Brunecik20
Brunecik20
  25 czerwca 2014 (pierwszy post)

Jak wyłączyć profil gwiazdy?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  25 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wyłączyć profil gwiazdy?

Jesli wykupywales sms-em, to sposob wylaczenia zalezy od tego, czy zkaupiles na 14 dni czy na miesiac.

W przypadu 14 dni:
Aby zakończyć usługę, należy wysłać SMS o treści STOP FOTKA na numer 60568.
Subskrypcja dostępna jest w sieciach GSM: T-MOBILE, Orange, Plus, Play.

W przypadku 30 dni:
Aby zakończyć usługę, należy wysłać SMS o treści STOP FOTKA na numer 60968
Subskrypcja dostępna jest w sieciach GSM: T-MOBILE, Orange, Plus, Play.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  25 czerwca 2014

Nie moża kupić gwiazdy. Teraz kupuje się substancje na to! Dno i upadek Fotki! d83ddc4e Ktoś chce się szybko dorobić i na siłę SPOSOBEM zatrzymać tutaj małoletnich gimbusów

JohnyBrown
JohnyBrown
  25 czerwca 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: eraz kupuje się substancje na to


Jaka substancje? chemikalia jakas?
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  25 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka substancje?

Subskrypcje. Takie cygańskie sztuczki, wiesz na pewno o co chodzi :lol:
JohnyBrown
JohnyBrown
  25 czerwca 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: Subskrypcje. Takie cyganskie sztuczki, wiesz na pewno o co chodzi


Chcialem sie upewnic :ninja:
HollywoodUndead
HollywoodUndead
  25 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wyłącznie tej subskrypcji kosztuje 11,07 zł. Kolejna pułapka fotki na naiwnych gimbusów którzy potem chcą to wyłączyć wysyłając SMS "STOP FOTKA" na nr 60968 i 11 zł idzie w pi:cenzura:du i ani gwiazdy ani kasy na koncie. A niestety bez subskrypcji smsem gwiazdy juz nie ma, jak kiedyś.

Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  26 czerwca 2014
HollywoodUndead
HollywoodUndead: ie tej subskrypcji kosztuje 11,07 zł. Kolejna pułapka fotki na naiwnych gimbusów którzy potem chcą to wyłączyć wysyłając SMS "STOP FOTKA" na n


Wypisanie się z subskrypcji jest bezpłatne.

Jedyna sytuacja gdy możesz mieć wrażenie, że zostajesz obciążony po wyrejestrowaniu jest wtedy gdy zapiszesz się do usługi, operator zacznie realizować płatność (co trwa zazwyczaj kilka minut i na co nie mamy wpływu), wypisujesz się zanim ją zakończy "przetwarzać". Wtedy sms informujący o pobraniu środków może przyjść do Ciebie później niż informujący o wypisaniu się z usługi.

W każdym razie zawsze dostajesz po obciążeniu Gwiazdę.
JohnyBrown
JohnyBrown
  26 czerwca 2014

Jedyna metoda to kupienie gwiazdke na rok a nie subksrypcje miesieczna. Kto w ogole z takiej uslugi korzysta? Trzeba byc kretynem zeby wydac kase co miesiac wiedzac ze na rok jest taniej i bezpieczniej bo nic z komorki wtedy nie sciaga a przelewy kazdy moze robic nawet za posrednictwem zabki czy cos.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.