konik195
konik195
  2 lipca 2014 (pierwszy post)

Ze 4 razy blokujecie mi już konto.
Powodem sa zdjęcia. Zgodzę sie że te pierwsze zdjęcia, to były niezgodne z regulaminem.
Ale teraz dałem zdjęcia swojego psiaka. Zrobione swoim telefonem i tez mi je usuneliście. I nie mam mozliwosci pisać u kogos na transmisji.
Co mam zrobić zdjecie telefonu, na którym sa zdjecia mojego psa czy jak,
A swoja droga pewnie jakis debil to zgłosił, a wy nawet nie sprawdzacie i tak usuwacie.

Shaitan
Shaitan
  4 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieję, że teraz nie piszesz tego poważnie

Całkiem poważnie ;)
deezeerteerka
deezeerteerka
  4 lipca 2014
Shaitan
Shaitan: Całkiem poważnie ;)


Tak ? nie wierzę, bo wcześniej miałam niby grupowe, potem internetowe, teraz jestem niewyraźna
że też akurat ja jestem wiecznie nie taka jak być powinnam
trudno się mówi, ale lepszego nie dostaniecie bo tylko takie posiadam
deezeerteerka
deezeerteerka
  4 lipca 2014

W tzw międzyczasie zostałam posądzona o rzekomą kradzież czyjeś foteki
To już jest chyba czyjaś paranoja, bo normalnym zachowaniem moderacji nazwać tego nie można

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  5 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dostaniecie


trudno ... twoja twarz musi byc dobrze widoczna aby druga osoba be problemu cie mogla rozpoznac na ulicy tyle w temacie...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

deezeerteerka
deezeerteerka
  5 lipca 2014
binoleq
binoleq: deezeerteerka: nie dostaniecie trudno ... twoja twarz musi byc dobrze widoczna aby druga osoba be problemu cie mogla rozpoznac na ulicy tyle w temacie...


to lepiej teraz prawda? kiedy nie widzi mnie wcale? super sprawa i uzasadnienie...
deezeerteerka
deezeerteerka
  5 lipca 2014

nie rozśmieszaj mnie, bo jak zauważyłeś wiecznie się czegoś czepiacie... nawet jak tych powodów wam nie dostarczałam to i tak je sami wyszukaliście

deezeerteerka
deezeerteerka
  5 lipca 2014

i nie zapominaj, że nie jestem na fotce od wczoraj tylko od x lat (z przerwami)
więc co nieco na ten temat wiem i nie jest to wyssane z palca tylko z własnego z wami doświadczenia

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  5 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieję, że teraz nie piszesz tego poważnie
Myślę że Shaitan nie pisał akurat "śmiertelnie" ale z pewnością "poważnie"
Polecamy http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ w szczególności ppkt 2.2:
"Główne zdjęcie (profilowe) ma przedstawiać Użytkownika (widoczna twarz)."

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

deezeerteerka
deezeerteerka
  5 lipca 2014
woland
woland: deezeerteerka: mam nadzieję, że teraz nie piszesz tego poważnieMyślę że Shaitan nie pisał akurat "śmiertelnie" ale z pewnością "poważnie" Polecamy http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1173141,Zasady_obowiazujace_ w szczególności ppkt 2.2: "Główne zdjęcie (profilowe) ma przedstawiać Użytkownika (widoczna twarz)."


a co przestawiały ?

A Pon z wami :D
xPOUx
xPOUx
  5 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: a co przestawiały

skrupulatnie maskowaną twarz...z wiadomych powodów
przecież podając się za 39 letnią kobietę, mając 54...nie możesz wstawić wyraźnego oblicza :P

Pozdrawiam :)
deezeerteerka
deezeerteerka
  5 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: deezeerteerka: a co przestawiały skrupulatnie maskowaną twarz...z wiadomych powodów przecież podając się za 39 letnią kobietę, mając 54...nie możesz wstawić wyraźnego oblicza :P Pozdrawiam :)


jasiu mnie widział realnie i stwierdził co następuje haha
deezeerteerka
deezeerteerka
  5 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież podając się za 39 letnią kobietę


przecież podając się za 38 letniego mężczyznę nie może 60 latek pokazywać jej wcale :P
deezeerteerka
deezeerteerka
  5 lipca 2014

oj jasiu, jasiu tylko ci się wydaje, że jesteś sprytny:))

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  6 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: binoleq: deezeerteerka: nie dostaniecie trudno ... twoja twarz musi byc dobrze widoczna aby druga osoba be problemu cie mogla rozpoznac na ulicy tyle w temacie...to lepiej teraz prawda? kiedy nie widzi mnie wcale? super sprawa i uzasadnienie...


napisalem jasno i wyraznie twarz musi byc widoczna tak abym np ja rozpoznal ciebie bez problemu na ulicy proste.

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

mmoonniiaa44
mmoonniiaa44
  6 lipca 2014

Jak można odblokować priv .? bo ja mogę wysyłać wiadomości ale moi znajomi do mnie nie mogą . Dlaczego tak jest .?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.