DionizyZlotopolsky
DionizyZlotopolsky
  25 czerwca 2014 (pierwszy post)

Czemu fotka nie zmieni nazwa np na burdel pl?Poziom erotyzmu osiagnal juz punkt kulminacyjny,a co druga kobieta na fotce ma cos do pokazania.Czuje sie zgorszony;/

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  29 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte:

Im więcej kluczysz, tym bardziej się podkładasz.
IncoInco
IncoInco
  29 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

UUU widze sie edytowała Pani posta i usuneła "Konto podsyłam do moderacji." haha. Ahhh ,że tak zacytuje "społeczniaki na osiedlach gadają za plecami" xD. Dzięki za "sprzedanie" :]

Shaitan
Shaitan
  29 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: UUU widze sie edytowałas posta i usunełas "Konto podsyłam do moderacji." haha. Ahhh ,że tak zacytuje "społeczniaki na osiedlach gadają za plecami" xD. Dzięki za "sprzedanie" :]

Nie wiem czy cokolwiek takiego pisała, ale zaręczam ci, że nic nie podsyłała - sam wszedłem na twój profil kontrolnie ;)
PS: o "społeczniakach" pogadamy jak ci ktoś coś ukradnie i nikt nie piśnie słowa, że widział kto ;)
IncoInco
IncoInco
  29 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Boze kolejny co nie odróżnia społeczniaka od idioty . Chodzi mi o robienie komuś problemów za to ,ze np ma niewyraźne foty czy np za to ,że ktoś sobie siedzi na ławce na osiedlu i pali blanta . A nie o to ,że ktoś coś ukradł .Złodziejstwo,zabójstwo,gwałty za to jestem jak najbardziej za sankcją dla takich osób(ogólnie jakies patologie pobicia,rozboje,dewastacje) . Mam napisany skrót postu w powiadomieniach i bylo cos takiego i tyle i nagle mam usunieta zdjecia Pozdrawiam ;]

Lukasz
Lukasz
  30 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Nie rozumiem więc takiego oburzenia w tej kwestii.

Ehhh... A pokazałabyś dowód pierwszemu lepszemu kolesiowi, od tak bo chce wiedzieć ile masz lat???
Proszę xD...
To jest sieć, jeśli ktoś chce być pseudoanonimowy to i tak będzie.
Pełna anonimowość nie jest możliwa. A powinna.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  30 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: Ehhh... A pokazałabyś dowód pierwszemu lepszemu kolesiowi, od tak bo chce wiedzieć ile masz lat?

Po co od razu pokazywać, jak można powiedzieć?
Jeżeli moje słowa nie byłyby wiarygodne to pokazałabym dowód. Nie widzę w tym żadnego problemu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o robienie komuś problemów za to ,ze np ma niewyraźne foty czy np za to ,że ktoś sobie siedzi na ławce na osiedlu i pali blanta . A nie o to ,że ktoś coś ukradł .Złodziejstwo,zabójstwo,gwałty za to jestem jak najbardziej za sankcją dla takich osób(ogólnie jakies patologie pobicia,rozboje,dewastacje)

Ale zasad panujących na portalu to Ty nie porównuj do życia realnego.
Zostały one ujęte w konkretne słowa i skoro takie są, to wypadałoby się do nich dostosować.
Miałbyś swoją stronę, też chciałbyś aby przestrzegano panujących na niej reguł, wytyczonych przez Ciebie?

Już Ci pisałam, możesz mieć niewyraźne foty, ale nie wszystkie. I j.w..

Konto usunięte
Konto usunięte: mam usunieta zdjecia

Ku woli ścisłości.
Piszesz na forum w dziale technicznym, gdzie posty czyta najwięcej kompetentnych względem ogarniania profili osób.
Afiszujesz się.
Więc nie licz na to, że nikt Ci profilu nie sprawdzi.
IncoInco
IncoInco
  30 czerwca 2014

Nagle zostało sprawdzone jak Pani napisała "zglaszam konto do moderacji" :] . Dlaczego mam nie porównywać ? To jest ta sama sytuacja przez bzdurne prawo tak samo ktoś nie może delektować się np piciem piwa np na ruchliwej ulicy gdzie są kluby tak samo tutaj nie można zachować swojej anonimowości mimo temu ,że nikomu nie szkodzę . Powiem Pani tak miałem wgrane zdjęcia około godziny i każdy to widział :] . Nagle po Pani poście który został edytowany dostałem bana (3min dokładnie :D ). I tyle polecam tak robić w przyszłości. Pozdrawiam

uuUUuuUUuuUUuu
uuUUuuUUuuUUuu
  8 lipca 2014

To ludzi trzeba zmieniać a nie nazwę, ale jak to mówią z głupotą nie wygra się.

JohnyBrown
JohnyBrown
  10 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: To ludzi trzeba zmieniać a nie nazwę, ale jak to mówią z głupotą nie wygra się.


Jak zmienisz Ragniego i Andrzeja to stawiam Ci flaszke :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.