konik195
konik195
  2 lipca 2014 (pierwszy post)

Ze 4 razy blokujecie mi już konto.
Powodem sa zdjęcia. Zgodzę sie że te pierwsze zdjęcia, to były niezgodne z regulaminem.
Ale teraz dałem zdjęcia swojego psiaka. Zrobione swoim telefonem i tez mi je usuneliście. I nie mam mozliwosci pisać u kogos na transmisji.
Co mam zrobić zdjecie telefonu, na którym sa zdjecia mojego psa czy jak,
A swoja droga pewnie jakis debil to zgłosił, a wy nawet nie sprawdzacie i tak usuwacie.

Luthien
Luthien
  2 lipca 2014

Można posiadać zdjęcia swoich pupili pod warunkiem, że ma się także zdjęcie ze swoim wizerunkiem:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co mam zrobić zdjecie telefonu, na którym sa zdjecia mojego psa czy jak,

Zrób lepiej sobie zdjęcie :D a nie cykasz fotki swojemu czworonogowi :D
konik195
konik195
  2 lipca 2014

A gdzie takie cos niby pisze w regulaminie.
Posiadając zdjęcie z dobrze widoczną twarzą, możesz dodawać zdjęcia swojego autorstwa, przedstawiające Twój wizerunek, pasję, zwierzęta, itp
To np. jak kogos pasją jest np piłka nożna czy tam jakis inny sport a sam dajmy na to jest niepełnosprawny - to ma sobie zrobic zdjęcie na tle tv czy jak.
bezsens totalny.
Sami gubicie się w swoim regulaminie. Moze gdyby ułozyła go osoba która ma wiecej niz naście lat, byłby jak najbardziej do rzeczy.
A błedów nie bede poprawiał bo nie.

Luthien
Luthien
  2 lipca 2014

Ok, lekkie nieporozumienie :) czytaj dokładnie co ja napisałam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To np. jak kogos pasją jest np piłka nożna czy tam jakis inny sport a sam dajmy na to jest niepełnosprawny - to ma sobie zrobic zdjęcie na tle tv czy jak. bezsens totalny

Nie -,-
Jeśli zdjęcia są wykonane przez Ciebie to możesz je sobie wstawiać, jeśli są ściągnięte z neta to nie(: ponieważ napisałeś, że fotografię przedstawiały Twojego czworonoga ... po krótkiej analizie doszłam do wniosku że pewnie nie posiadasz zdjęcia ze swoim wizerunkiem d83dde1e
konik195
konik195
  2 lipca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Czyli teraz już nie rozumiem moge je ponownie wstawić? Czy jak?
Założyłem Tu konto bo chodze do jednej dziewczyny która mi uciekła z konkurencji.
To co moge je wstawic z powrotem czy jak? Bo już sam nie wiem.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli teraz już nie rozumiem moge je ponownie wstawić? Czy jak?


Dodaj pierwsze zdjęcie z widoczną twarzą, to jest najważniejsza zasada, następie swojego pupila :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Luthien
Luthien
  2 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli teraz już nie rozumiem moge je ponownie wstawić?

Nie jestem fp nie wiem co wstawiałeś wcześniej :) napisz do kogoś z fotka przyjaciół http://www.fotka.pl/przyjaciele :)
Pjotrek
Pjotrek
  2 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mam zrobić zdjecie telefonu, na którym sa zdjecia mojego psa czy jak,


psi profil ?
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  3 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli teraz już nie rozumiem moge je ponownie wstawić? Czy jak? Założyłem Tu konto bo chodze do jednej dziewczyny która mi uciekła z konkurencji. To co moge je wstawic z powrotem czy jak? Bo już sam nie wiem.


wstaw swoje zdjecie a nie jakiegos psa ,kota badz zdjecie sciagniete internetu to nie bedziemy Tobie usuwali zdjec.

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

F0X
F0X
  3 lipca 2014

Album JA jak sama nazwa wskazuje ma przedstawiać Ciebie autorze wątku a psu załóż osobny katalog zdjęć.

Pono00
Pono00
  4 lipca 2014

Konto posiadam na tym portalu juz od kilku a nawet kilkunastu lat i nagle dostałem bana za nie zgodność zdjęć które sa na fotce zemną od początku ale spoko dzięki Fotka przynajmniej noe muszę ich kasować sam ;)

deezeerteerka
deezeerteerka
  4 lipca 2014
binoleq
binoleq: wstaw swoje zdjecie


i wstawiłam i co z tego? i gdzie one są?
uzasadnienia rozbawiły mnie do łez
deezeerteerka
deezeerteerka
  4 lipca 2014

jeżeli ktoś nie potrafi odróżnić zdjęcia internetowego od oryginału niech się nie bierze za moderacje, bo klęska goni porażkę w tej dziedzinie

Shaitan
Shaitan
  4 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli ktoś nie potrafi odróżnić zdjęcia internetowego od oryginału niech się nie bierze za moderacje, bo klęska goni porażkę w tej dziedzinie


Ale twoje zdjęcia zostały skasowane z zupełnie innego powodu - na żadnym z nich nie była wyraźnie rozpoznawalna twoja twarz a regulamin wyraźnie stanowi, że w albumie JA musi się znajdować chociaż jedno takie zdjęcie ;)
deezeerteerka
deezeerteerka
  4 lipca 2014
Shaitan
Shaitan: Ale twoje zdjęcia zostały skasowane z zupełnie innego powodu - na żadnym z nich nie była wyraźnie rozpoznawalna twoja twarz a regulamin wyraźnie stanowi, że w albumie JA musi się znajdować chociaż jedno takie zdjęcie ;)


mam nadzieję, że teraz nie piszesz tego poważnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.