DajMiCos
DajMiCos
  29 czerwca 2014 (pierwszy post)

Ta fotka już nie przesadza z tymi reklamami? Nawet adblock już nie daje rady. Nie dość, że mają pieniądze z wyświetleń, użytkowników, gwiazd to jeszcze ta przesada z reklamami. Nigdy dość pieniędzy, nachapać się i mieć w d... wszystko.

Kombatant
Kombatant
  29 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet adblock już nie daje rady


daje rade, ja nie widze zadnych reklam
DajMiCos
DajMiCos
  29 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: daje rade, ja nie widze zadnych reklam


No to u Ciebie a u mnie nie.
Shaitan
Shaitan
  29 czerwca 2014

Reklamy są wszędzie, deal with it.

Kombatant
Kombatant
  29 czerwca 2014

Napiszcie mi lepiej jak na androidzie zablokowac reklamy na stronach www, adblock mi tam nie smiga, no chyba ze mam jakiegos starego

MartaKarinka
MartaKarinka
  29 czerwca 2014

u mnie adblock na safari wszystko blokuje jak jestem zalogowana na koncie bez gwiazdy. nie wiem co za adblocka Ty masz

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  30 czerwca 2014
Shaitan
Shaitan: Reklamy są wszędzie, deal with it.


Hehehe, ja bym odpisał inaczej (ze swojej perspektywy): reklam nie ma nigdzie, deal with it.

Internet to nie radio czy TV, tu wystarczy chcieć. Dopóki polscy reklamodawcy nie zrozumieją, że więcej nie znaczy lepiej, dopóty reklamy będą wycinane.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  30 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Napiszcie mi lepiej jak na androidzie zablokowac reklamy na stronach www,

Info na pw d83dde09.
Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  30 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet adblock już nie daje rady.


Siła rażenia adbocka zależy od jego fitrów, więc je zmień albo dodaj kolejne

Konto usunięte
Konto usunięte: Napiszcie mi lepiej jak na androidzie zablokowac reklamy na stronach www, adblock mi tam nie smiga, no chyba ze mam jakiegos starego


Adblock z tego co pamiętam słaby był na androidzie... Wszystkie skuteczne aplikacje do blokowania reklam opierały się na edycji pliku hosts, który znajduje się na partycji systemowej, więc urządzenie musi być "zrootowane". Polecane programy to np. AdFree i AdAway. Oczywiście owe aplikacje nie są dostępne w google play ze względu na to, iż google czerpie dość duże zyski z reklam. Trzeba szukać w innych miejscach np. f-droid.org.

ziew...

Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
mlfs1988pl
  6 lipca 2014

A ja jestem zdania, że ludziom z włączonym AdBlockiem powinno się blokować w ogóle możliwość wejścia na serwis dopóki tego nie wyłączą.

Nie ma niczego za darmo. KAŻDY serwis w Internecie musi się z czegoś utrzymywać. Jeśli użytkownicy nie płacą ze swoich pieniędzy, to formą zapłaty jest wyświetlenie reklamy. Czyli wchodzisz na stronę -> płacisz właścicielowi (wyświetlenie reklamy = zysk) -> korzystasz. Blokujesz reklamy - wynocha. NIE MA NIC ZA DARMO. Jeśli ktoś myśli, że w Internecie wszystko powinno być za darmo i bez reklam, bądź wyznaje zasadę "skoro wlazłem na twoją stronę to znaczy że mam prawo wymagać, żeby nie było na niej reklam", to sorry ale jest pieprzonym tępym debilem. I to nie jest obraza ani opinia, tylko potwierdzony fakt.

To tak w ramach lekkiego offtopu.

Kombatant
Kombatant
  7 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja jestem zdania, że ludziom z włączonym AdBlockiem powinno się blokować w ogóle możliwość wejścia na serwis dopóki tego nie wyłączą.


Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli wchodzisz na stronę -> płacisz właścicielowi (wyświetlenie reklamy = zysk) -> korzystasz. Blokujesz reklamy - wynocha. NIE MA NIC ZA DARMO.


Wszystko ok, zgadzam sie, ale no wybacz, jezeli reklama zaslania wszystko, ciezko ja wylaczyc, "plywa po ekranie" no to czlowieka szlak jasny trafia, bo zeby sie zalogowac, to musi takiego gowna troche powylaczac, po zalogowaniu sie koeljny atak z kazdej strony banerami ktore znow zaczynaja plywac po ekranie monitora, co sprytniejsze nie maja 'X" do zamkniecia, trzeba cierpliwie czekac az same znikna

Reklama - OK
Uporczywa reklama - NIE OK
F0X
F0X
  8 lipca 2014

Z tego co zauważyłem na Androidzie tylko firefox ma możliwość korzystania z adblocka.

JohnyBrown
JohnyBrown
  10 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja jestem zdania, że ludziom z włączonym AdBlockiem powinno się blokować w ogóle możliwość wejścia na serwis dopóki tego nie wyłączą.


:rotfl:
Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 218 (po ~219 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 369
wpis jest ukryty
Lukasz
Lukasz
  23 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja jestem zdania, że ludziom z włączonym AdBlockiem powinno się blokować w ogóle możliwość wejścia na serwis dopóki tego nie wyłączą.


kisna max
a za internet to nie płacisz koleś? xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.