogos z FP: http://www.fotka.pl/przyjaciele#fotka_przyjaciele o odswiezenie profilu
domqaxd
domqaxd
  23 czerwca 2014

Od dzisiaj najlepsze jest to, że z komputera nie wyślę, ale z telefonu na aplikacji bez zbędnych problemow

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  23 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: WITAM! Dobra kompletnie w ogóle nie da się wysłać wiadomości na czerwonym pasku pokazuje się "błąd bazy danych - spróbuj ponownie" mogę w spróbuj ponownie klikać milion razy cały czas jest to samo. Ktoś wie może o co chodzi?

To problem "natury " technicznej portalu nie profilu.
Odświeżanie się przyda, ale problemu nie rozwiąże.

Spotkałam się też z userami, którzy zgłaszali, że pw mogą do niektórych pisać swobodnie, ale już do innych znajomych nie (wyskakuje wspomniany komunikat).

Patowa sytuacja trwa już kilka dni (od soboty na pewno).
Co dziwniejsze (z posiadanych informacji) nieraz sam ustępuje (można pisać pw), a za kilka godzin powraca.

Konto usunięte
Konto usunięte: Od dzisiaj najlepsze jest to, że z komputera nie wyślę, ale z telefonu na aplikacji bez zbędnych problemow

Potwierdzam.

Radzę uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam d83dde09.
sexysandrina
sexysandrina
  23 czerwca 2014

cholera nie działają wiadomości,niech mi ktoś pomoże,bo czekam na ważną wiadomość i nie mogę nawet na nią odpisać,jakby co .

Avatar użytkownika mariuszpoeta37mariuszpoeta37
Posty: 2 (po ~61 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
mariuszpoeta37
  24 czerwca 2014

mi też nie działa wyskakuje błąd bazy danych

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.