NigdyTwoj
NigdyTwoj
  13 lipca 2014 (pierwszy post)

Witam, dostałem bana na dzień właśnie od moderatora "dee" za stwierdzenie, że ma problemy emocjonalne. Teraz pytanie do Was, czy owe stwierdzenie(całkowicie subiektywne po wcześniejszym przeanalizowaniu wypowiedzi tej użytkowniczki) zalicza się do "Przeklinanie i ublizanie"?

szyderczygosc
szyderczygosc
  21 lipca 2014

Nie będę się przleogowywać specjalnie i tak wszyscy wiedzą, że to ja. :))))))))))))) Więc nie wiem jaki masz problem ruda kuurwo XD

mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ruda kuurwo XD

TO PRAWDA
szyderczygosc
szyderczygosc
  21 lipca 2014

Bo Czaki się nie bedzie specjalnie przelogowywać, poza tym wszyscy wiedzą,że to ja rudy śmieciu :)

DiabIica
DiabIica
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: z resztą jak ona może być normalna skoro ugania się za facetem, który ma żonę i dzieci?

Ona się za każdym facetem ugania z tego co zauważyłam
mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona się za każdym facetem ugania z tego co zauważyłam

nawet za Białym i Piaskiem :)
ona lat 27 czy tam więcej. Piasek 20, Biały 24
pozdrawiam naprawdę
Leo
Leo
  21 lipca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: TO PRAWDA

A SORY. Post niesłuszny. Ja tam lubie Dee :)
DiabIica
DiabIica
  21 lipca 2014

cLeo mamy temat o modernizatorze, a nie kontach Roksi

kurdemaac
kurdemaac
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: DiabIica: Ona się za każdym facetem ugania z tego co zauważyłam nawet za Białym i Piaskiem :) ona lat 27 czy tam więcej. Piasek 20, Biały 24 pozdrawiam naprawdę

Mnie tez chciala, ale nie chcialem jej wsadzic reki w psioszke i juz mnie nienawidzi. Zal.
mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Leo
Leo: czemu co chwile usuwasz konta?

bo mnie dylanowa zbanowała
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie tez chciala, ale nie chcialem jej wsadzic reki w psioszke i juz mnie nienawidzi

ona nikogo nienawidzi
i jest strasznie fałszywa :)
Leo
Leo
  21 lipca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: bo mnie dylanowa zbanowała

szkoda, za co?
PS. zjadłbym czosnek.
mistletoe
mistletoe
  21 lipca 2014
Leo
Leo: zjadłbym czosnek.

ale nie możesz. :)
DiabIica
DiabIica
  21 lipca 2014

Hahaha pozdrawiam osoby z banami <3

PIASlU
PIASlU
  21 lipca 2014

Kocham Dee jest słodka < 33333333

Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  21 lipca 2014

Dla Was sam fakt, że ktoś ma moda to już powód do jakiejś chorej nienawiści.
Ciekawe, że gdy sami sprowokujecie jakiegoś usera wyzwiskami, albo chamskim naśmiewaniem się i ta osoba w ramach obrony odwdzięczy się Wam pięknym za nadobne, to wręcz wymagacie od moda reakcji, ale gdy ci sami moderatorzy reagują na Wasze zachowanie poniżej jakichkolwiek norm moralnych, to już są źli, niedobrzy, bo raczą Wam (jakbyście byli nie wiem jakimi gwiazdami) zwrócić uwagę.
Nikt na fotce nie ma immunitetu i czy ja czy ktokolwiek z Was za swoje nieodpowiednie zachowanie poniesie jakąś karę i żadne znajomości nie pomogą.
Zresztą, komu jak komu, ale Wam- osobom o dość długim stażu na fotce, pewnych rzeczy chyba nie powinno się tłumaczyć ;)

DiabIica
DiabIica
  21 lipca 2014

Nie oszukujmy się, sama często inaczej traktujesz znajomych, a osoby do których nie pałasz entuzjazmem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.